Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pomoč bolečina v čeljusti

Prosim pomoč bolečina v čeljusti

Že nekaj časa me boli samo na levi strani spodnja čeljust. Ampak samo spodnji del spodnje čeljusti. A je to imel še kdo? Če pritisnem boli ko hudič. Bezgavke izgledajo normalne… ponoči šklepetam z zobmi že vrsto let. Je to posledica, kdo ve? Ampak zakaj bi me potem bolelo samo na levi? Plis help!

Kako pa so zobje? Je morda neizrasla osmica? Na ortopanu se vidi tudi spodnja celjust, lahko se primerjata leva in desna stran, ne le zobje, tudi kost.

Raste mi osmica, vendar me nič ne boli (vem kakšne so bolečine pri rasti osmice, sem dala to skozi zgoraj) ali pa je to vseeno povezano?

nova
Uredništvo priporoča

Mozno je, ker je spodaj kost drugacna. Lahko je levo drugace kot desno, odvisno od tega, kako raste zob. Ne pravim, da je zagotovo to, ampak lahko je. Mene je ob rasti bolela celotna celjust, nekateri sploh niso imeli bolecin. Najbolje, da se s cim novejsim ortopanom narocia pri zobozdravnikom, hkrati se bo videla tudi kost, ce so slucajno problemi tam. Ce se na ortopanu ne bo nic videlo pa obisci splošnega zdravnika.

Mene je tudi bolela spodnja čeljust – od ušesa. Ko sem dobila zdravilo je bilo takoj v redu.

znak da s kakšnim zobom na levi strani ni ok in bo prišlo do zobobola. Lahko da se je že začelo. Bolečine nam različno izvirajo preden do nečesa pride. Ziher je kej z zobmi da ni vse ok.

Tudi meni se bolečina seli v levo uho.

znak da s kakšnim zobom na levi strani ni ok in bo prišlo do zobobola. Lahko da se je že začelo. Bolečine nam različno izvirajo preden do nečesa pride. Ziher je kej z zobmi da ni vse ok.
[/quote]

Sem imela mesec dni nazaj zobarja, baje je vse bp?

osebnega zdravnika nimaš!?


[/quote]

Hvala za skrb, za vikend ne dela. Težak.
[/quote]

Je mogoče, na to nisem prej pomislila, od fafanja? Spoznala sem enga desca, ima res orenk kranjsko klobaso, da sem morala kar krepko razpreti čeljusti, saj ima glavico kot goban.

Je mogoče, na to nisem prej pomislila, od fafanja? Spoznala sem enga desca, ima res orenk kranjsko klobaso, da sem morala kar krepko razpreti čeljusti, saj ima glavico kot goban.

Lahko prosim admin pobriše poste idiota, ki mi je ukradel nick?

Ti je ukradel nick.

Očitno sva isti čas napisali.

si ga fafala. Posledice?

New Report

Close