Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od človeka do nasilneža

Od človeka do nasilneža

Brat.
Pred kakšnimi dvanajstimi let se je začelo in se stopnjuje.
Najprej je na neko mojo povsem brezvezno pripovedovanje, ki se ga sploh ni tikalo, niti ni bila beseda o njemu, ne njegovem prijatelju, pač pa o popolnem neznancu zanj, neko opravljanje in pripovedovanje kaj ta neznanec počenja, vzel pladen krožnikov vsaj deset kosov in jih na
lepem vrgel ob tla, razbil potem zarjovel da naj neham gobezdat, da ima vsega poln kufer.

Potem je nekoč ko me ni bilo doma prišlo do spora s starši, kjer je v jezi z vsl močjo butnil s pestjl ob zid in si počil neko kost, naslednji prepir je nasankala njegova glava ko je od jeze z glavo butnil v zid, da ga je bo!ela glava in bil malo omotičen.Naslednji prepir je povzročil, da sem tekla pred njim v svoj del hiše, je razbil vrata za 500€, ki so se pod silo potem vdala in je vstopil v mojo dnevno sobo, me prijel za glavo,
mi jo prislonil na radiator, s pestjo čisto pri očeh in zasikal, da če bom še gobezdala mi bo razbi! glavo na radiatorju.
Takrat je bil star kakih trideset, brez ženske v tistem času.Potem je menjaval,razne neprimerne ženske , starejše z odraslimi otroki v glavnem. Sicer zelo delaven fant in navajen, da so mu starši zaradi delovnosti in ker je vse pomagal vse dovolili. Naenkrat mu upor staršev ker se je dobival s takimi ženskami ni bil sprejemljiv in na vsako silo je želel kar vsako takoj domov na kmetijo privlečt in naselit. Tuja stara babnica v starosti skoraj za njegovo mamo, z odraslimi sinovi zraven, pač za kmečke starše, ki so mu želeli vse prepustiti pač ni sprejemljiva.Nekoč je tudi eden od sinov te tedanje partnerke grozil moji materi, da bo obema z mojim očetom odsekal glavo, po telefonu seveda in to potem, ko je mati klicala to partnerko in ji napela nekaj od svojega mnenja o njej. Za dodaten pogum je v tej igri poskrbela lokalna policija, ki je klicala mater in jo opozorila, češ kaj klicari to zensko, da je brat polnoleten in se lahko dobiva s komerkoli. Mami pač popustijo zivci in tudi sicer ni bistra, ampak deluje nagonsko, se jo da zmanipulirat v sekundi. Tudi to sedanjo želi klicarit, še dobro da nima njene cifre, v hipu bi bila nadlegovalka, vendar želi s svojimi klici samo psihično pritiskat na njej nevšečne babnice, ne grozi in ni grozila.

V prepirih in sporih smo sedaj tako daleč, da brat od tega da davi mami, očeta, očeta je že pahnil ob tla.Odpove mu razum popolnoma, pa je bil oče že operiran na kolkih, prebolel hud infarkt in ima miljon bolezni. Sedaj ga je uspel,že toliko prestrašit, da se ga boji in mu ne reče nič.Brat ne govori z nikomer če ni nujno, hodi po hiši kot kak gestapovec.Mami mu še vedno ponudi od zajtrka do kosila. V glavnem hrano zavrača, če pa pride k mizi z nikomer ne govori in skuša delovat psihično, z ignoriranjem in zmrdovanjem nad kosilom.Očetu se je zameril že toliko, da ga njegovo psihiranje ne dotolče, kar je glede na njegov izredno občutljiv značaj še sreča.
Ob kaksnih pripombah, ki občasno pa le uidejo v takšnem ozračju grozi, da se bo fental, pa da bo svoj delež dal pod hipoteko, da ga bomo morali odkupiti nazaj, sicer bomo dobili v hišo cigane in to v trenutku ko še deleža niti nima.Seveda bo tak v primeru če ga ne bomo ubogali in ne bo vse po njegovem.
Tudi pri nas v trenutkih fizičneva obračunavanja in ko nekdo,želi poklicat po!icijo slišimo le da bo v tem primeru vse pobil, kar bi najverjetneje tudi storil, saj bi mu s tem odvzeli ugled in blišč neomadeževanosti, ki ga nosi.
Toda do znancev, tujcev je povsem drugačen, zlat, dober, priden, vsakemu vse pomagat. Ko pride nazaj domov pa zadiranje in vedenje kot pri steklem psu. Psihopati se mi,zdi so to.
Četudi občasno imamo vsi skupaj pomisleke da jemlje kakšna mamila in je tak agresivnež ko doza povsem popusti.Tudi družba v katero zahajo je med njimi nek,ex obsojenec za tihotapljenje mamil, pa tudi bratje sedanje partnerke so mi sumljivi.

