Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske ne marajo preveč nabildanih moških?

Ženske ne marajo preveč nabildanih moških?

Ko vprašaš ženske, kakšen tip moških jim je všeč, vedno izpostavijo to, da ne marajo preveč nabildanih in da ni treba, da je mišičnjak.

Lepo prosim, koliko moških pa je dejansko tako nabildanih, da vzbujajo gnus? Če ne jemlješ stereoidov, boš z mišičami vedno zgledal lepši- če po naravni poti delaš na postavi, nikoli ne bo to ženskam odveč.

Kaj je fora tega, da ženske pravijo, da ne marajo moških, ki so preveč mišičasti? To je tako zelo ozka kategorija, da sploh ni omembe vredno. A da izpadejo manj plehke, površinske ali kaj? Ne razumem..

Lej, eno je nekdo, ki se rekreativno ukvarja s športom in ima ok postavo.
Drugo pa je tisto, ko nekoga vprašaš, če se kakim športom ukvarja pa reče, da polno in da je to samo fitnes. Hm…
Lej, vaje za moč so samo podpora športa. Recimo, če si kolesar, plavalec, hribolazec, tekač…, je fajn, da delaš tudi vaje za moč. ALi doma vadiš ali v fitnesu, nima veze.

Ampak, ko pa slišiš, da tip samo v fitnesu uteži dviguje se pa vprašaš, če je pri pameti. Ne, on ne teče, on ne kolesari, ne plava, ne… on samo fitnesari. Še najbolj smešno pa je, da je kar dosti tipov, ki potem bildajo samo zgornji del telesa. Potem pa vidiš zgoraj ves nabildan, spodaj pa tanke nogice. Adijo pamet no. Ko kaka opica na telečjih nogah. Da ne omenjam potem, ko si tip kupi dve številki premalo majico, da je videt še bolj napihnjen.

Takim bi dala recimo sekiro v roke pa naj cepijo drva. Samo to pa jim ne gre. Ker so sami fitnesa vajeni.

Predvidevam. Ženske smo običajno bolj obremenjene s postavo in izgledom kot moški, zato imamo občutek, da bo tak moški, ki intenzivno skrbi za svojo postavo in svoj izgled, videl vsako malenkost, zaradi katere nismo popolni.

nova
Uredništvo priporoča

Zenske (menda) opazijo misice v gibanju in ne staticno. Nabildani moski zgledajo zakrceni, njihove misice niso na videz prozne, kar pomeni, da ne dajejo vtisa, da bi mogli ubraniti zeno in potomce, ali vzdrzati vecje napore na daljsi rok… kar je bistveno (za ohranitev vrste). Zenske telo moskega opazujejo z vidika potencijala vzdrzljivosti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ženskam je bistveno, da je tip njen (“moj”) … vse ostalo ne vidijo ☺

Zenske (menda) opazijo misice v gibanju in ne staticno. Nabildani moski zgledajo zakrceni, njihove misice niso na videz prozne, kar pomeni, da ne dajejo vtisa, da bi mogli ubraniti zeno in potomce, ali vzdrzati vecje napore na daljsi rok... kar je bistveno (za ohranitev vrste). Zenske telo moskega opazujejo z vidika potencijala vzdrzljivosti.
[/quote]
A pol pravš, da je tri minute mal mal.

Zenske (menda) opazijo misice v gibanju in ne staticno. Nabildani moski zgledajo zakrceni, njihove misice niso na videz prozne, kar pomeni, da ne dajejo vtisa, da bi mogli ubraniti zeno in potomce, ali vzdrzati vecje napore na daljsi rok… kar je bistveno (za ohranitev vrste). Zenske telo moskega opazujejo z vidika potencijala vzdrzljivosti.
[/quote]
Če bi to držalo, bi Grki postavljali robotke in ne kipov.

