Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

SOOČENJE Janković Logar

Default avatar

Balkanski Teksas

pod črto je napisal/a:
ruralci so se najmans problem je napisal/a:

Problem so chefurske seljandure brez vrednot. Teh je zal zlo velik ker so na nizji razvojni stopnji in on je njim super kul in car. Kokr nek Balkanski serif. Sodrga pac.
Ti pa zelo malo veš o prebivalcih Ljubljane.

A da zelo malo vemo? Rakova Jelša ji je še vedno polna ; je pa na obrobju enega izmed najlepših predelov Ljubljane. Pa predel od Livade proti nakupovalnemu središču Rudnik tudi.... Pedno so zgradili tisti nakupovalni center je bil tisti predel znan kot balkanski Teksas Ljubljane - celo en hotel po imenu Teksas je bil včasih tam :)
Default avatar

pedno

Balkanski Teksas je napisal/a:
pod črto je napisal/a:

A da zelo malo vemo? Rakova Jelša ji je še vedno polna ; je pa na obrobju enega izmed najlepših predelov Ljubljane. Pa predel od Livade proti nakupovalnemu središču Rudnik tudi.... Pedno so zgradili tisti nakupovalni center je bil tisti predel znan kot balkanski Teksas Ljubljane - celo en hotel po imenu Teksas je bil včasih tam :)
Hotel teksas? Res? Kje pa? Pedno? In kako veš, kdo kje stanuje in kakšne narodnosti je? Imate pri vas v stranki sezname? Kje ste jih pa dobili?
Default avatar

pod črto

pod črto je napisal/a:

No ja, ampak vso to volilno telo ne bi imelo dovolj moči, da ustoliči Jankoviča, Jankovič županuje, ker ima dovoljšnjo podporo, ki jo dobi tudi od t.i. klenih Slovencev.
Default avatar

medklic

nevrotiučno je napisal/a:
mislim torej sem je napisal/a:

No, do sem je še šlo, od boldanega pa ne več.
Tako zdaj me pa okliči za janševca al pa cerkvenjaka, desničarja.......ker dlje od teh trhlih argumentov ti itak ne vleče.
Me pa zanima po čem se ti razlikuješ od tistih, ki jih imaš za neumne, meni deluješ ne le neumno, pač pa še zelo nevrotiučno!
Nevrotiučno? Dobra beseda! Nov monizem! Hudo!
Tipična tipkarska napaka.
Default avatar

antilopa

Tako je napisal/a:
Do Janša gojim strašno negativna čustva. Nikoli, never, ever ga ne bi volila.
No Zoki pa ga je že preskočil.
Volila bom Anžeta, ker verjamem, da tako hudo pokvarjen ne more bit.
Pa tudi zato, da končno sodstvo dobi priložnost, da opravi svoje delo do konca.
Bravo za tole.
Default avatar

medklic

pedno je napisal/a:

Hotel teksas? Res? Kje pa? Pedno? In kako veš, kdo kje stanuje in kakšne narodnosti je? Imate pri vas v stranki sezname? Kje ste jih pa dobili?
Obešaš se na tipične tipkarske napake.
Default avatar

končno nekdo

antilopa je napisal/a:
Tako je napisal/a:
Bravo za tole.
Kratako in jedrnato
In ja tako kot @antilopa tudi jaz lahko rečem bravo za tole.
Enako!
Default avatar

ve se

pod črto je napisal/a:
Ljubljančani zagotovo ne volimo Jankoviča, volijo ga "ljubljančani" ki jim je všeč kič. Kdo so "ljubljančani", to niso le priseljenci z juga in njihov podmladek, to so prva-druga generacija v Ljubljani rojeni potomcev iz slovenskega podeželja. Nisem nestrpna, ampak to kar se dogaja v Ljubljani zadnjih 15 let, lahko kot napredek razume samo nekdo, ki nima ne širine in okusa.
Če si ti ljubljančanka sm jst afganistanc, ankete kažejo, da ožji del mestnih prebivalcev v 80% volijo Jankoviča in ta predel mesta so ljubljančani, pristni staroselci in njihovi potomci v celoti ima pa skoraj 60% podporo prebivalcev mesta, iz katere vukojebine si se priselila v ljubljano in pametuješ kdo vse živi v ljubljani.
Default avatar

norci

ko vas berem mi gre kar malo na jok. da ste lahko tako bedni no. jankovič je ******, južnjak. resno? a vi sploh veste, da imate samo v ljubljani tak grozen problem s čefurji. pa jankovič to sploh ni, je njegova mati slovenka. tako kot je moja in meni živ bog nikoli ni upal v obraz reči, da sem čefurka, razen v beli posrani ljubljani. pa sem rojena ljubljančanka. ali pa to nisem več, ker že 20 let ne živi v tem mestu.

jankovič ve, kaj dela in dela dobro. za mesto skrbi, tu ni kaj reči. in če kaj ukrade naj mu tisti, ki ve za krajo, to dokaže. DOKAŽE.