Za dodaten zaplet je poskrbel eden od sosedov, ki je s svojo črno gradnjo za par sto metrov zlezel v našo parcelo in naj povem, da grozi s ustrelitvijo nekoga od naše družine če mu prisvojene parcele oče ne prepiše. Sodna pot zadeve ne bo rešila, ker je imetje prepisal na ženo in sina in trdi da nima denarja za plačat ozemlje okrog hiše v kateri z njima živi. Če mu bo sodišce izdalo sklep o plačilu parcele bo nekoga od naše družine ustrelil, tako je vsaj brozil.
Pred tridesetimi leti so mu že želeli porušit,črno gradno, pa ga v trenutku rušitve ni bilo nikjer, je kasneje povedal,da je bil skrit v hosti in če bi začeli z rušenjem bi prišel ven in bi vse postrelil.
Policija? Oni so itak neprijstojni za vse razen za inkasantstvo, za popis mrtvih, ranjenih.! Jim ne zaupam in ne dam nanje nič, so že prevečkrat popušili. Žrtve nekega psihičnega in fizičnega nasilja lahko če niso dovolj razgledane v zakone in javni red in mir celo plačujejo kazni, le te pa so nadaljni povod za nadaljevanje izživljanja psihopatov in nasilnežev.

V glavnem situacija za obupat in nič kaj rožnato.

Dokler ga starši gledajo v svojem domu, ti nimaš kaj, razen, da se odseliš na svoje in imaš mir pred vsemi temi butnjenci skupaj. Naredili so razvajenca, imajo razvajenca. Pač.

Aa ne. Narobe se ti zdi. To niso nobeni psihopati.

nova
Uredništvo priporoča

Starši ga ne morejo nasilno odstranit, ker je močnejši, ju lahko tudi ubije.Ker ju fizično ne upa pospravit se ju sedaj loteva psihično z mobingiranjem.Jaz se ne mislim odstranit, ker sem tu doma jaz, tudi delala, zrtvovala precejšen del življenja, brat za vse kar ima se lahko zahvali edino staršem, sicer bi že kje obvisel ali pa bi ga vzela cesta že leta nazaj, in nima pravice od doma podit kogar koli.Nisem žrtev ki se je s skurbano ritjo prisesala na hišo pač pa sem v hiši rojena pred njim. Odšla bom živet na svoje imetje edino za potrebe umika pred nasilnežem kadar mi bo to ustrezalo, sicer pa ne. Opazujem in razmišljam zraven in pomagam staršema kolikor je le v moji moči.

Saj razumem njegovo frustracijo pri prvi zadevi. Včasih bi tudi mene prijelo, da bi kakšno pijačo zlil po babi, da naj drži gofljo, ker sem je sit. To je car, alpha male- tako se dela 🙂

Potem pa bodite tiho in trpite, če se nikomur ne da ukrepati. Kaj sploh hočeš, razen, da ti pritegnemo, kako si ti s starši kul, brat pa zanič? mah, tipična zašpilana nadležna žrtev, ki ji dlje od kokodajsanja ne nese.

Stara devica, vaška opravljivka, ki cele dneve vrti gobezdalo, misli, da je pri vsem skupaj nedolžna.

