Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če nimaš potomcev – si prvi, ki mu je spodletelo od nastanka življenja?

Če nimaš potomcev – si prvi, ki mu je spodletelo od nastanka življenja?

Recimo, da nimaš potomcev in ko umreš, gre nekdo študirati tvoje družinsko drevo. Si na vrhu, pod tabo pa gre vse do samega nastanka življenja. Torej si prvi (na tem dotičnem družinskem drevesu) v dobi treh milijard let, ki se ni uspešno razmnožil?

Jp, nekje se sfiži. In mentalni jalovci se tolažijo s plitvimi floskulami na kako visokem nivoju, so, da obsat ja več od življenaj in rojevanja v današnjem času, pa se ne zavedajo niti tega, da brez da bi bili rojeni in živeli, tudi noreli ne bi.

Razmisljal sem kako je to sploh mozno, da milijone let vse vredu ti pa ne…

Filmi so vedno fokusirali na moj libido, da je moj libido zivel na zaslonu in ne tam kjer bi bilo treba zensko dobit.

Saj bo, ampak…

No vse tudi nisem sam kriv. Zenske so se neverjetno spremenile. In okolje.

Jaz recem, brainwashali so nas.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj bi ti izbral, da nimas otrok ali, da imas otroka pa je le ta ko bo starejsi npr. morilec. Kaj je v tem primeru bolje, biti jalov ali spraviti tako hudobno bitje na svet? Kdo ima vecji greh po tvojem, me prav zanima?

Kaj bi ti izbral, da nimas otrok ali, da imas otroka pa je le ta ko bo starejsi npr. morilec. Kaj je v tem primeru bolje, biti jalov ali spraviti tako hudobno bitje na svet? Kdo ima vecji greh po tvojem, me prav zanima?
[/quote]

Kero bolano razmišljanje jaoooo

Kaj bi ti izbral, da nimas otrok ali, da imas otroka pa je le ta ko bo starejsi npr. morilec. Kaj je v tem primeru bolje, biti jalov ali spraviti tako hudobno bitje na svet? Kdo ima vecji greh po tvojem, me prav zanima?
[/quote]
Kaj ti ni jasno pri preprosto napisanem? Rojstvo in življenje sta vsa osnova in bistvo vsega. Brez da bi bilo rojeno in živelo, ne bi ti danes norelo v sramoto svojim staršem, ne?

Kaj bi ti izbral, da nimas otrok ali, da imas otroka pa je le ta ko bo starejsi npr. morilec. Kaj je v tem primeru bolje, biti jalov ali spraviti tako hudobno bitje na svet? Kdo ima vecji greh po tvojem, me prav zanima?
[/quote]

Meni pa to ni bolano razmišljanje. Imam otroka, ampak se strinjam z napisanim. Imam zelo problematičnega brata, celo življenje problemi in sama negativnost, zame in za starše in širšo družino. Prisežem, da bi imela cela družina bolj enostavno življenje, če bi bila jaz edinka.

Ko ljudje žalostno razlagajo, da nimajo otrok, si jaz isto mislim. Bolje nič, kot en sam križ in težave 40 let (ali več).

Meni pa to ni bolano razmišljanje. Imam otroka, ampak se strinjam z napisanim. Imam zelo problematičnega brata, celo življenje problemi in sama negativnost, zame in za starše in širšo družino. Prisežem, da bi imela cela družina bolj enostavno življenje, če bi bila jaz edinka.

Ko ljudje žalostno razlagajo, da nimajo otrok, si jaz isto mislim. Bolje nič, kot en sam križ in težave 40 let (ali več).
[/quote]

Je bolano. Naj bolj bolan izgovor za ne imeti otrok, ker ob staja 0,0000…xyz….1 možnost da bo morilec. Mism halo, dajte si kaj boljšega izmislit ali pa lajnajte dalje o prenaseljenosti npr.

Meni pa to ni bolano razmišljanje. Imam otroka, ampak se strinjam z napisanim. Imam zelo problematičnega brata, celo življenje problemi in sama negativnost, zame in za starše in širšo družino. Prisežem, da bi imela cela družina bolj enostavno življenje, če bi bila jaz edinka.

