Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se rešiti depresije?

Kako se rešiti depresije?

Kaj storiti za olajšanje trpljenja?

Kakšna je rešitev, kaj je treba narediti?

Kako ponovno postati človek?

Začneš reševati svoje probleme, svoja nezaovoljstva v življenju, pa bo počutje takoj boljše in lažje.

Če ne zmoreš sama, poiščeš strokovno pomoč. Najbolje takoj, dokler si še dovolj v redu, da ne potrebuješ terapije z zdravili, ampak samo pogovor, razčlenjevanje težav in iskanje rešitev skupaj s strokovnjakom. Se ne splača igrati junaka, ker res zelo redko kdo sam to premaga. Večina jih odlaša tako dolgo, da je zdravljenje težko, traja v nedogled in brez zdravil ne gre. Če ukrepaš takoj, se vsemu temu lahko uspešno izogneš. Marsikdo ti bo svetoval delo in šport. Se strinjam, a ne pretiravaj, ker pretiravanje s telesno aktivnostjo v taki situaciji simptome še poveča.

Evo točno tako, pa babji tekec tudi pomaga, pa pogled vase, pa mogoče tudi kaka karta, …. O depresiji sprašujea avtorica, ne o prfliknjenosti, ki jo posedujete, veš?

Začneš reševati svoje probleme, svoja nezaovoljstva v življenju, pa bo počutje takoj boljše in lažje.
[/quote]

Začneš reševati svoje probleme, svoja nezaovoljstva v življenju, pa bo počutje takoj boljše in lažje.
[/quote]Evo točno tako, pa babji tekec tudi pomaga, pa pogled vase, pa mogoče tudi kaka karta, …. O depresiji sprašujea avtorica, ne o prfliknjenosti, ki jo posedujete, veš?

Sem že enkrat pisal, pa bom še tukaj enkrat napisal.
Zelo me zanimajo minerali in pomembnost mineralnega ravnovesja v organizmu. Veliko sem bral tudi o jodu. Ko sem pred leti prvič preizkusil jod na sebi v obliki kalijevega jodida raztopljenega v vodi je moja depresivnost čudežno izginila. Po zaužitju tega joda se mi je glava zbistrila prej kot v minuti in splošno počutje izboljšalo. Delovanje je bilo na meni bliskovito. Očitno sem imel probleme zaradi pomanjkanja joda. Zdaj pa jod občasno jemljem, ne redno.
O jodu je ogromno napisanega na internetu in tudi ostalih mineralih.

Je pa vzrokov za depresije najbrž več in potrebno je izkoreniniti vzrok.

drug drugega programiramo


Kaj storiti za olajšanje trpljenja?
[/quote

Alkohol pomaga.

Alkohol pomaga.

Če gre za pravo depresijo (ne samo za slabo počutje, žalost, utrujenost, jok), je treba poiskati strokovno pomoč – psihiatra, da se s tabo pogovori in ti predpiše zdravila (antidepresive).
Če trpiš za hudo depresijo, ti samo hoja in gibanje v naravi ne bo pomagalo.

Globoko v srcu vsakega posameznika svetlo sonce čiste sreče sije. 🙂

drug drugega programiramo

Moja sodelavka se je branila zdeavil kot hudič križa. Imela je vzpone in padce, občasno ji je za kratek čas pomagala homeopatija, tudi k psihiloginji hodi. Potem je šla v težkem obdobju vendarle do psihiatra. Dobila je antidepresive in je kot nova. Ona ima z zdravili res dobro izkušnjo. Vsekakor pa si najdi pomoč, za začetek lahko poveš osebni zdravnici, pa tudi k psihiatru se lahko naročiš brez napotnice. Srečno!

Krasno, mi je zelo všeč, za vašo prijateljico, da imajo nanjo zdravila čudežno moč. Tudi jaz sem Happy Happy, ko sem prebral vaš prekrasen post. Srečno!

drug drugega programiramo

Se vam opravičujem, za vašo sodelavko, vi ste Prijateljica 123. 🙂

drug drugega programiramo


A, da ne gre s tekcem in pogledom vase zdravit resno depresijo? Ampak monklje in monovski troti na “višji ravni” ne verjamejo tega.


A, da ne gre s tekcem in pogledom vase zdravit resno depresijo? Ampak monklje in monovski troti na “višji ravni” ne verjamejo tega.
[/quote]

Sem ravno dobre volje, nekje sem bral, da se za resne depresije obnesejo tudi elektrošoki.

drug drugega programiramo

Kaj pa je narobe z vami? Ženska se je tri, štiri leta mučila, športala, tek, joga, ni da ni, se družila, potovala … pa je bilo vsakokrat samo še slabše. Zdravila so bila tudi zanjo zadnja izbira, zdaj pa se končno res dobro počuti.