Ni se začelo pred dvanajstimi leti.Začelo se je že z njegovim rojstvom.Ker ga starša nista vzgajala, mu je zrastel predolg in prekošat rep.Zdaj je – kar je.
Prijava na Center in na policijo.

Scrkljanec je pa postal tudi zato, ker je zaradi ocetove bolezni moral precej pomagat in fizično naredit, jasno, da si je s tem kaj več zaslužil, tudi starša sta bila nanj precej ponosna, tudi jaz sem z veseljem povedala da je moj brat.Da ne rečem, da sem ga še v časih ko sem imela finančno boljše stanje tudi obdarovala precej bogato od mobitela še v časih ko ga ni imel vsak, do nove smučarske opreme, požel je tudi hvalo in občudovanje drugih ljudi, saj je bil res priden in tak kot je do zunanjega sveta še sedaj.

!!!!! Samo v zadnjih petnajstih letih je iz njega nastal tak stvor !!!!

Pa kje ste videli na kmetih priženjeno “staro znucano že na videz sfukano ta mlado” z otroci iz prejšnjih zakonov, ki tudi mobingirajo očimove-moje-bratove starše, jih ne gledajo, z njimi ne govorijo.Čistita, kuhata in pereta po kmetiji pa od hišnega sina mati in sestra, ker sta pač kmečki ženski naj bi jima bila taka navada te kumpl raje samoumevna al kaj!?
Ta mlada in sin pa frajerja, ki se družita z ex švercerji droge in ukazujeta domačim kaj je še za naredit.No to pač ne gre in ne bo šlo!!!

Na kmetih se dogaja to!! Ne v mestu.Pri nas na kmetih tečejo stvari drugače, pri nas je treba imet ženski delovne navade za kmetico, četudi pride iz kumpl primestne raje.To pomeni, da je treba kuhat, prat, čistit, pečt, rihtat rože in vrt! Odpadejo razni pekinezerji, maltežani in ostali cucki, ki serjejo po dnevnih sobah, odpade ta mlada, ki frca ogorke na vrtu za hišo po tleh.Črne tangice, pobrita piiii, kosilčka in večerjice, žurke in pijačka ob šankih to vse odpade! In obvezno je treba imet izpit za avto, ne pa da ti ga zaradi alkohola vzamejo. Še za traktor papir je skoraj obvezen!!!

In v takem naj bi se umaknili??

Ne, nikar se ne umakni. Saj spadaš tja. Ti kuhaj, peri in bratu kupuj telefone, mi bomo pa v miru maltežane s črnimi tangicami sprehajali. Samo še vedno mi ni jasno, kaj sploh hočeš od nas.

Po napisabem nista starsa nic boljsa. Psihicno nasilje, klicarjenje partnerk z namenom psihicnega pritiska… a to je pa normalno?

Benti, men se pa to pisanje dopade, hehe… Prav imaš ženska, zakaj se bi iz svoejga doma umikala, pa tud, če gre za življenje, samo pokončno naprej, vseno pa bodi pripravljena na posledice in vedno glej, kam se lahko umkaneš na varno, mobitel pa vedno pri seb, da policijo pokličeš.
Drugač pa, če ima tvoj brat takšno štalo s temi ženskami je enostavno nedojeban, ker ni imel ženske s katero se bi res čutila, na kmetih je s tem pač težje kot v mestu in, če zamudiš tist cajt, ko se mladi ljudje na kmetih spajdašijo, pol več al manj jebeš ježa kar se partnerja tiče celo življenje, pač se kasnej spajdaši samo s temi ženskami, ki svirajo qurcu po cele dneve in iščejo varianto, da se šlepajo na kakšnem tipu…. Takšni ljudje kot je tvoj brat, so nesrečni glih zarad tega, ker ne najdejo primerne ženske za življenje. Prava ženska, izobražena z milino v seb zna vsakega divjaka ukrotit.

