Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Ne razumem kaj se dogaja, ljubim moža, imava srečen zakon, ljubi me in obožuje tudi jaz njega, seks je še vedno odličen, poročena sva šest let, imava štiriletnika in delava na druge, a se vse bolj zapletam s sodelavcem, ki me nenormalno privlači. Samo da me pogleda ne morem več razumsko razmišljati, čeprav vem, da to ni prav. Sploh ne vem kako se je začelo, s kavami, nedolžnim flirtanjem in naenkrat se je zgodilo. Kako naj se rešim iz tega?

Recimo tako, da greš spat!

To je pa res preprosto; ostani daleč stran od tega sodelavca – pa je.
Nič kav, nič klepetov, nič sporočil.

V enaki situaciji sem bila sama pred nekaj leti. Ni bil sodelavec, najin skupni znanec. Sprva mi je sel malo na zivce, potem pa so se zaceli neki smsi, cisto nedolzni ampak dovolj, da sem se malo zatrapala. Stvari sem se lotila precej razumsko. Mozu sem povedala, da mi je ta Jaka vsec. Po tem odkritem priznanju, se mi je kar kamen odvalil od srca in za 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} me je ta zatrapanost minila v trenutku… Ostalo pa scasoma. 🙂 Pametnejse stvari od pogovora ne bi mogla narediti.

po šestih letih je to normalno…, malo flirtanja in rajca na suho, doma samo še več strasti podžge. Problem je pol, ko se počutiš preveč svoboden in si misliš, zakaj se pa ne bi še s tem, ki flirta za mano malo konkretno kresnla…, no iz tega pride še bolj konkretno, pol pa težave ampak spet ne za vse, kdo zna svoja čustva krotit mu je to sm ena takšna pozitivna popestitev vsakdanje rutine, volk sit in koza cela..

Tipičen primer butaste babe, s polno ritjo, ki ne ve, kako bi si v življenju naredila kaj več drame, da ji ne bi bilo dolgčas. take babe bi bilo treba z gajžlo po nagi riti, da bi znale malo bolj ceniti, kaj imate!!! Kaj se to pravi, taka megla v glavi, pa otroka imata??? Nimaš pameti, butara??? K sebi spravi svojo rit, prepolno vsega, zato je pa začela noreti!!!

Sej tak je, pa imej ti danes lep zakon. Ti se boš trudil, doma bo baba igrala srečno ženo, za hrbtom ti ga bo pa špilala.Ne obstaja ded, ki lahko babi stiši v rit vse, kar si ona domišlja, da rabi. če boš dovolj to, boš premalo ono. zato mi še vedno niso jasni naivni verniki v monogamijo.

Ce bi imela srecen zakon, potem bi poznala odgovor.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti očitno nimaš srečnega zakona. Če bi ga imela, se ne bi zapletala s sodelavcem.
Po šestih letih zakona se “med še ni polizal”. Kaj boš ko boš poročena 20 let ?

Tipičen primer butaste babe, s polno ritjo, ki ne ve, kako bi si v življenju naredila kaj več drame, da ji ne bi bilo dolgčas. take babe bi bilo treba z gajžlo po nagi riti, da bi znale malo bolj ceniti, kaj imate!!! Kaj se to pravi, taka megla v glavi, pa otroka imata??? Nimaš pameti, butara??? K sebi spravi svojo rit, prepolno vsega, zato je pa začela noreti!!!
[/quote]

Dobro nadomeščaš.:)))

V tej temi bi polarni viharni prišel prav. Se kar strinjam s tvojim zapisom. Prepolna rit vsega na eni strani in prazna glava na drugi strani. In še napiše, da ljubi moža. Pojma nima o ljubezni! To je egoizem, samo nase gleda.

Avtorica, razčisti sama s sabo, kaj želiš, in se nekomu odreči. Uporabljaj razum.

Točno tako je. Ker pa nekaj manjka, to išče drugje.

To je zato, ker vsi ti vaši ‘odnosi’ in ‘ljubezni’ temeljijo samo na seksu. To je vse, kar vas veže, nič višjega in nič globljega, ste samo žrtve hormonov. Zato pač pride prvi drugi plenilec mimo in že skačete, ko lutke na vrvici. Samo igra biologije, nič več kot to. Tudi tvoj mož, ki ga kao ‘ljubiš’, je samo eden od vzvodov za tvoje hormone. Na tvojem mestu bi se začela resno ozirat za malo višjimi stvarmi v življenju kot so samo hormoni, seks pa reprodukcija. Zvišaj nivo in inteligenco ter začni odraščat.

edina pametna rešitev.


