Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Stisk v prsih

Stisk v prsih

Lp.. stara sem 27 let sem kadilka..imam skoliozo in z tem povezane tezave..jemljem concor zaradi tahikardij in antiepileptike rivotril..ponavadi je bila moja tezava prehiter utrip zadnje 4 dni se pa soocam z meni nepoznano tezavo..4 dni me kar velikokrat v dnevu oz se kar veliko ponavlja da me hm.kako bi opisala pocaden stisk v prsih tik pod vratom nekje..tako cudno me stisne..to postaja kar pogosto.traja par sekund in neha..obcutek je res grozen..sem pa na zapestju spremljala utrip med zem ko me tako cudno tisci v prsih in ugotovila sem da mi takrat utrip obstane nato bije naprej trenutno utrip ni povisan..naj povem da sem bila na zadnjee pri kardiologu 4 leta nazaj pregled pa ni kazal nekih posbnosti.. zanima me ali je to lahko nevarno in zakaj se to dogaja ker pa je res grozen on motec obcutek ..dogaja se mi tako v sluzbi kot v mirovanju..ali bi mogla k zdravniku.za odg se vam ze v naprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljqm

Iz več razlogov odgovarjam zelo pozno, kar je prepozno. Predstavljam si, da ste v primeru trajanja težave poiskala pomoč po drugi poti in, da ste že pravilno zdravljena. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan z veliko zamudo.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor poslan z veliko zamudo.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan z veliko zamudo.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan z veliko zamudo.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Lp res je bila sem pri zdravniku ki pa me je poslal v dezurno iz dezurne pa na ipp cakam na pregled pri kardiologu..imam nekoliko povecano srce in brazgotine na desni strani srca..videno na slikanju.. ugotovili so supraventikularne in ventikularne ekstrasistole ki je pojavljqjo posqmezno ali bi ali trigeminus srce naj bi se vsakih toliko malo ustavilo oz manjka utrip zqnima me zakaj je lahko tqko in kaj sploh pomeni predvsem qli je nevarno.. ze od nekdaj jemljem concor zaradi tahikardij .. ti stiski se se vedno pojavljajo z prekinitvami utripa .hvala za odg

Lepo prosim za odgovor

Opravičujem se za pozen odgovor. V opisu navedene težave so posledica številnih prezgodnjih utripov, ki nastajajo v raznih predelih srca Verjetno ste že bili na pregledu pri kardiologu in dobili ustrezna navodila. Predstavljam si, da vam je kardiolog že predpisal ustrezno zdravljenje (morda Concor in pomirjevalo). Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Na pregled pri kardiologu se cakam imam ze redno terapijo concor pa se stanje slabsa naj povem da nisem pod stresom imam pa veliko drugih tezqv skolioza hrbtenice obrabe kostni izrastki epilepsija… skrbi me predvsem povecano srce in brazgotine na desni strani..opisana je tudi nejasna prepona ..

Mislim, da gre za stanje po vnetju, ki ga ste imeli pred časom.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da gre za stanje po vnetju, ki ga ste imeli pred časom.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da gre za stanje po vnetju, ki ga ste imeli pred časom.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da gre za stanje po vnetju, ki ga ste imeli pred časom.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Pozdravljeni. Ze od.otrostva opazam, da eem na mrazu velikokrat cutila vec ekstrasistol.
Zadnja leta opazam, da imam na mrazu tudi nek obcutek stiskanja oz tesnobe. Stara sem.32. Kardiolosko je vse bp. Naj bi bilo. Iz in ekg opravljen. Prosim povejte mi ali.ke to lahko kaj narobe?

Lp.. ampak nisem mela nobenega vnetja..

Ni teksta.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Ni teksta.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close