Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kavbojke elastične, raven model ali na zvonec

Kavbojke elastične, raven model ali na zvonec

Evo, ena sovražnica bluzenja po trgovinah, pred leti našla idealen model kavbojk, kupila 6 parov in je bil en čas mir…me je že zdaj kar strah iskanja, zato prosim za informacije, da mi mal živcev prišparate 😊.

Kje se da dobiti elastične kavbojke, nad koleni oprijete, hlačnice ravne ali malo na zvonec… postava normalna, 36/38 številka…

Punce hvaaalaaa 😊

bonprix

Newyorker ima dobro izbiro.

nova
Uredništvo priporoča

Povsod.

Ni sans. Ko jih kje vidim, kupim takoj, ker potem jih dolgoo spet ne vidim nikjer. Ne razumem kako v svetu, kjer je večina žensk debelih obstajajo samo kavbojke na korenček. Enostavno ne razumem.
Sploh jim ne paše.
Zadnjič sem dobila v h&mu, kupila dvojne. ( edine v trgovini raven kroj). Lani sem dobila v ca, kupila 3 pare, so pa postale prekratke s pranjem, ker so bile za small. Najraje bi si jih podaljšala. Ene sem našla v Mani.
No pri meni je težava tudi v ceni. Nad 50 e ne morem dat. To mi tudi ni jasno kako si ljudje s slabšo plačo od moje kupujejo vsaj desigual obleke, pa čevlje za 200 e. Ne razumem. Pa nimam majhne plače.
Splača se pogledat v hm, ampak podrobno, ker take kavbojke najdeš slučajno. V ca se tudi kaj najde, če ne kavbojk, vsaj hlače. So pogruntali, da folk kupuje tudi ravne kroje in na ta račun tržijo in služijo. Kdaj bo to priklenkalo se ostalim…

Nisem ravno punca, sem ženska v odraslosti, zrelosti, ampak predlagam ti Tom Tailor. Maybe boš kaj dobila, ni pa mus, probaj. Jaz dobim.

Spletna trgovina soliver. Nikjer drugje v živo, žal.

Tom tailor, soliver, tudi c& a se mi zdi.
Sama sem suha, pa ne prenesem hlač oprijetih po celi nogi, meni je to obupno.
Jaz jih imam od TomTaior, soliver, Espritove, Only, pa C&A se mi zdi…
Vednov več je teh krojev, korenček že malo stagnira.

Zakaj lazes?

Bootcut jeans je danes skoraj znanstvena fantatika!
Jaz sem jih tudi kupila na bonprix, v trgovinah jih nisem nasla.

Esprit ima vedno decentne ženske kavbojke rahel bootcut oziroma ravna hlačnica – decentne pomeni srednje ali temno modre brez natrganin in normalne dolžine. Edino pri njih načeloma računaj eno cifro manjšo, kot nosiš sicer. Pa še po normalni ceni so (poglej pa tudi v sale).

https://www.esprit.eu/womenswear/clothes/jeans/bootcut

Jaz imam raven kroj Leviske. Precej elastične.

Kaka 2 meseca nazaj sem bila v dveh TT v Ljubljani, pri kavbojkah imajo na sliki bootcut kroj kavbojk, ampak prodajalke niti ne vedo, kaj to sploh je. Raven kroj pa imajo, a zelo skromno izbiro.
Raven kroj sem dobila v CA, bootcut sem našla v Mani, a je material mešanica bombaža, elastana in poliestra, tako da tak šit nočem nosit.
Zanimivo je, da ima večina spletnih trgovin te bootcut kavbojke kar lepo v ponudbi, ne vem zakaj je potem problem to spravit v trgovine.

Meni so pa na zvonec grde, raven model pa najbolj eleganten. Kaj pa kakšne “fine” hlače, ki niso kavbojke, so pa elastične …

Ja kakor komu. Meni je pa bootcut zakon, vse ostalo pa grdo.