Ne, nikar se ne umakni. Saj spadaš tja. Ti kuhaj, peri in bratu kupuj telefone, mi bomo pa v miru maltežane s črnimi tangicami sprehajali. Samo še vedno mi ni jasno, kaj sploh hočeš od nas.
[/quote]
A kaj hočem od vas?
Nič, niti nič ne pricakujem, Niti niste zmožni karkoli nuditi.
Napišem samo, da bo zapisano.
Prati, kuhati in ostale usluge bodo domena njegovih in njemu všečnih žensk, če to ne bo imel kot bi bilo potrebno, bo to odsev ženske s katero hodi ali bo še hodil.

Kmečki glas je časopis, ki dvomim, da ga sodobna mestna raja kdaj pogleda.
Pa vseeno naj napisem, da so v njem tedensko objavljene reportaže s slovenskih kmetij, kjer v sožitju bivata mlada družina z bodočim prevzemnikom ali pa že prevzemnikom in stari starši.
In ne glede na to ali je ta uspešna kmetija v bližini glavnega mesta ali je to hribovska kmetija …
Ta mlade s stilom srbske fukete in odraslimi otroci od prej, ter gospodarjevega sina brez lastnih otrok ni. Taka kmetija gre vsaka v tri krasne In verjamem, da se vam povprecnim bralcem. sladko fučka, vam ki s kmeti nimate skupnega ničesar razen vsebin tetrapakov, ki jih
kupujete v frgovinah.
Sem zgrožena kako je možno, da se je cisto soliden človek spremenil v zlobnega in nasilnega psihopata.

Če ima mami vsega dovolj in želi nekako sama rešit zadevo in pokliče pač babnico ker ji babnica ni všeč ,to še ne pomeni da je mami nasilna in da ima zato nekdo ji pravico zagrozit, da bo njej in očetu odsekal glavi. Če se ti zdi v redu in se ti zdi ravnanje starejše zenske-moje mame , nemočne, ki želi s telefonskim klicem rešiti situacijo, nasilno ravnanje in izkazuje da je mami žleht stara baba, potem nisi nič boljša oseba kot sin sekač glav in ne želim več kakršnegakoli vtikovanja v temo s tvoje strani.S takimi osebami enostavno ne maram niti pisno imeti opravka.

Zakaj pa je ne zliješ po ženski, pijače?
A se je bojiš?
Ta pravi alfa mačo bi jo zlil in si našel drugo zensko.
Tako si pa usrane, ki težko dobi kaj boljšega pa samo trpiš ob sanjarjenju o polivanju pijače po njej!


Stara devica, vaška opravljivka, ki cele dneve vrti gobezdalo, misli, da je pri vsem skupaj nedolžna.
[/qu
Se zelo motiš, opravljanje ni moja domena, pa za staro devico sem že prestara, tako, da me besede kumpl sfukane raje ki ne vidi dalj kot v denarnico stranke, ki mu bo pofafala tiča ne ganejo.
Nisem nemočno pišče, ki javka in se smili samemu sebi, krivde za bratovo nasilno vedenje pa popolnoma nobene. Nepisano v uvodnem postu je resnica.Ogromno nasilnih scen ni opisanih, ker ni prostotora, niti ljudi, ki bi imeli voljo brat taka čreva.
In je zelo fajn, če se v temi oglasiš, da prebereš uvodni post v celoti in inteligenčni količnik kar ga imaš pokoristiš, ker sicer pijanci in sfukanci in primitivci in nerazgledanci niso neka populacija s katero bi imela željo debatirat.

Smilita se mi oče in mami, ki sta res že stara in sta v situaciji ko sta res obupana, saj je sin povsem zabluzil, uničil kmetijo takorekoč, kjer smo delali vsi. Sta bila premehka z njim, a kaj če je bil leta nazaj čisto drug človek.Spremenil se je tako rekoč iz ponedeljka na torek. Iz človeka v nasilnega psihopata.