“Sploh ne vem kako se je začelo, s kavami, nedolžnim flirtanjem in naenkrat se je zgodilo.”
Spoh ne veš, ne. Neverjetna mistika.

poglej si tole in razmisli

[youtube]0sYguTPLpHE[/youtube]

Nič se ne zgodi naenkrat. Da bi se zgodilo se mora dogajat (kavice, flirt, druženje)
Ustavit bi se morala že ob prvi kavici na katero si šla z njim in se zamislit opa saj jaz sem poročena, doma imam moža in otroka.. Kaj za vraga se jaz grem.? Zakaj hodim na kavico z njim, kaj hočem ali pričakujem od teh kavic z njim.? Hitro bi našla odgovor zakaj ti hodiš z njim na kofe- hodiš ker te privlači kot moški . Če bi to naredila že takoj ko se je začelo dogajati se ti ne bi zgodilo
Pa se nekaj se vprašaj. Vprašaj se ali si ti diht v glavo.? z možem delata se na drugem otroku in hkrati imaš seks z ljubimcem
Ženska resno ti predlagam da fejst razmislis kaj delaš, ker to kar delaš zdaj ne vodi v dobro
Doma imaš obveznost do moža in otroka -naj ti bosta prioriteta, se danes takoj prekini vezo s sodelavcem ker ta hec te lahko drago stane na koncu
To da ljubiš moza (mogoče ga res na nek svoj twisted način.?) spoštuješ ga pa ne, niti vajinega zakona

Čimprej se z njim kresni. Lahko da te bo pol minilo, čeprav obstaja tudi nekaj verjetnosti, da enkrat ne bo zadosti. Ampak včasih je tteba malo riskirat

slisi se zanimivo, a ti se tega drzis oz. si preizkusila?

Tipičen primer butaste babe, s polno ritjo, ki ne ve, kako bi si v življenju naredila kaj več drame, da ji ne bi bilo dolgčas. take babe bi bilo treba z gajžlo po nagi riti, da bi znale malo bolj ceniti, kaj imate!!! Kaj se to pravi, taka megla v glavi, pa otroka imata??? Nimaš pameti, butara??? K sebi spravi svojo rit, prepolno vsega, zato je pa začela noreti!!!
[/quote]

Bi se kar strinjala! Ko ima ženska vsega preveč, potem dela neumnosti! A v službi res nimaš nobenega dela, nobene odgovornosti?
Sram te je lahko. Imaš moža, imaš otroka! Si predstavljaš, da si s svojim nespametnim obnašanjem lahko uničiš družino?

Teoretično že varas, ker skrivaš pred možem.
Tako da se zmeni s sodelavcem da te kresne in boš videla pi čem si.
Mogoče se prime, če se z možem ne.
Sedaj prednovoletnih zabavah bo idealka, če ne trzne rečeš da si preveč popila če prime boš pa v 10 nebesih.Poflodrana in polna močefita.

Vglavnem javi kako pa kaj.

mame vam nikoli niso povedale, da vam bo tudi po poroki in happy ever after prišel kdo mimo, ki vam bo všeč, vam bo privlačen, kljub temu, da moža ljubite… s čimer ni nič narobe.
tudi ni nič narobe, če ga v mislih malo obdelate…

narobe je, če začnete na veliko iskati stik s tem človekom…

moj nasvet je, da v mislih izživi zadevo, njemu pa se začni izogibat, če hočeš ohranit zakon.

preizkusila?

Komot se malo igraš z njim, če pri tem ne vpletaš čustev. V bistvu seks drugje rešuje nešteto zakonov po celem svetu. Prava jeba bo samo v primeru, da se zaljubiš, če že nisi.

Nič se ne zgodi naenkrat. Da bi se zgodilo se mora dogajat (kavice, flirt, druženje)
Ustavit bi se morala že ob prvi kavici na katero si šla z njim in se zamislit opa saj jaz sem poročena, doma imam moža in otroka.. Kaj za vraga se jaz grem.? Zakaj hodim na kavico z njim, kaj hočem ali pričakujem od teh kavic z njim.? Hitro bi našla odgovor zakaj ti hodiš z njim na kofe- hodiš ker te privlači kot moški . Če bi to naredila že takoj ko se je začelo dogajati se ti ne bi zgodilo
Pa se nekaj se vprašaj. Vprašaj se ali si ti diht v glavo.? z možem delata se na drugem otroku in hkrati imaš seks z ljubimcem
Ženska resno ti predlagam da fejst razmislis kaj delaš, ker to kar delaš zdaj ne vodi v dobro
Doma imaš obveznost do moža in otroka -naj ti bosta prioriteta, se danes takoj prekini vezo s sodelavcem ker ta hec te lahko drago stane na koncu
To da ljubiš moza (mogoče ga res na nek svoj twisted način.?) spoštuješ ga pa ne, niti vajinega zakona
[/quote]

A potem vsaka kavica vodi v intimen odnos s sodelavcem? Da vsaj vem, kaj me kao nekoč čaka, ker jaz tudi grem na kavo kdaj pa kdaj :)))
Jaz bom vedno zagovarjala, da nekaj flirta, takega službenega, nedolžnega v bistvu, ni nič napačnega, dokler ne narediš naslednjega koraka. Če pa imaš mejo, pa nekaj smeha, nekaj da je bolj luštno preživeti osem ur na delovnem mestu pa, sorči, hitreje mine, če že drugo ne. Nikar me ne požret zdaj, saj ne mislim, da je treba skakat naokoli, pa po naročjih sedet, ampak kaka taka simpatija se pa lahko zgodi, samo potem obstaneš na tem, da sta si simpatična. Jaz sem si z enim že dobrih petnajst let :)))
PS. moj dela v moškem kolektivu, upam da ne flirta tam.

Nehaj flirtat in bo mir. Povsod, ne samo v službi. Če ti pa doma več ne ustreza, zaključi zgodbo doma, bodi svobodna in takrat začni spet flirtat.

New Report

Close