v sloveniji imamo glavnino županov SLOVENSKEGA RODU. je kateri boljši od jankoviča? je katero mesto, vas, boljše od ljubljane? kadarkoli pridem v glavno mesto sem fascinirana nad tem, kak ose spreminja, umirja, postaja eko. kapa dol, jankovič JE zakon.
Default avatar

samo vprašam

Tako je napisal/a:
Preskočil v čem, noben župan nima pred sodiščem imunitete in tudi župan glavnega mesta ne to, da mu ne morejo dokazat nič je zgolj eden od dokazov, da razen izmišljenih obtožb nimajo nič, vedno se pred volitvami pojavijo razne izmišljene mahinacije, ki naj bi jih storil in do sedaj so vse propadle.
Default avatar

srbska posla

"o vas berem mi gre kar malo na jok. da ste lahko tako bedni no. jankovič je ******, južnjak. resno? a vi sploh veste, da imate samo v ljubljani tak grozen problem s čefurji. pa jankovič to sploh ni, je njegova mati slovenka. tako kot je moja in meni živ bog nikoli ni upal v obraz reči, da sem čefurka, razen v beli posrani ljubljani. pa sem rojena ljubljančanka. ali pa to nisem več, ker že 20 let ne živi v tem mestu."

Ko je kazalo, da bo janković postal predsednik slovenske vlade, so srbski mediji pisali, da bo SRB, ki je že zdaj "gradonečelnik" Lj., postal prvi srbski predsednik slovenske vlade.
Piši, kakor hočeš, toda srbska (jugoviška) mentaliteta se krepko pozna pri delu tega Srba. To se pozna tako na Ljubljani, kot pri njegovem primitivnem odnosu do ljudi in do "posla".
Default avatar

Tako

samo vprašam je napisal/a:
Tako je napisal/a:
Preskočil v čem, noben župan nima pred sodiščem imunitete in tudi župan glavnega mesta ne to, da mu ne morejo dokazat nič je zgolj eden od dokazov, da razen izmišljenih obtožb nimajo nič, vedno se pred volitvami pojavijo razne izmišljene mahinacije, ki naj bi jih storil in do sedaj so vse propadle.
Preskočil na moji lestvici oseb, ki jih ne bom volila, pri čemer velja, da prvega na lestvici ne bom volila NIKOLIIIIII.

Glede sodstva: imamo sodišča in imamo zgradbe z imenom sodišča. Vesela sem zate, da ti še ni bilo potrebno spoznati, kaj pomeni, če se na sodišču srečata dva, ki imata samo na papirju enake pravice.
Default avatar

norci

srbska posla je napisal/a:
"o vas berem mi gre kar malo na jok. da ste lahko tako bedni no. jankovič je ******, južnjak. resno? a vi sploh veste, da imate samo v ljubljani tak grozen problem s čefurji. pa jankovič to sploh ni, je njegova mati slovenka. tako kot je moja in meni živ bog nikoli ni upal v obraz reči, da sem čefurka, razen v beli posrani ljubljani. pa sem rojena ljubljančanka. ali pa to nisem več, ker že 20 let ne živi v tem mestu."

Ko je kazalo, da bo janković postal predsednik slovenske vlade, so srbski mediji pisali, da bo SRB, ki je že zdaj "gradonečelnik" Lj., postal prvi srbski predsednik slovenske vlade.
Piši, kakor hočeš, toda srbska (jugoviška) mentaliteta se krepko pozna pri delu tega Srba. To se pozna tako na Ljubljani, kot pri njegovem primitivnem odnosu do ljudi in do "posla".
misliš, da smo mi kaj drugačni? a ni eni američanki slovenskih korenin zdaj uspelo prit v en dom in je bil v našem časopisu članek, da je slovenka prišla tja noter? ali pa ko je ona avstronavtinja, pol indijka, pol slovenka letela v vesolje in smo se spet razpisali, da je šla slovenka tja gor? tako se pač piše, kaj je pa res je pa čisto nekaj drugega. kolk se jankovič počuti srba ne vem, jaz se niti malo ne počutim makedonke in če bi mi uspelo ne vem kaj pa bi makedonski časopisi pisali, da je to uspelo meni makedonki, bi najbrž zastrigla v ušesi. ker bi bilo lahko tudi obratno in bi mi uspelo kaj v makedoniji, potem bi se pa slovenski časopisi razpisali, da je uspelo nekaj slovenki.

jankovič strogo gledano JE pol slovenec in pol srb. pika, amen, tu ni kaj debatirat. če bi kandidiral za predsednika srbskega parlamenta, bi slovenci skočili v luft, da imamo slovenca v tistem parlamentu. ker je bilo obratno je pa to kao narobe? zresni se.
Default avatar

Nič ne bi Slovenci

skočili v zrak. Mi točno vemo, KDO je Slovenec in kdo ni.

(Slovenka, ki se jebava sa jugosom je navadna kurveta in si ne zasluži več, da je Slovenka).

Jankovićev otac je bil pa lopov, več let v zaporu, tudi zato so tega opankarja takrat dali v Slovenijo, da je sploh preživel.

