Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek nove blodnje SDS-ja, čakalne vrste na UE LJubljana so bila zaradi Jankoviča

nove blodnje SDS-ja, čakalne vrste na UE LJubljana so bila zaradi Jankoviča

Pompozen naslov:
Vse več sumov, da je bila Jankovićeva zmaga v prvem krogu pogojena z množičnimi prijavami stalnega bivališča v Ljubljani, kar je sprožilo nedavno stavko na UE Ljubljana! Podobna manipulacija napovedana tudi za Maribor!

http://www.vrste-uelj.gov.si/

Samo a veste kaj me čudi?
Zakaj so še vedno vrste, če pa so volitve že mimo in Jankovič ŽE zmagal.
Čudno, čudno….

Slabi poraženci, kaj češ. Če je bila kakšna manipulacija, bi bila po mojem itak v korist SDS. Dejanski mestni ljudje nikoli ne bodo volili provincialne stranke.

Sem prava, domorodska Ljubljančanka, Slovenka in me je zelo, zelo sram, da ste izvolili takega lopožupana.

Večina je zgleda zadovoljna z Zokijem.

Jankovič bo dosmrtni župan.

Pa se preseli v vukojebine, kjer vlada SDS, tam ti bo brez dvoma bolje. Le kaj te zadržuje?

Pa se preseli v vukojebine, kjer vlada SDS, tam ti bo brez dvoma bolje. Le kaj te zadržuje?
[/quote]

kaj pa tebe zadržuje v Sloveniji, da si tako navdušeno?? Očitno ne gojiš take ljubezni do enega
človeka, ki še Slovenec ni. In zakaj se tako bojiš SDS?? Saj nikakor ni slabša od Jankoviču naklonjenih ljudi in strank. Očitno je, da pripadata isti vukojebini od mojih dol.

kaj pa tebe zadržuje v Sloveniji, da si tako navdušeno?? Očitno ne gojiš take ljubezni do enega
človeka, ki še Slovenec ni. In zakaj se tako bojiš SDS?? Saj nikakor ni slabša od Jankoviču naklonjenih ljudi in strank. Očitno je, da pripadata isti vukojebini od mojih dol.
[/quote]

Saj nikjer ne piše, da sem v Sloveniji ali v občini, po kateri hara SDS. Tema je drugač o SDSovskem jamranju nad Zokijem, torej se bomo o tem pogovarjali.

Saj nikjer ne piše, da sem v Sloveniji ali v občini, po kateri hara SDS. Tema je drugač o SDSovskem jamranju nad Zokijem, torej se bomo o tem pogovarjali.
[/quote]

Opažam, da v vsa večja mesta prihajajo na županske stolčke južnjaki. Slovenci si nikoli nismo znali vladati, vedno nas bodo južnjaki mudrili.

Opažam, da v vsa večja mesta prihajajo na županske stolčke južnjaki. Slovenci si nikoli nismo znali vladati, vedno nas bodo južnjaki mudrili.
[/quote]

Kaj pa mormo, če slovenclji večinoma niso inteligentni?

New Report

Close