Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katera je lepša

katera je lepša

Gledam na internetu nekaj fotografij Kate in Megan . Opažem, da ima Kate neprimerno boljšo, lepšo, skladnejšo postavo od Megan. A ni bila Megan med drugim tudi manekanka?

A ni bila Kate “manekenka”? Oz. na nekem dobrodelnem šovu je nosila neko obleko (takrat, ko sta bila z Williamom še na faksu)

Megi je bolj grobe, robate postave. Kate bolj nežne, prefinjene.
Za moj okus je Katina veliko lepše.

Kate je takšen angleški tip ženske, ki se hitro in vidno stara. Je sicer zelo suhljate postave, nima pa idealne postave. Noge ima recimo glede na trup prekratke. V tem pogledu ima Meghan veliko bolj skladno postavo in seveda tudi zaradi mame bolj eksotični videz. S tega vidika je bolj zanimiva, bolj opazna. Nekaterim zaradi tega tudi ni všeč. Kate pa bi se, če ne bi bila ravno poročena z Williamom, s svojim videzom hitro izgubila v množici. Nič posebnega ni na njej. Moramo še upoštevati, da so ji kot članici kraljeve družine na voljo najboljši stilisti, frizerji itd. pa še vedno iz nje ne povlečejo bog ve kaj. Meghan je pa že na poroki pokazala, ko je sama poskrbela za naravni makeup, da ne potrebuje dosti, da je lahko lepa. Se tudi bistveno lepše stara kot Kate, čeprav sta vrstnici. Čez kakšnih 15 let bo razlika zelo očitna.

kate itak, če pa je kozoroginja 🙂

Kate.In bolj primerna je za na dvor.
Pri Megan se mi zdi da nekaj skriva….da ni iskrena?

Itak da Katka! Lepša, glamuroznejša, elegantnejša. Ni zafnana in lepo vedenje ji je v krvi.
Megan je pol črnka, in črnke kot vemo se drugače starajo – skor nimajo gub. Če pogledaš postavo Megan je ravna ko deska-nima nobenih bokov zato ma same cunje z visokim pasom. Da na poroki ni rabila več mejkapa se spet zahvali črnski plati, ker je naravno temnejše polti.
Njena drža in vedenje sta prisilna in naučena in bo težko dolgo furala to, slej ko prej ji bo nek ušlo.

Meghan ima široka ramena, je brez pasu, nima lepih nog. Kate vse to ima. Noge ima dovolj dolge. Mislim, da Meghan ni čisto iskrena, deluje kot da nekaj “skriva”. No, kakorkoli, jaz sem za Kate.

Tipična anglo-amerska kvazi ‘lepota’ pač.

Lepše poteze obraza ima Kate, tudi veliko boljšo postavo. Meggi je groba (bila tudi pred nosečnostjo). Sicer se ju težko primerja, Meggi je mulatka, se drugače stara, drugače uporablja make up.

Meni in mojim kolegom definitivno Meghan. Je drobna, ampak noro seksi. Kate je dolgočasna. Se mi zdi Meghan tko ženske ki vzburja moske, kate pa je všeč bolj ženskam.

Ja, samo Kate se hitro strara- nima mladostnih genov – Meghan jih pa ima.. Dosti mlajša izgleda pri svojih ltih kot Kate pri svojih….

Ja, samo Kate se hitro strara- nima mladostnih genov – Meghan jih pa ima.. Dosti mlajša izgleda pri svojih ltih kot Kate pri svojih….
[/quote]
Meghan je mulatka in najbrž je imela kakšno estetsko operacijo.

Podpis…


Meghan je mulatka in najbrž je imela kakšno estetsko operacijo.
[/quote]
Če pogledaš njene najstniške slike, se vidi, da je imela več kot eno operacijo. Takrat je bila čisto drugačna. Ne vem pa, katera je starejša. Se mi ne da guglat. Obe sta tam 36-38

Kate ima aristokratsko lepoto, Meghan pa jebačko.
Katera je pa lepša je pa stvar okusa.. meni Kate.

Gut point.

Meghan je ena pokvarjena ,cenena bitch, Harry pa en tipičen tip, ki razmišlja s k…..
Lepa ni,pa res je pokvarjena, se bo še slišalo.
Katherin je lepša, čeprav tudi bitchy, ampak, katera ne bi bila, da bi bodočega kralja zase obdržala:)

nobena mi ni všeč ali extra lepa. Je pa Catherine bolj damska, svetovljanska, brez škandalov. Meghan škandal za škandalom od svoje žlahte, ko že misliš, kako so žleht, slišiš, da jima uteka vse osebje, ker je baje Meghan neznosna.

Če ne bi bili članici kraljeve družine in bi bili oblečeni v običajna oblačila, jih verjetno na kakšni tekmi niti ne bi opazili.

[img]https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/130/590x/secondary/Kate-Middleton-in-see-through-dress-1158056.jpg[/img]

Preden jo je William poročil je bila nikakva. Na kratkih nogah.

A potem so ji pa noge zrastle? )). Sedaj ima čisto normalno dolge (tudi na fotografiji so v proporcu).

A potem so ji pa noge zrastle? )). Sedaj ima čisto normalno dolge (tudi na fotografiji so v proporcu).
[/quote]

Morda pa si jih je dala podaljšat? Tudi to delajo, sicer je dolgotrajen in boleč postopek, nekaj v zvezi z lomljenjem in/ali raztegovanjem golenice.

Sem ženska in mi je veliko lepša Meghan, sploh nista v istem rangu, Kate je povprečna, Meghan pa lepotica. Ko skupaj stojita, Kate čist ogromno in mamasto zgleda proti luškani Meghan.

A potem so ji pa noge zrastle? )). Sedaj ima čisto normalno dolge (tudi na fotografiji so v proporcu).
[/quote]

Ne, potem je drastično shujšala in z oblačili zna prikrit, da NI v proporcu, da jo je od pasu do vrha glave več kot od pasu do tal. Par centimetrov ji zmanjka, da bi bila v proporcu in to se je zelo dobro videlo pred leti, ko jo je bilo še več skupaj in je nosila krajša krila.

Pa to je itak očitno in so opazili tudi že mnogi pred mano.

http://ladyshortlegs.blogspot.com/2011/04/princess-kate.html

[img]http://3.bp.blogspot.com/-tsYixd7wHVI/TZhcMTiZZdI/AAAAAAAAATY/bOPJApB6xj0/s1600/kate.middleton.short.legs.jpg[/img]

[img]http://1.bp.blogspot.com/-teAZUtLf3_o/TZhcLlLgbGI/AAAAAAAAATQ/6bucAZh_WSE/s1600/kate-middleton-short-legs.jpg[/img]

New Report

Close