Meni ta ravni model kavbojk sploh ne pase, v njem sem vsa ravna, imam dvoje skiny, ostalo pa bootcut, najbolj hvalezen model jeansa.

a so visok ali vsaj normalen pas?kje si jih kupila?hvala .

Moje mnenje: bootcut, torej rahlo na ven, kar niti slučajno ni še na zvonec, paše 95 procentov žensk.
Skinny model paše pa 5 procentom žensk, pa še te vseeno, če ne bi nosile tega, ker jim neprimerno bolj paše raven model ali boodcut.

Boyfriend model tudi paše večini žensk, ker je zelo prizanesljiv do nepopolnosti postave.

“Zmagovalna” kombinacija so pa skinny kavbojke in balerinke. Velik no no. Tudi če mislite, da vam paše, verjemite, da vam ne.

a so visok ali vsaj normalen pas?kje si jih kupila?hvala .
[/quote]

Ja. Visok pas, temnejše modre, gor v štuku City parka, če se prav spomnim.

Ja. Visok pas, temnejše modre, gor v štuku City parka, če se prav spomnim.
[/quote]hvala,bom šla jutri po nakup;:)

In kaj naj bi po tvoje obule namesto balerink?

Meni to čisto ok zgleda, balerinke so mi eno tako na videz univerzalno obuvalo, ki paše k vsakemu oblačilu.
Nimam pa nobenih, ker so mi neudobne, vsaj te klasične balerinke imajo zame pretanek podplat in vse me nekako v palec tiščijo, tako da ta čevelj žal ni našel mesto v moji omari. Imam pa nekaj podobnih čevljev, s pravim podplatom in za prst visoko peto.

In kaj naj bi po tvoje obule namesto balerink?

Meni to čisto ok zgleda, balerinke so mi eno tako na videz univerzalno obuvalo, ki paše k vsakemu oblačilu.
Nimam pa nobenih, ker so mi neudobne, vsaj te klasične balerinke imajo zame pretanek podplat in vse me nekako v palec tiščijo, tako da ta čevelj žal ni našel mesto v moji omari. Imam pa nekaj podobnih čevljev, s pravim podplatom in za prst visoko peto.
[/quote]

Praktično karkoli razen balerink, škornje, gležnjarje, superge, štikle, you name it. Balerinke pa bi bilo treba z zakonom prepovedat.

Zakaj lazes?

Bootcut jeans je danes skoraj znanstvena fantatika!
Jaz sem jih tudi kupila na bonprix, v trgovinah jih nisem nasla.
[/quote]

Seveda so bootcut kavbojke povsod, ne vem, zakaj taka drama? Že v najbližji Sportini jih najdeš, če greš pa čez Citypark, Qlandio ali kakrkoli, kar ima tudi trgovino, kjer se prodaja tudi jeans, se pa ne moreš več odločiti, katere so ti bolj všeč.

Seveda so bootcut kavbojke povsod, ne vem, zakaj taka drama? Že v najbližji Sportini jih najdeš, če greš pa čez Citypark, Qlandio ali kakrkoli, kar ima tudi trgovino, kjer se prodaja tudi jeans, se pa ne moreš več odločiti, katere so ti bolj všeč.
[/quote]

Pojdi z mano, rabim Ravne kavbojke ali rahli zvonec st 29 – 30. Ne dobim nikjer.

Pojdi z mano, rabim Ravne kavbojke ali rahli zvonec st 29 – 30. Ne dobim nikjer.
[/quote]

Kje si pa že iskala?
Si bila v Cityparku, si šla v Pepe Jeans, Gap? Sigurno jih imajo tudi v H&M, nisem bila, ampak tam je vedno ogromna izbira.
Sportina outlet jih ima, in ne vem koliko še drugih.

Praktično karkoli razen balerink, škornje, gležnjarje, superge, štikle, you name it. Balerinke pa bi bilo treba z zakonom prepovedat.
[/quote]

Balerinke so cisto ok za visoke in vitke, kratkonogi stofelcki z zalitimi gleznji pa naj se jim raje izognejo, to pa res. A ja, pa skinny kavbojkam seveda tudi.

New Report

Close