In ja, lahko bi postavljali robotke, ker je že Hero Aleksandrijski ustvarjal samo-odpirajoča vrata v tempelj (naši vhodi v supermarkete niso nič “novega”), mehanične lutke, ptiče, ki so posnemali mimiko in žvrgolenje.. kot tudi parni stroj.. in ko je predlagal, da bi parni stroj začel opravljati fizično delo, mu je kralj odgovoril: “In kam naj potem z vsemi sužnji?”
Nekaj podobnega je potem doživel Nikola Tesla, ko je želel človeštvu omogočiti brezžično dostavljanje elektrike (kako prav bi nam prišlo to sedaj!), pa je njegov financer (nekateri pripisujejo to Westinghousu) rekel: “In kam naj jaz postavim števec?”

Podobno se pri izgledu ljudi ocenjuje koliko napora je bilo v to vloženo. Kot je že Schwarzenegger lepo povedal: “Večino stvari lahko kupiš, izklesanega telesa ne moreš.”

Ali kot je že veliko pred njim povedal Sokrat:
[img]https://i.pinimg.com/736x/5e/c3/02/5ec302303d8400c40ce08800a69b81e5.jpg[/img]

Vse stvari, ki jih moški in ženske počno.. so zato, ker evolucijsko DELUJEJO.

Zakaj moški pošiljajo slike svojega “oneta”?
Ker deluje. Ne na vseh.. navzven se bo večina žensk pretvarjala v Viktorijanski maniri, da se jih to ne “tiče”.. v resnici pa se jih (lažejo samim sebi).
V rimskem in grškem obdobju so bili penisi v erekciji dobro znamenje.. tako, da se Rimska katoliška cerkev že tisočletja trudi skrivati antične kipe, mozaike ter zapise.. ko pa so izkopali Pompeje je bilo pa vsega preveč, ogorčenje “civilizacije” pa neskončno.

Nabildanost, preveč ali premalo.. je stvar mode in obdobja.. Vedno pa deluje telesna skladnost, višina in simetrija.

“Preveč nabildani moški” bi torej evolucijsko morali izpasti iz spolnega dvorjenja, če se res nobena za njih ne zanima. Pa so še vedno tu. Tako da nekdo se zanima za njih. Jih marajo.

De omnibus disputandum..


Če bi to držalo, bi Grki postavljali robotke in ne kipov.

In ja, lahko bi postavljali robotke, ker je že Hero Aleksandrijski ustvarjal samo-odpirajoča vrata v tempelj (naši vhodi v supermarkete niso nič “novega”), mehanične lutke, ptiče, ki so posnemali mimiko in žvrgolenje.. kot tudi parni stroj.. in ko je predlagal, da bi parni stroj začel opravljati fizično delo, mu je kralj odgovoril: “In kam naj potem z vsemi sužnji?”
Nekaj podobnega je potem doživel Nikola Tesla, ko je želel človeštvu omogočiti brezžično dostavljanje elektrike (kako prav bi nam prišlo to sedaj!), pa je njegov financer (nekateri pripisujejo to Westinghousu) rekel: “In kam naj jaz postavim števec?”

Podobno se pri izgledu ljudi ocenjuje koliko napora je bilo v to vloženo. Kot je že Schwarzenegger lepo povedal: “Večino stvari lahko kupiš, izklesanega telesa ne moreš.”

Ali kot je že veliko pred njim povedal Sokrat:
[img]https://i.pinimg.com/736x/5e/c3/02/5ec302303d8400c40ce08800a69b81e5.jpg[/img]

Vse stvari, ki jih moški in ženske počno.. so zato, ker evolucijsko DELUJEJO.

Zakaj moški pošiljajo slike svojega “oneta”?
Ker deluje. Ne na vseh.. navzven se bo večina žensk pretvarjala v Viktorijanski maniri, da se jih to ne “tiče”.. v resnici pa se jih (lažejo samim sebi).
V rimskem in grškem obdobju so bili penisi v erekciji dobro znamenje.. tako, da se Rimska katoliška cerkev že tisočletja trudi skrivati antične kipe, mozaike ter zapise.. ko pa so izkopali Pompeje je bilo pa vsega preveč, ogorčenje “civilizacije” pa neskončno.

