Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek draga srajca z napako – popust

draga srajca z napako – popust

Dooooolgo časa sem gleda in si želela neke lepe srajce, a je bila čisto predraga in sem čakala na znižanje. Znižanje sem dočakala, srajco naročila, ampak razočarano ugotovila, da je z napako – sicer je ta napaka strokovno in zelo lepo popravljena, a vseeno. To ni ena navadna majčka, ki bi jo nosila sezono ali dve, ampak bo kos, v katerem me bodo pokopali (tako se reče, vem, da me v resnici ne bodo).
Bi vi sprejeli dodatno 25-odstotno znižanje prodajne cene ali bi srajco vrnili? Je pa zadnji kos. Če bi jih imeli še, bi seveda želela zamenjavo za brezhiben kos. Napaka se opazi, če natančno pogledaš, je žal na takem mestu (spredaj tik pod rameni).
Polna cena je bila dobrih 400 evrov.

Cena te srajce je kar visoka, zato je odločitev res težka. Mi ne vemo, kako si stvar želiš, kako ti stoji, kako se ta napaka vidi.

Ampak razmišljam, ali je možno, da model neseš kakšni dobri šivilji in ti za manjši denar naredi podobno zadevo? Seveda mora biti šivilja dobra in seveda ti ne more iti samo za znamko npr.

Absolutno bi vrnila. Pri tako dragem kosu ne bi tolerirala niti minimalne, navzven nevidne napakice. Tudi, če bi bilo znižanje 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Običajno to sprejmejo ljudje, ki jim je pomembno, da je kos firmiran in da ga drugi opazijo.

nova
Uredništvo priporoča

Nikakor ne bi sprejela, sploh pa ne zato, ker so vedeli, da gre za popravljen kos in me niso vnaprej obvestili, ampak so racunali, da ne bom opazila.
Glede na vrednost, pa sploh.
Vsekakor pa to ni zadnji kos. Nekje na svetu sigurno imajo se kaksen taksen kos, samo sliki si vse mozne etikete in v lov.
Prvo naj ti pa dnar vrnejo.
Hkrati napaka na zelo dragem kosu oblacila mnogo bolj izstopa, kot na poceni

Ne zameri, a srajca za 400 eur bi morala imeti še zlate gumbe.

Kakšen je material? Ali lahko kje kupiš podobno blago? Če ja, bi jaz enako srajco dala delati šivilji. Original bi dobro poslikala, premerila, potem bi ga pa še nesla šivilji, da izriše točno tak kroj in pove, če zna narediti tak produkt. Glede na ceno originala, s po meri narejeno srajco ne boš v izgubi.

Če je srajca zelo posebna (material, dodatki, detajli), bi jo pa nesla pokazat šivilji in bi vprašala, če se jo da predelati tako, da bo izgledala brezhibno ter ti bo še vedno všeč. Če ja, bi sprejela popust in srajco dala predelati.

Če ne, bi pa srajco vrnila. Že pri poceni oblačilih ne toleriram vidnih napak. Pri oblačilih takega cenovnega ranga pa to še toliko bolj drži. Konec koncev želiš to oblačilo imeti zato, da boš v njem urejena. V oblačilu z vidno napako/očitnim popravkom to žal ni mogoče.


Ta odgovor se mi tudi zdi zelo na mestu.

Tudi sama se nagibam k temu, da mora biti tako drag kos brezhiben, tudi če je na razprodaji.
Google je pregledal 450 trgovin in je povsod razprodana.
Firma je srednje draga, ni pa pri nas znana sploh, in nima vidnega emblema, srajca ni pretirano vpadljiva, je pa nekaj posebnega.
Material je stoprocentna volna. Na hitro sem pogledala cene takega blaga na netu in verjetno bi me z delom vred potem prišlo nekaj čez sto evrov. Srajca z dodatnim popustom pride manj. Popravljena je strokovno, to se vidi, ni zašita, ampak je poškodovani del na novo prepreden z nitkami volne.

Mogoče še to, cena bo z dodatnim popustom zaradi napake dobrih 75 procentov off.

Tudi 100€ je dosti denarja, če ima napako.
Je možno, da te bo zelo motila, ker boš vedno mislila na to, da je tam in ni čisto 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} perfect. Če praviš, da je to srajca za skoraj celo življenje….

Izbran šik kos, mora biti brezhiben, ne glede na višino popusta. Kvaliteten material in “dizajnerski” kos morebitni “šiviljski” popravki razvrednotijo.

300 EUR si dala za srajco in to z napako LOL a je narejena iz preje samoroga?

Hvala, vaša mnenja so mi zelo pomagala.
Srajco bom vrnila.

Za nepismene: za srajco z napako nisem plačala 300 evrov.

Bi jo vrnila. Karkoli kupim, mora biti brez napake in je vseeno ali kupujem za 10€ preko Ebaya iz Kitajske ali pa za več 100€ kjerkoli.

Naj bo ta bluza tudi 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižana, žal s to napako to ni več to.
Vsaj meni ne bi bilo.
Če bi si noro želela neko stvar, ki mi je finančno nedosegljivain bi čakala in čakala na znižanje in bi si jo končno privoščila, sploh tako stvar, za pokopat se v njej, z napako bi ta stvar izgubila vso vrednost, ne denarno, ampak emotivno.
Jaz bi jo vrnila nazaj in zahtevala denar in še popust za naslednji nakup, glede na to, da so pokvarjeno poturili blago z napako…

Če si kupila na ebayu ali plačala s paypalom, lahko uveljavljaš da so oglaševali- prodajali nekaj (a new item) j, poslali pa nekaj čisto drugega in lahko izdelek obdržiš in tudi zahtevaš povrnitev kupnine in poštnine v celoti.

Kje pa prodajajo srajce za 400 evrov?
Firbec pač-

Joj, povsod. 400 evrov sploh ne vem, če je srednji razred.

https://www.farfetch.com/si/shopping/women/blouses-1/items.aspx

Za nepismene nam napiši koliko je srajca stala.

https://www.yoox.com/si

New Report

Close