Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Črni petek komaj čakam

Črni petek komaj čakam

Komaj čakam črni petek. Imam že ogleda en hladilnik z zamrzovalnikom, in nekaj posode. Zdaj se odločam se o novem tv sicer tega, ki imam je star 1 leto ampak zdaj, je akcija in je full poceni. Komaj čakam črni petek. Upam samo, da ne bo prevelike guzve na cesti. Pa vi tudi komaj čakate. Imate že kaj ogledano. Aja pa se nekaj za oblect sigurno kupim lol…..

jaz bom na veliko pobiral samo popuste – robe ne rabim ☺

Tudi mi smo varčevai ter prihranili 2 plači prav za namen takoimenovanega črnega petka. Gužve pa bodo sigurno.


Ne. Ne. V bistvu sploh ne vem, kdaj bo to.

Za belo tehniko v BB itak vedno dobim kr nekaj popusta, tako da me ta črnopetski popust ne gane, sloh pa zaenkrat (trkam), ne potrebujemo ničesar od tehnike.
Glede oblačil prav tako koristim razne kupone, ki jih dobim ali pa izredne popuste, tako da me tudi to ne gane.
Mož si oblačila kupuje v Avstriji, tudi njega ne ganejo slovenski popusti.

Priznam pa, da sem brskala po tujih spletnih trgovinah, ponekod so kar konkretni popusti, ampak enostavno nisem našla stvari, ki bi jo potrebovala al pa vsaj, da bi si jo želela! Jeba, očitno imam polno rit vsega…

No, edino, če kdo ve,če imajo kje na črni petek popust na govedino ali divjačino, to bi me pa zanimalo :))

Joj, boste razočarani. Določene spletne trgovine imajo popuste že več kot en teden, večjih sigurno ne bo. Ostalo, kolikor vidim, napovedujejo ušivih 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tako popusti so pa že itak čez leto.

Vsi, ki boste tak na velko novo robo nabavljali, pol ono staro meni pripeljite. Sploh leto dni star tv in podobne zadeve…. (da ne boste glih v smeti nosili)

Vsi, ki boste tak na velko novo robo nabavljali, pol ono staro meni pripeljite. Sploh leto dni star tv in podobne zadeve…. (da ne boste glih v smeti nosili)

pa v minusu si že dve plači, kajneda…
treba zapravljat….

Trgovci so pametni, kupci pa neumni, tako je bilo in vedno bo.

Črni petek? Kaj je to? Kupim, ko kaj potrebujem, dokler ne, ne kupim. Iz mene pač ne bodo izvabili niti centa za nepotrebno navlako.

Če bi kupovala kaj dražjega (bela tehnika npr.) bi me mogoče zanimalo. Za oblačila ali druge zadeve pa ni govora, da bi rinila v dren.

Vse smo od Američanov pobrali, tega par let nazaj sploh ni bilo pri nas, tako kot tudi Halloweena ne…

Če ni popusta več kot 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} me ne zanima.

Sem bila na črnem petku prejšnji teden v Celju. Naj si zataknejo tistih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta nekam.

Sem bila na črnem petku prejšnji teden v Celju. Naj si zataknejo tistih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta nekam.

Plače imam prek 10.000 mesečno, tako da ti ni treba skrbeti zame.

Na knjiznem sejmu v cankarju bi pa ressss lahko še črni petek v cene prelili, in bi bile knjige ress ugodne. Bi se še bistveno več knjig pokupilo. Mogoče pa? 😉

New Report

Close