Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občudujem to žensko!

Občudujem to žensko!

Čisto po naključju sem pred parimi meseci izvedela za Petro Greiner, ustanoviteljico
“Zavoda 13”.
Ženska leta 2017.
Mariborčanka, ki je s svojo življenjsko usodo začela spreminjati poglede posameznikov, mater in družbe na drugačnost. Namreč rodila se ji je hči Sofia, ki ima hudo genetsko okvaro.

Kaj naj rečem?
Jaz Petro OBČUDUJEM. Kapo dol pred njo.
Mene fascinira in navdihuje njena brezpogojna ljubezen do Sofie, neizmerna in močna energija, volja do življenja, ter pozitivna naravnanost in karizma.

Spremljam njen instagram profil, ter redno berem njen “portal 13”.
Zanimive življenjske zgodbe in Petrino razmišljanje, ki ti seže do srca.
Ti da mislit.
Ti spremeni pogled na svet.
Nekaj premakne v tebi.
Te nikoli ne pusti ravnodušnega.
Te navdihuje in motivira.

Naj se slišim še tako čudno …. meni njeni zapisi na blogu pomagajo, da grem lažje skozi življenje, sploh kadar mi je zelo hudo. V svoji največji stiski se vračam k Greinerjevi Petri in si rečem, če zmore ona … zmorem tudi jaz.

PETRA, jaz te občudujem in si moja velika vzornica, tudi s tvojo “pomočjo” lažje prenašam bremena, ki mi jih nalaga življenje.

Toliko kot zmore ona, jaz ne bi nikoli.
Nisem tako močna, jaz bi postala razvalina, ona pa dobesedno premika gore in živi polno življenje.

Naj na koncu še dodam, da mi je všeč tudi, ker je lepa in urejena ženska, z izbranim modnim stilom.

Z veseljem bi s Petro spila kozarec vina.
🙏🍀❤️🌹💐🌸🍾

Število 13 ni dobro število! Predvsem ga kot slabega vidijo na severu, ker je prinesel slabo…

Kaj je to reklama?

Wtf?????? Kako lahko število prinese slabo? A to velja tudi če ga pretvoriš npr. v dvojiski sistem? Kaj pa živali? Tudi zanje to velja? Ko skočijo 13-ič čez isti potok, padejo v vodo?

V vednost:
Zakaj število 13?
Genetska okvara, sindrom trisomija 13.
Trisomija se pojavi kot dodaten DNK na 13 kromosomu, ki se lahko zadržujemsamo v nekaterih ali v vseh telesnih celicah.

Je fizioterapevtka, to je velik plus. Ostalo pa preveč pije in je čudakinja.

Kaj je to reklama?
[/quote]

NE. Vsekakor ne. Upam, da zaradi mojega zapisa tukaj, ne boste mislili, da si Petra dela reklamo.

Ne, samo preživljam zelo težko obdobje in mi zelo pomaga, ko prebiram Petrine zapise in razmišljanja …. to mi je neke vrste opora, da ne obupam, do konca …. ko vidim Petro, kako se kljub NEZAVIDLJIVEM POLOŽAJU …. bori do konca in ne obupa, ob tem pa je še polna optimizma in volje do življenja.
Kar zase, žal ne morem trditi.
Rada bi postala tako močna oseba, kot je Petra.


Petra, as ti?

Zakaj meniš, da ga preveč pije? Zato, ker si ob dobri večerji ali druženju s prijatelji rada privošči kozarec vina?

Pa brez zamere, zakaj se ti zdi čudakinja?

Yeah, right … Meni pa gre pa že pošteno na k folk, ki je zaradi lastne izbire rodil otroka, ali še bolj nesrečno, rodil prizadetega otroka, potem pa na ta račun z raznimi izgovori in srce parajočimi ali pa celo kao ‘zdaj pa sem doživela razsvetljenje in sem najsrečnejša ženska na svetu in to želim, da postanete tudi vi’ forami, polnijo takšne in drugačne medije. Čisto slučajno, ampak res slučajno, pade pa še kak cekin od kod.

“Zavod 13 je nastal z namenom pomagati materi posebnega otroka”
“Dobrodelni ste lahko tudi tako, da podarite del dohodnine in s tem si od ust ne odtrgate prav ničesar. Prenesite navodila: Donacija dohodnine”

Kdo smo: Petra Greiner – fizioterapevtka, Sašo Greiner – doktor računalništva
Aja, na blogu imamo čisto slučajno tudi trgovino, kupite lahko majčke, ogrlice, planerje, …
Pa čisto slučajno blog sponzorira tudi nekaj … koliko že, aja nekih 13 firm. Zato berite v čimvečjem številu, sponzorji se eksponenčno višajo.

Izkoriščati prizadetega otroka in limati po netu fotke ostalih otrok… Ma FO.

Zakaj meniš, da ga preveč pije? Zato, ker si ob dobri večerji ali druženju s prijatelji rada privošči kozarec vina?

Pa brez zamere, zakaj se ti zdi čudakinja?
[/quote]

Aja, to si ti.

zakaj nisi vprašala, zakaj je fizioterapevtka????

Sama sebe hvalisa. Eh.

ODŠTEKANA je. Ok?

New Report

Close