Ko ljudje žalostno razlagajo, da nimajo otrok, si jaz isto mislim. Bolje nič, kot en sam križ in težave 40 let (ali več).
[/quote]

Ti govoriš o izjemah. To je tako, kot bi se odpovedala voznji z avtom, da ne boš udelezena v prometni nesreči. Lahko se ti rodi poseben otrok, ampak to je izjema. Jih imaš pač več, da bo vsaj eden v redu.

Kero bolano razmišljanje jaoooo
[/quote]

Da ti bo lazje, naj bo recimo tvoj otrok hipoteticno tajkun. Imeti ja ali ne?
Vprasanje je bilo sicer v osnovi namenjeno polarcu, ki za vsako ceno zagovarja ta rojstva in zali druge z jalovostjo.

Da ti bo lazje, naj bo recimo tvoj otrok hipoteticno tajkun. Imeti ja ali ne?
Vprasanje je bilo sicer v osnovi namenjeno polarcu, ki za vsako ceno zagovarja ta rojstva in zali druge z jalovostjo.
[/quote]
Pa še ti ni jasno da brez rojstva in življenja ni nič, tudi tvojega norenja ne bi bilo in da si torej samo moralo bit rojeno? Kako se ti lahko še bolj preprosto napiše, da bi bilo sposobno razumet?

Meni pa to ni bolano razmišljanje. Imam otroka, ampak se strinjam z napisanim. Imam zelo problematičnega brata, celo življenje problemi in sama negativnost, zame in za starše in širšo družino. Prisežem, da bi imela cela družina bolj enostavno življenje, če bi bila jaz edinka.

Ko ljudje žalostno razlagajo, da nimajo otrok, si jaz isto mislim. Bolje nič, kot en sam križ in težave 40 let (ali več).
[/quote]

Ti razumes, ker si odrascala ob takem bratu, ostali pa ocitno zivijo v vijolicah, kjer je vse super in iz tistih malih otrok noben ne zraste v kaj slabega.

Da ti bo lazje, naj bo recimo tvoj otrok hipoteticno tajkun. Imeti ja ali ne?
Vprasanje je bilo sicer v osnovi namenjeno polarcu, ki za vsako ceno zagovarja ta rojstva in zali druge z jalovostjo.
[/quote]

Vse to so napačna vprašanja, hipoteze ali kakorkoli hočeš to imenovati. Nimajo veze z željo po otroku. Lahko služijo edino kot opravičila (komu?) za ne imeti otrok.

In si pač mentalno jalovo, nadaljevanje se pri tebi zaključi, ne spremeni pa dejstva , da si bilo samo rojeno, sicer v sramoto svojim staršem, ker si se sfižilo v ničvredno defektno in suho vejo narave…..


Pa še ti ni jasno da brez rojstva in življenja ni nič, tudi tvojega norenja ne bi bilo in da si torej samo moralo bit rojeno? Kako se ti lahko še bolj preprosto napiše, da bi bilo sposobno razumet?
[/quote]

Polarni, ti, ki vse zastopis, si mi odgovoril na vprasanje!?? Ali samo nabijas v tri krasne, ker samo to znas s temi tvojimi blodnjami…

Saj vprasanje btw ni tezko ali pac.

A ni to božanski občutek, ko rečeš, da si ti zadnji v celi verigi evolucije bitij, in da evolucijo zaključuješ?

Polarni, ti, ki vse zastopis, si mi odgovoril na vprasanje!?? Ali samo nabijas v tri krasne, ker samo to znas s temi tvojimi blodnjami…

Saj vprasanje btw ni tezko ali pac.
[/quote]

Glej, n abedarije odgovarjat je nesmiselno. Še enkrat, kaj ti ni jasno? Da sta rojstvo in življenje bistvo vsega? In bog pomagj, si pač defekt, skozi stoletja, se je rodove nadaljevalo potomstvo, da si lahko ti bilo samo rojeno, ti si pač suha veja, ki to nadaljevanje pretrga.