Če ima mami vsega dovolj in želi nekako sama rešit zadevo in pokliče pač babnico ker ji babnica ni všeč ,to še ne pomeni da je mami nasilna in da ima zato nekdo ji pravico zagrozit, da bo njej in očetu odsekal glavi. Če se ti zdi v redu in se ti zdi ravnanje starejše zenske-moje mame , nemočne, ki želi s telefonskim klicem rešiti situacijo, nasilno ravnanje in izkazuje da je mami žleht stara baba, potem nisi nič boljša oseba kot sin sekač glav in ne želim več kakršnegakoli vtikovanja v temo s tvoje strani.S takimi osebami enostavno ne maram niti pisno imeti opravka.
[/quote]

Vec kot ocitno imate v vasi druzini vsi precejsnje tezave. Vsekakor pa resitve nocete, vam je cisto prav tako, kot je. Se pa ni nic za cudit, ce se boste nekoc res poklali med sabo.


Se zelo motiš, opravljanje ni moja domena, pa za staro devico sem že prestara, tako, da me besede kumpl sfukane raje ki ne vidi dalj kot v denarnico stranke, ki mu bo pofafala tiča ne ganejo.
Nisem nemočno pišče, ki javka in se smili samemu sebi, krivde za bratovo nasilno vedenje pa popolnoma nobene. Nepisano v uvodnem postu je resnica.Ogromno nasilnih scen ni opisanih, ker ni prostotora, niti ljudi, ki bi imeli voljo brat taka čreva.
In je zelo fajn, če se v temi oglasiš, da prebereš uvodni post v celoti in inteligenčni količnik kar ga imaš pokoristiš, ker sicer pijanci in sfukanci in primitivci in nerazgledanci niso neka populacija s katero bi imela željo debatirat.
[/quote]

OMG!
Samo testiram.

ima popaj malo prav. če dec ni rednega fuka mu lahko tut tkle ven useka

Zgleda, da ste v vaši družini vsi nekam zblojeni. Starša, da ki nista znala postaviti meja svojemu sinu in sta dopuščala, da se je njegovo nasilništvo razvilo do te stopnje, v tebi pa je tudi ogromno agresije, s katero sikaš na ljudi, ki ti niso nič krivi. Kaj imajo maltežani in tangice veze s tabo in sranjem v vaši družini? Mimogrede, v vaseh ne živijo samo taki zarukanci, kot ste očitno pri vas, ampak živijo normalno življenje. Kljub živini, njivam in vrtu si lahko organizirajo dopust, gredo kdaj na izlete, tudi večerje, si najdejo čas za hobije. Samo moraš imeti v glavi popucano. Pri vas pa očitno hočete igrati vlogo žrtev, če ne bi že ob prvem izbruhu tipu odločno pokazali, česa se v hiši ne počne. Marsikje so se znašli v podobni situaciji, a niso nasedli grožnjam in so znali narediti red ali nasilneža postavili pred vrata. Policija grožnje jemlje zelo resno.
Sicer pa, tudi ti nisi več rosno mlada, a se še vedno svaljkaš pri starših? Zakaj pa se ti ne odsvaljkaš, pa bi namesto trepetanja doma lahko v tangicah in petkah sprehajala maltežana? Ah, ja, cegli so več vredni kot mir, saj res. Še bolje pa, če bi si namesto maltežana ali ob njem našla dedca. Morda ob rednem seksu ne bi tako sikala po drugih, ki ti niso nič krivi.

Kdo kaj sikam nad tabo? A si pismen clovek, jebela cesta.A ti je jasno, da smo v družini deležni nasilja in grozenj in da tangice in maltezani zgolj sodijo k pojasnilom, zakaj je do tega prišlo.
Kaj hudica, a morajo starejši ljudje in,zenske res molčat in se uklanjat vsem. Preberi si zgodbo v celoti morda ti bo jasno, da brat jemlje mamila ali pa ima kaksno bolezen.Ne napadaj ljudi ki smo zrtve.
A ti ni jasno, da je s svojim nasilnim vedenjem ,groznjami, ponizevanji uničil družino in se nasilno spravlja nad starša šele sedaj ko sta res že stara. Mama ima od joka otecene oči, oče se bojuje z raznimi boleznimi, ta pa čist kot zadet od droge razbija, ce mu reče nekdo, da ta njegova pa ne bo v redu.
Bemti da molč!!!

Jebemti a si clovek a si nek butec, ki je istega obnašanja kot oseba, ki sem jo opisala.