Nabildanost, preveč ali premalo.. je stvar mode in obdobja.. Vedno pa deluje telesna skladnost, višina in simetrija.

“Preveč nabildani moški” bi torej evolucijsko morali izpasti iz spolnega dvorjenja, če se res nobena za njih ne zanima. Pa so še vedno tu. Tako da nekdo se zanima za njih. Jih marajo.
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=wlLpCh-lE54

https://www.youtube.com/watch?v=wlLpCh-lE54
[/quote]

Prevec nabildanih res ne, ravno prav je pa boljse od suhcev ali debeluhov 😉

Prevec nabildanih res ne, ravno prav je pa boljse od suhcev ali debeluhov 😉
[/quote]

A ja, prej nisem mislila citirat, samo odgovorit.

Dragi avtor, ni tu nobene skrite fore. Ja, vsec nam je, ce ima tip skladno postavo. Ce pa so misice prevec izrazene, pa tip izgleda kot ena primitivna opica. Kolikor se pogovarjam z drugimi dekleti, smo vecinoma enakega mnenja. No, izstopajo kaksne kes p***, ki pa to jemljejo ravno obratno, kot nek dokaz moskosti. Svoji k svojim, bi se reklo:) enim so nam pac mozgani bistveno bolj seksi :))


Če bi to držalo, bi Grki postavljali robotke in ne kipov.

[/quote]

Katerega so zenske ocenile, kot najbolj primernega za razplod (in parckanje)?

[attachment=0]main-qimg-3de0927c24d254ad76bf4b54fcee22eb.png[/attachment]

Odgovor tukaj:
http://www.sscnet.ucla.edu/comm/haselton/webdocs/frederick{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20and{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20haselton{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20pspb{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}202007.pdf

Za lenobe: ta, ki je oznacen kot toned (cvrste, prozne misice), je pobral najvec simpatij.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Katerega so zenske ocenile, kot najbolj primernega za razplod (in parckanje)?

main-qimg-3de0927c24d254ad76bf4b54fcee22eb.png

Odgovor tukaj:
http://www.sscnet.ucla.edu/comm/haselton/webdocs/frederick{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20and{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20haselton{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20pspb{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}202007.pdf

Za lenobe: ta, ki je oznacen kot toned (cvrste, prozne misice), je pobral najvec simpatij.
[/quote]

Meni je pa najbolj vsec srednji 😉

No, sicer so pa vsi trije ok. Nobeden ni kilava grinta, nobeden ni razvampan bajs, pravzaprav so vsi trije primerno hranjeni, vsi trije lepo atletski in misicasti, bolj ali manj. Stvar okusa, pac.

Men pa tretji 🙂


A ti na kilo zbiraš:-))?

Ma saj pravim, noben ni svoh, ha, ha. Ampak jaz itak samo gledam, tako kot skozi sipo, pa moja leta za razplod so ze skoraj minila, tako da najbrz nisem ravno ciljna publika. Mi pa suhci niso bili nikoli prevec vsec, ceprav sem sama zelo suha. Boljse mi zgleda moski z 10 kg viska, kot tisti z 10 kg manjka. Pa saj se za vsako kaksen, ki je njej najbolj vsec, najde, a ne.

Meni je pa najbolj vsec srednji 😉

No, sicer so pa vsi trije ok. Nobeden ni kilava grinta, nobeden ni razvampan bajs, pravzaprav so vsi trije primerno hranjeni, vsi trije lepo atletski in misicasti, bolj ali manj. Stvar okusa, pac.
[/quote]

Bilo je sest razlicnih racunalnisko generiranih slicic. O sami metodologiji pise v dokumentu. Ti trije so se izkazali za najbolj priljubljene po razlicnih kriterijih. Pri cemer je levi odnesel “skupno zmago”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A ti na kilo zbiraš:-))?
[/quote]
Odvisno kaj na kile 🙂

