Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kateri pralni prasek

Default avatar

Katerprasek

Zdravo,

Kateri pralni prasek vam ima prijeten vonj in dobro opere? Prsj sem mela DASH pa so ga umaknili v Muellerju s polic. Sedaj imam Ariel in od DM, oba za pisano perlio, pa mi smrdita. Mehcalcev ne uporabljam.
Default avatar

QBR

Malo pobrskaj po starih temah na tem SČ. Bojda čez sodo in kisom ga ni.

dec gospodinc

Dash najdeš v Intersparu. Zame tud edin prašek ki kolkrtolk diši, samo preveč ga ne smeš dat.

Najbolj smrdljiv mi je Frosch iz Hofra. Čeprav je bolj eko, bio al karkoli že.

Drugače pa ja. Cunje iz stroja takoj v sušilca al pa obesit, če ne se vsake usmradijo, če jih predolgo tenstaš.
Default avatar

TeoretičnA

Pobezljana puhoglavka je napisal/a:
Uporabljam Felce Azzurra classic, prašek in mehčalec, ker mi je všeč vonj po pudru.
A FA ima prav prašek, prah, ali samo v tekoči obliki? Kje ga kupiti?
Default avatar

Jonc

Dash. Mi najbolj lepo diši.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

TeoretičnA je napisal/a:
Uporabljam Felce Azzurra classic, prašek in mehčalec, ker mi je všeč vonj po pudru.
Oboje. Jaz ga kupim v IT, za Slo ne bi vedela.
Default avatar

Vern

Danes gledal v milerju, če imajo Vernel. Nimajo. Samo mehčalec.
Default avatar

whitecow

TeoretičnA je napisal/a:
Felce azzura ma cel kup izdelkov,tud čistila za tla....če si blizu ita meje pejt u taprvi Tigoto, to je drogerija tipa Mueller, DM, in tam maš cel kup tega

Vern

whitecow je napisal/a:
TeoretičnA je napisal/a:

Felce azzura ma cel kup izdelkov,tud čistila za tla....če si blizu ita meje pejt u taprvi Tigoto, to je drogerija tipa Mueller, DM, in tam maš cel kup tega
Kakšne so kaj cene?
Default avatar

whitecow

Vern je napisal/a:
whitecow je napisal/a:

Kakšne so kaj cene?
uf preveč prašaš....

https://www.tigota.it/sfogliabili/volan ... embre/#p=2

tu maš novembrsk katalog, notri so trenunto mehčalci, 1,39 € 0,75l ..mislim da so cenejši oz v rangu znižanih coccolinotov

če te res kaj hudega zanima, se lahk registriraš pa mi pišeš na privat. jaz v Tigoti sem vsaj 1 x na mesec , tak da ti lahk potem povem tud cene vonje, izdelke itd

lov a bles

Katerprasek je napisal/a:
Zdravo,

Kateri pralni prasek vam ima prijeten vonj in dobro opere? Prsj sem mela DASH pa so ga umaknili v Muellerju s polic. Sedaj imam Ariel in od DM, oba za pisano perlio, pa mi smrdita. Mehcalcev ne uporabljam.
Perem samo še s šamponom za pranje perila Lovables. Dobro in lepo opere,ter diši,ko je mokro in ko je suho,ne glede ali sušim v sušilcu ali zunaj na zraku.
Default avatar

Meh čal

lov a bles je napisal/a:
Katerprasek je napisal/a:
Zdravo,

Perem samo še s šamponom za pranje perila Lovables. Dobro in lepo opere,ter diši,ko je mokro in ko je suho,ne glede ali sušim v sušilcu ali zunaj na zraku.
A potem ne dodajaš mehčalca?