Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jure Košir

Jure Košir

Ko takole gledam na televiziji Jureta Koširja, ga poslušam…ga tudi osebno poznam in sem z njim tudi sodelovala, se mi dozdeva, da je to najlepši moški v Sloveniji. Tudi najbolj samozavesten, suveren, poln energije, zdravega razuma in modrosti.
Se mi kar čudno zdi, da sta se z Alenko Košir razšla. Že zaradi otrok bi moral povleči energično potezo in vztrajati v odnosu.
Kdo je za vas mega moški v Sloveniji, štejejo tisti tam čez štirideset let.

Če je to zate najlepši moški v Sloveniji, bi te mogoče zanimal moj okulist. Je na voljo.

Velik, močan, ampak ne samo po telesu, močan je tudi njegov EGO.
Ti športniki, tako je z njimi, ogromnih privilegijev imajo, če le pokaže kanček zanimanja, da ima nekaj talenta, od tu naprej imajo na razpolago velikanske ugodnosti.
Če se mu “zgodi” še medalja, potem so mu odprta vsa vrata tudi po koncu kariere. Kjerkoli.
Itak imajo “delovno dobo” v vojski ali policiji.
Jure Franko, on je tudi en Mega boy, z medaljo so se mu odprla vsa vrata k uspešnosti, sedaj je zaplul pod ženinim okriljem v glasbene vode, tudi Jure Košir je pel, ampak kot družinski človek v družini, kot taki, je čisto odpovedal.

….

Resno razmisli o ponudbi okulista

Se mi dozdeva, da sta oba Jureta podobna.
Sama nase ponosna, če že ne prevzetna.
Ampak Franka je Simonca vzela pod svoje okrilje, Alenčici to ni uspelo

Klemen Premrl.
Ga poseka v vsem.

Mogoče bi ga v letih uspešnosti imela v spalnici na steni nad posteljo, v postelji pa nikoli. Car, as v smučariji, kaj več pa v njem ne bi videla. Prehud moški ego mi ne zlaufa, čeprav mu je manj šprical naokoli kot je njegovi športni kolegici Tini. Nje pa še na steni ne bi imela.

Pa res, o Tini se nič več ne sliši. Otroka ima, a kljub temu ni nič o njej. Saj ne, da pogrešam, a mi je malo čudno.
Jure se mi zdi o.k., malo premočan ego, a res malo.
Jure Franko pa mislim, da tega nima.

Pa res, o Tini se nič več ne sliši. Otroka ima, a kljub temu ni nič o njej. Saj ne, da pogrešam, a mi je malo čudno.
Jure se mi zdi o.k., malo premočan ego, a res malo.
Jure Franko pa mislim, da tega nima.
[/quote]

Tinca je pač šla v ilegalo.

Jureta vsak po svoje furata top lajf.

Vse ženske so bolj v pozadini. Uspešna je edino Alenka. Pa še tok dobra, da se izpostavi.

New Report

Close