Sploh, ce bi vedel prej, da bos imel viharnega za sina, bols, da se gres takoj kastrirat :))

Svojim otrokom prispeva vsak partner po 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojega dednega materiala, v vnukih ga “živi” v povprečju le še 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (razmerje je že tu različno od katerega prastarša in koliko ga dobi pravnuk, lahko da od enega 0 zaradi rekombinacije kromosomov), v pravnukih v povprečju 12,5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} itd. Recimo s svojim 5-kratnim pravnukom si boš v povprečju manj kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} soroden.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nekateri ne bi smeli imeti otrok. Le najbolj privlačni, umsko obdarjeni in bogataši si bi smeli privoščiti biti starši.

Kaj je poanta spraviti bitje na svet, z vsemi svojimi genetskimi defekti in pomankljivostmi, da bo le trpelo zaradi tvoje sebičnosti? Viharni ima prav, da ljudje, ki se ne morejo razmnoževati, so zgube. Taki ljudje so le za odpad, vem, ker sam spadam v to grupo- edino, k čemur bi morali stremeti je k samomoru, saj nam življenje ni naklonjeno.

Genetske spake kot jaz bomo vedno šikanirane, izolirane, zavrnjene- brez prijateljstev in ljubezni. Svet ni bil ustvarjen za take grdobe, zunanje in notranje, kot jaz in meni podobni.

Kaj je, luzerji viharni? Vas boli, da nam je enim vseeno za propad nacije? kr naj vas boli.

Glej, n abedarije odgovarjat je nesmiselno. Še enkrat, kaj ti ni jasno? Da sta rojstvo in življenje bistvo vsega? In bog pomagj, si pač defekt, skozi stoletja, se je rodove nadaljevalo potomstvo, da si lahko ti bilo samo rojeno, ti si pač suha veja, ki to nadaljevanje pretrga.
[/quote]

Ti defekt nisi sposoben odgovorit na preprosto vprasanje. Obnasas se kot, da noben tak slab clovek ne obstaja. Kaj si si nadelo plasnice od konja na oci pa ne vidis pol k okoli sebe 🙂

Kaj bi ti izbral, da nimas otrok ali, da imas otroka pa je le ta ko bo starejsi npr. morilec. Kaj je v tem primeru bolje, biti jalov ali spraviti tako hudobno bitje na svet? Kdo ima vecji greh po tvojem, me prav zanima?
[/quote]

Sigurno večina ljudi raje ne bi imela otrok kot bipolarnega jezdeca za sina.

Ti defekt nisi sposoben odgovorit na preprosto vprasanje. Obnasas se kot, da noben tak slab clovek ne obstaja. Kaj si si nadelo plasnice od konja na oci pa ne vidis pol k okoli sebe 🙂
[/quote]

Defekt si šteje v svoj največji življenjski dosežek to,da se je rodil s qurcem in z njim naredil potomca.
Potomca narediti je sposobna vsaka žival, saj ima vsak samec qurca.

Svojim otrokom prispeva vsak partner po 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojega dednega materiala, v vnukih ga “živi” v povprečju le še 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (razmerje je že tu različno od katerega prastarša in koliko ga dobi pravnuk, lahko da od enega 0 zaradi rekombinacije kromosomov), v pravnukih v povprečju 12,5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} itd. Recimo s svojim 5-kratnim pravnukom si boš v povprečju manj kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} soroden.
[/quote]
Jp, brihten ravno nisi, naj ti to bolj praktično povem. Če bi pri fusbalu šla samo enkrat lopta drugače kot je šla, bi se celo tekmo drugače brcala in odbijala od takrat naprej. Enako je pri ljudeh, če bi bil kdo od tvojih prednikov suha veja, ti ne bi bil rojen in danes pisal tu.

Narava seveda ima rezervo, da lahko obstajajo tudi suhe veje in napake, ker ti nisi pomemben, ampak človeštvo . In ko gre za maso suhih vej, ki je postala naraščajoči trend danes, gre pa dejansko za ogrožanje prihodnosti neke civilizacije. To pa že je resen problem, ne posamezni defekt, ki so vedno bili in so primerljivi škart robi v proizvodnji.

New Report

Close