Če nimaš strokovnih komentarjev k temi, potem ne napiši nic in spokaj! Bolje, da ne odgovori noben kot neki bedasti primitivci nizkih nagonov!!!

Kdo kaj sikam nad tabo? A si pismen clovek, jebela cesta.A ti je jasno, da smo v družini deležni nasilja in grozenj in da tangice in maltezani zgolj sodijo k pojasnilom, zakaj je do tega prišlo.
Kaj hudica, a morajo starejši ljudje in,zenske res molčat in se uklanjat vsem. Preberi si zgodbo v celoti morda ti bo jasno, da brat jemlje mamila ali pa ima kaksno bolezen.Ne napadaj ljudi ki smo zrtve.
A ti ni jasno, da je s svojim nasilnim vedenjem ,groznjami, ponizevanji uničil družino in se nasilno spravlja nad starša šele sedaj ko sta res že stara. Mama ima od joka otecene oči, oče se bojuje z raznimi boleznimi, ta pa čist kot zadet od droge razbija, ce mu reče nekdo, da ta njegova pa ne bo v redu.
Bemti da molč!!!

Jebemti a si clovek a si nek butec, ki je istega obnašanja kot oseba, ki sem jo opisala.

Če nimaš strokovnih komentarjev k temi, potem ne napiši nic in spokaj! Bolje, da ne odgovori noben kot neki bedasti primitivci nizkih nagonov!!!
[/quote]

Pa saj to ti pišem: vsi skupaj hočete biti žrtve, zato molčite, požirate govno, ki vam ga zakuha, in na tihem cmizdite kot politi cucki. Kaj sta storila starša in ti, ko je prvič razbil krožnike? Kolikokrat ste policiji prijavili njegovo nasilje in grožnje? Ali ste dosegli prepoved približevanja? Sta ga starša po kakšnem izbruhu postavila pred vrata, saj imata vso pravico, ker je polnoleten? Namesto objokanih oči so potrebni konkretni ukrepi (takojšnja prijava policiji, prepoved približevanja, izselitev, prisilna hospitalizacija, če gre za psihično bolezen).

Preverjeno drži, da jokcanje in smiljenje samemu sebi ne pomaga. Kot se bere, ste doslej nasilnežu dovoljevali, da vas je maltretiral. Nihče se mu ni resno uprl. V vaši familiji je res neka čudna nezdrava klima. Dva 30+, od katerih se noben še ni spravil na svoje, čeprav je doma nevzdržno. Vsi vztrajate v takem stanju, pa čeprav se boste zdaj zdaj pobili med seboj. Boš raje čakala, da boste enkrat v Slovenskih Novicah, kot da bi zaživela svoje življenje.

Kdo kaj sikam nad tabo? A si pismen clovek, jebela cesta.A ti je jasno, da smo v družini deležni nasilja in grozenj in da tangice in maltezani zgolj sodijo k pojasnilom, zakaj je do tega prišlo.
Kaj hudica, a morajo starejši ljudje in,zenske res molčat in se uklanjat vsem. Preberi si zgodbo v celoti morda ti bo jasno, da brat jemlje mamila ali pa ima kaksno bolezen.Ne napadaj ljudi ki smo zrtve.
A ti ni jasno, da je s svojim nasilnim vedenjem ,groznjami, ponizevanji uničil družino in se nasilno spravlja nad starša šele sedaj ko sta res že stara. Mama ima od joka otecene oči, oče se bojuje z raznimi boleznimi, ta pa čist kot zadet od droge razbija, ce mu reče nekdo, da ta njegova pa ne bo v redu.
Bemti da molč!!!

Jebemti a si clovek a si nek butec, ki je istega obnašanja kot oseba, ki sem jo opisala.

Če nimaš strokovnih komentarjev k temi, potem ne napiši nic in spokaj! Bolje, da ne odgovori noben kot neki bedasti primitivci nizkih nagonov!!!
[/quote]

Nič se ne čudim, da koga prime, da bi te okol kepe. Še mene je prijelo, da bi te.

New Report

Close