Starševski čvek

Deklina zgodba- konec 1.sezone?

Default avatar

Karniska

Danes ni bilo vec ali...?
Default avatar

konec je ja

10 delov je bilo.

Kot sem brala, do naslednjega leta (konec pomladi) ni možnosti, da bi RTVSLO odkupila nove dele - 2. sezono, in jih predvajala. Je predrago :-)

Na HBOGO sem gledala tudi drugo sezono in je top, meni celo boljša kot prva.
Default avatar

Pa jebe mti

konec je ja je napisal/a:
No, to se dogaja na vseh naših tv. Odkupijo prvi del, nas nategnejo da gledaš in tam nekje, ko si že vpet v zgodbo, se pojavi nekdo, ki izda, da je to prva sezona, oziroma, da ima serija več sezon, zaenkrat pa je odkupljena le prva...itd.
Ko je najbolj napeto, se prvi del konča, mi pa ostanemo s prstom v riti in "čakamo" da se nas bodo le usmilili in odkupili tisto jebeno drugo in še tretjo sezono...
Seveda se začne zapletat pri denarju, oziroma izgovorih, jaz pa bi jih vprašala, zakaj so odkupili serijo, ki ima več sezon in so zbrali drobiž samo za prvo. Pa kakšen smisel ima vse skup? Če niso sposobni odkupit takega spektakla, naj odkupijo nadaljevanko z eno sezono, da se splača gledat in da bo konec res KONEC.
Nujno predlagam povečanje RTV prispevka, da bodo lahko odkupili drugo in tretjo sezono Deklina zgodba.
Pras...ci😠😠😰😰😬😬😬🐷🐷🐷
Default avatar

ok pol pa tkole

Pa jebe mti je napisal/a:
Če boš višala prisilno RTV naročnino, potem zahtevam Breaking Bad in Better Call Saul, ob gledljivih urah, ne ob 23ih, vsak delovnik. :)
Default avatar

ok pol pa tkole

V vsakem primeru pa bi lahko že skenslali ta jebeni Murder She Wrote in jebeno Prefekturo Iwate, ker popolnoma presedata...
Default avatar

Archangel

Pozdravljeni.
Kaj nihče od vas tega ne zna na internetu poiskati?
Ste resno tako računalniško nepismeni ali je problem "I just don't understand, need subtitles now"?
Archangel
Be the change you want to see in the world!
Default avatar

Majda1948

Archangel je napisal/a:
Veš, mladenič, mi starejši nismo imeli računalnika od mladih nog, jaz sem šele pred dvema letoma začela uporabljat in še ne znam vsega.
Default avatar

konec je ja

Pa jebe mti je napisal/a:
Kot sem brala, ni fora samo v denarju, ampak v pravicah predvajanja. HBO pač želi najprej zaslužiti s svojimi gledalci.
Druga sezona je bila posneta letos pomladi in letos je mislim da nobena tv hiža ne more odkupiti, drugo leto pa že, ampak ne naše, ker nimajo keša.
Default avatar

Archangel

Majda1948 je napisal/a:
Pozdravljena.
Kolikor jaz vem so "consumer" računalniki na trgu že vsaj 20 let. Če nisi imela potrebe za njih prej kot pa dve leti nazaj, lahko samo sebe kriviš...

Drugače pa se nepoznano vedno lahko nauči, samo začeti je potrebno!
Pa magari z vprašanjem "Kako?".
Archangel
Be the change you want to see in the world!
Default avatar

Mogoče aprila

Baje HBO ne prodaja takoj. Sem pa nekje prebrala, da se rtv že pogaja za drugo sezono in upajo, da jo bodo lahko vrteli aprila drugo leto.
Default avatar

MonaCoin

druga je še boljša, tretja se snema ... se že veselim :-)
sicer pa rtv serij nikoli ne predvaja več sezon v letu ... vsako leto ena sezona.
Default avatar

men pa ne

Men je pa ta serija za bruhat. Še enega dela nisem mogla pogledat. Ne prenesem take vrste fikcije.
Default avatar

kr neki no

MonaCoin je napisal/a:

Ni res. Zdaj gledam zapredoma že tretjo sezono Durrelovih, predvajana takoj za drugo. In kot so zapisali, ene lahko kupijo druge ne.
Default avatar

sj to

men pa ne je napisal/a:
Sej to je njen namen. Sploh če si ženska.
Default avatar

MonaCoin

kr neki no je napisal/a:
potem pač ni res :-)
Default avatar

a se hecaš

kr neki no je napisal/a:
Ta serija je pač poceni, saj ni bogve kaj. Omledna in dolgočasna. Zato so jo lahko odkupili za leta nazaj, po sezonah.