Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Rjav, temno rjav izcedek in vmes neopredeljena kri

Rjav, temno rjav izcedek in vmes neopredeljena kri

Pozdravljeni

Stara sem 25 let in me že 1 teden dni skrbi. Imam rjav izcedek, potem se pojavi temno rjav izcedek, vmes pa še nastopi kri. Ne razumem kaj se dogaja. Imela sem pred tem spolni odnos brez zaščite in ne razumem kaj se dogaja.. Nič me ne boli, niti krčev nimam. Sprva sem mislila da gre za menstruacijo, pa žal ni. Danes sem pa opazila, da je vredu, da ni rjav izcedek, niti temno rjav izcedek, pa niti kri. Kot da bi imela občutek, da sem postala noseča, čeprav v to zelo dvomim, ker sem točno 1 teden nazaj imela spolni odnos.. Od dneva nezaščitenega odnosa pa do danes se popravilo. Ničesar ne opazim, ne krvi, ne rjavega, temno rjavega izcedka. Kaj naj vse to pomeni? Gre za oploditev ali pa kaj drugega? Ničesar ne razumem. Morda se je res čistilo in sem zanosila, še sama več ne vem kako naj na to ggledam.. Ali sem zares zanosila, ali pa je kaj narobe. Prosim za pomoč oziroma za odgovore.. Hvala

New Report

Close