Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SOS telefon

SOS telefon

Klicem ti jaz danes brezplacno st. Sos telefona. Pa mi po krajsem pogovoru pravi moski na drugi strani zveze, da je v stali, da se nima casa pogovarjat z menoj, da mora delat. In da je z mano nekaj narobe. Po pravici povedano tudi nisem od njega pricakoval kaksne pomoci. Vendar taksnega odziva pa iskreno povedano tudi nisem pricakoval od njega. Je rekel da ga naj drugic poklicem. Predvidevam da je mislil na takrat, ko bom ze mrtev. Jaz sem pa rekel, da ce mi ne verjame, se midva nimava vec kaj za pogovarjat. Taksna je realnost, ko clovek potrebuje pomoc.

Resnicno se sprasujem kdo so aktwrji (mafija) ki se oglasa na moje t. klice. Naj povem, da st. ni bila free. 11 inpulzov mi je pobralo iz katice.


Ja pol si kakšno drugo številko poklical, a ne? Pomota pač. Nihče iz samarijana in podobnih klicev ne bi rekel, da nima časa, in še najmanj, da dela v štali. Ti ljudje dežurajo v pisarni ob telefonu. Največkrat so linije tako zasedene, da komaj dobiš to brezplačno številko. Če ti je pobralo impulze, že nisi mogel klicat telefona v stiski, ker je res zastonj.

Klicem jaz popoldan se enkrat, vendar zaman. Nihce se mi ne oglasi.

zakaj se norčuješ iz ljudi, ki nimajo svojega doma?

Napiš cifro k jo kličeš

Tel.: 040 699 792

Jel s ti zvao ovo:

Posameznik, ki čuti hudo duševno stisko ali ima samomorilne misli, lahko strokovno pomoč poišče v organizacijah, ki nudijo neposredno pomoč. Lahko se obrne na svojega osebnega zdravnika ali pa na eno od spodnjih služb oziroma skupin.

Pomoč v stiski:

112 – Center za obveščanje (za takojšnjo nujno pomoč)

116 123 – Zaupni telefon Samarijan in Sopotnik (24h/dan)

116 111 – TOM – telefon za otroke in mladostnike (vsak dan med 12. in 20. uro)

01 520 99 00 – Klic v duševni stiski (vsak dan med 19. in 7. uro zjutraj)

031 233 211 – Ženska svetovalnica – krizni center (24h/dan)

Onda pozovi i mene:

090 62 83

New Report

Close