Ma saj pravim, noben ni svoh, ha, ha. Ampak jaz itak samo gledam, tako kot skozi sipo, pa moja leta za razplod so ze skoraj minila, tako da najbrz nisem ravno ciljna publika. Mi pa suhci niso bili nikoli prevec vsec, ceprav sem sama zelo suha. Boljse mi zgleda moski z 10 kg viska, kot tisti z 10 kg manjka. Pa saj se za vsako kaksen, ki je njej najbolj vsec, najde, a ne.
[/quote]

Jaz imam pa specifičen (beri čudaški in nasprotujoč) okus za moške 🙂
Majhen in suh. Ko pravim suh mislim suh tisti gor na levi strani je že preveč nabildan :))) za višino od 170 do Max 175 cm ki je meni blazno vsec
Ali pa velik in mišičast
Ko pravim velik imam v mislih 190 in navzgor in ko mislim mišičast mislim res mišičast ampak spet ne v stilu Arnolda švarcija v mlajših letih ,no tak velik in mišičast mi je tud blazno vsec
Ej se sama sebe včasih ne razumem najbolje :))

Jaz imam pa specifičen (beri čudaški in nasprotujoč) okus za moške 🙂
Majhen in suh. Ko pravim suh mislim suh tisti gor na levi strani je že preveč nabildan :))) za višino od 170 do Max 175 cm ki je meni blazno vsec
Ali pa velik in mišičast
Ko pravim velik imam v mislih 190 in navzgor in ko mislim mišičast mislim res mišičast ampak spet ne v stilu Arnolda švarcija v mlajših letih ,no tak velik in mišičast mi je tud blazno vsec
Ej se sama sebe včasih ne razumem najbolje :))
[/quote]

Ha, ha, ha, midve si pa ne bi konkurirali, moj ideal je nekje med tvojima – 180 do 190, raje malo bolj pri sebi, ni treba, da je hudo misicast, malo pa ze. Sicer pa, v reali niti cm niti kg niso odlocilni, ampak tisto nekaj. Ceprav, jaz sem tudi v reali tisto nekaj nasla pri nekom, ki se umesti v stevilke, ki sem jih prej zapisala 😉

Moški, ki posvečajo čas za izgled svojih mišic so narcisi, takšnih moških pa ženske nočemo, ker si ob sebi ne želimo nekoga, ki se non stop občuduje v ogledalu in stalno razlaga o svoji prehrani, beljakovinah in ogljikovih hidratih. Mišice so lepe, če so pridobljene z delom ali športom, ki ne meji na obsesijo.

Lojzeti, ki babe sprašujete, kaj jim je všeč, nikoli ne boste peechke povohali.

Si se z tisto Lidla že dol dal, veš- pred tisto, ki si se poscal v hlače. Ti si pa kao nek player, ko od strahu pred babo narediš lužo v trgovini. Glanzi, glanzi, ne bluzi!

Jups, jaz sem se uscal, ko sem srečal eno, ki mi je ful všeč. Priznam.

Ampak veš kaj. Glanzi je že skor 40, pa tolk bejb je kresnu, da tud če nobene več do smrti, ne bo nič hudega.

Ti si pa ene zmene, ki dr.ka na forumu cele dneve, najprej odpreš jokajočo temo, da si grd in te nobena ne mara, potem mene zmerjaš…Lej, jaz nisem tvoja težava v lajfu. Najlepša leta zabijaš, ko mene stalkaš po forumu. Žalostno.

Ha, ha, ha, midve si pa ne bi konkurirali, moj ideal je nekje med tvojima – 180 do 190, raje malo bolj pri sebi, ni treba, da je hudo misicast, malo pa ze. Sicer pa, v reali niti cm niti kg niso odlocilni, ampak tisto nekaj. Ceprav, jaz sem tudi v reali tisto nekaj nasla pri nekom, ki se umesti v stevilke, ki sem jih prej zapisala 😉
[/quote]
🙂 nobene konkurence ,ble bi najboljše frendice..mene tisti med 176 in 189 sploh ne zanimajo haha pa bli Suhi, misicasti, zeleni, Črni
Jaz sem probala oboje čivavo in rotvajlerja :)). Zdaj sem srečna z rotvajlerjem že pol življenja haha

New Report

Close