Se spomnite hotela
Default avatar

srbska posla

norci je napisal/a:
srbska posla je napisal/a:

misliš, da smo mi kaj drugačni? a ni eni američanki slovenskih korenin zdaj uspelo prit v en dom in je bil v našem časopisu članek, da je slovenka prišla tja noter? ali pa ko je ona avstronavtinja, pol indijka, pol slovenka letela v vesolje in smo se spet razpisali, da je šla slovenka tja gor? tako se pač piše, kaj je pa res je pa čisto nekaj drugega. kolk se jankovič počuti srba ne vem, jaz se niti malo ne počutim makedonke in če bi mi uspelo ne vem kaj pa bi makedonski časopisi pisali, da je to uspelo meni makedonki, bi najbrž zastrigla v ušesi. ker bi bilo lahko tudi obratno in bi mi uspelo kaj v makedoniji, potem bi se pa slovenski časopisi razpisali, da je uspelo nekaj slovenki.

jankovič strogo gledano JE pol slovenec in pol srb. pika, amen, tu ni kaj debatirat. če bi kandidiral za predsednika srbskega parlamenta, bi slovenci skočili v luft, da imamo slovenca v tistem parlamentu. ker je bilo obratno je pa to kao narobe? zresni se.
Človek s srbsko mentaliteto ne more biti Slovenec. Pika! Kar poglej kako balkansko deluje "prenovljena" Ljubljana. Oglej si tlakovce v Den Haagu, Amsterdamu in v Ljubljani. V preljubi beli Ljubljani je razviden balkansko-orientalski vzorec. Ta SRB je Ljubljani naredil nepredstavljivo škodo!
Default avatar

ven z jankovićem

Ker Plečnika ni več, bi Ljubljana rabila takega arhitekta, kot je bil tale: https://potovanja.over.net/kontroverzni ... 1409078401
Arhitektov brez hrbtenice (Koželj), ki podlegajo balkanskim sugestijam in balkanskim miselnim vzorcem pa mesto, ki je bilo nekoč v Avstroogrski, sploh ne rabi.
Rešimo Ljubljano in izvrzimo jankovića. Ljubljana ni bila nikoli pod Turki, jankovićevi predniki pa so bili. Balkanski melos ne sodi v Ljubljano.
Default avatar

DAJMO ZORAN

SPET BO ZMAGAL JANKOVIĆ
v lutkovnem gledališču je napisal/a:
Default avatar

Vejice so najpomembnejše zadeva

Seveda bo zmagal, saj je lep, ima lepe zo-beee, je karizmatičen, in predvsem pošten, saj od vsake storitve oziroma provizije ki si jo prisluži, posteno plača DDV. Pa ne pozabimo na njegovo dobroto. Sinu Jurcku izroči vsako plačo, ki si jo prisluži kot župan. Tovariš Jankovich je res moj vzor, zato bom Volil njega. Rade volje se odpovem zastonj javnemu prevozu ker vem, da za to v mestnem proračunu ni denarja.Tudi jaz sem hodu v visoke šole, zato razumem da ni prav, da bi se zastonj vozil po mestu, pa tudi ni prav, da bi mi Ljubljančani, kar prek vrste hodili k zobarju, potem bi imeli vsi tako lepe zo-beee.
Default avatar

šestnajst mio minusa

Vejice so najpomembnejše zadeva je napisal/a:
Seveda bo zmagal, saj je lep, ima lepe zo-beee, je karizmatičen, in predvsem pošten, saj od vsake storitve oziroma provizije ki si jo prisluži, posteno plača DDV. Pa ne pozabimo na njegovo dobroto. Sinu Jurcku izroči vsako plačo, ki si jo prisluži kot župan. Tovariš Jankovich je res moj vzor, zato bom Volil njega. Rade volje se odpovem zastonj javnemu prevozu ker vem, da za to v mestnem proračunu ni denarja.Tudi jaz sem hodu v visoke šole, zato razumem da ni prav, da bi se zastonj vozil po mestu, pa tudi ni prav, da bi mi Ljubljančani, kar prek vrste hodili k zobarju, potem bi imeli vsi tako lepe zo-beee.
Vejičar, povej nam, ali bomo morali plačati dohodnino za brezplačne vožnje? Ker v zakonu piše, da darilo ne sme presegati 100 evrov oziroma še manj. Brazplačnost pa znese 340 evrov letno? Torej bodo to prišteli k .....
In Anže bo: dal vsakemu šolarju 100 evrov, dal vsakemu upokojencu 340 evrov, plačal po tržni ceni vsa zemljišča ki jih bo rabil, uredil brezplačno zobozdravstvo vključno z zobnimi vsadki za vsakega, ki bo to hotel, uredil promet tako, da ne bo več gneče, pridobil od države nazaj tistih 16.000.000,00 evrov letno, ki jih je odvzel, ......
Tovariš kretenček, kot si, je še lahko kaj zastonj? Recimo -......
Ti plačujejo ali si prostovoljec. Saj vem, da delaš za sendvič i struju- si bil že pred sodnijo vsako sredo! Se te spomnim!