Jaz imam pa znanca, ki so ga antidepresivi preveč navzgor dvignili iz depresije v manično stanje. Povedal mi je da se je fantastično počutil v maničnem stanju, samo potem so ga pa začeli zdraviti z antipsihotiki.
Kaj čmo, vse sorte se dogaja.

drug drugega programiramo

Alkohol pomaga.
[/quote]

Ja točno to alko pomaga

Prebrala sem članek, kjer pravijo, da bi se preprečilo ogromno depresij in samomorov, če bi ljudje redno uživali kapljice vitamina D3.
Huda depresija se zdravi izključno z globoko psihoterapijo in spremembo vzorca v glavi.

Sem velik pristaš globinske psihoterapevtike, ki jo lahko izvajamo kar tukaj na forumu. S posti, ki jih pišemo drug drugemu peremo možgane. V osnovi drug drugega programiramo. V vsakem posamezniku in posameznici se skriva skrivnostno nevidno vsemogočno večno jedro…

drug drugega programiramo

Kje se dobi kalijev jodid?
Kolikor vem je v Sloveniji le na recpet, če ne živim ravno ob nuklearki.

A se dobijo brez recepta v Avstriji ali Italiji? Mogoče kje drugje?

Kje se dobi kalijev jodid?
Kolikor vem je v Sloveniji le na recpet, če ne živim ravno ob nuklearki.

A se dobijo brez recepta v Avstriji ali Italiji? Mogoče kje drugje?
[/quote]

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BF6XGLC

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zdej pa mi naj en razlozi tole.
V crevesju naj bi bilo 90 procentov hormona srece in samo 10procentov v mozganih.
Ko ta hormon neha odajat serotonin. Se zacne depra. Ok do tu jasno.treba je jest probijotike da creve nafilas z dobrimi bak ker slabe unicijejo serotonin. No nekako tako.
Zdaj pa me posiljate na jogo pa gledat v luno pa naravo.
Na kaki nacin se mi bo zaloga serotonina obnovila ce bom jogirala. Ko pozres tbl je jasno da kemija povzroci serotonin da se proizvede.
Kako pa deluje npr joga ali tek.
To je vse prepocas . ne morem bit v depri se naslednje 3mes pa lavvfat ker deprast ja ne mores lavfat ne gre ne da telo .
Zakaj nimajo umetnih serotoninov. Da jih pozrem ko bombone. Ne da na pol crkujem. In zakaj sploh nehajo se proizvajat. Zakaj hudica neki ne pogruntajo da se clovk ne muci ko zival.
Se za kurca mas tbl in ti se dize odma. A za depro cakas ko fuknen da ti je boljs.
Pa se prevec nas je ko se pocutmo slabo pa kaj kurc cakajo.
Cez 20let bo pa glih carobna pilula k jo boste pozrl, mene nov vec takrat.
Zdej pravte ni carobne pilule za depro .
Ma kaj ni . je . sam vn jo se ne dajo majo vec od nas k smo taki depresivni kot da bi bili dobre volje in samozavestni.
To je vse faking politika.

Kje se dobi kalijev jodid?
Kolikor vem je v Sloveniji le na recpet, če ne živim ravno ob nuklearki.

A se dobijo brez recepta v Avstriji ali Italiji? Mogoče kje drugje?
[/quote]

Jaz sem imel še zelo stare zaloge, ker sem se svoje čase ukvarjal precej s kemijo. Naročil sem ga pa tudi s Kitajske preko Ebaya, za katerega sem slišal, da ni najboljši, ne vem. Bolje bi ga bilo naročiti iz Nemčije. To govorim za KJ ki je v prahu. Drugače pa priporočajo tudi Lugolov jod, ki je raztopina iz elementarnega joda in KJ v vodi. Zelo veliko joda vsebujejo tudi nekatere alge, mislim da se jim reče kelp. Ti tableti, o katerih govorite imajo preveliko vsebnost joda. Je pa z jodom treba biti tudi previden.

drug drugega programiramo

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BF6XGLC
[/quote]

Desiderius hvala, krasna kombinacija s selenom je v kapsulah. Jaz sicer joda jemljem občasno tudi več kot en miligram dnevno. Priporočena dnevna RDA doza je pa 0,15 miligramov, kar je tudi v teh kapsulah. Zame bi bilo mogoče malo prešvoh.

drug drugega programiramo

New Report

Close