Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grozna barva las!

Grozna barva las!

Zivjo
Nevem kje naj začnem v glavnem nisem zadovoljna z svojo barvo las ki jo imam zdaj. In sicer včeraj sem blanžirala lase, in barvo las imam zelo ampak preveč svetlo (belo) sploh pa zgoraj. In hočem jo sprati dol nekak ( vendar se ne bi barvala z drugo barvo tud ce je temna blond/rjava) Ampak me zanima kako drugace gre ta barva dol? In še problem imam k mam zdaj zelo redke lase zgoraj zard blanža in sem kupila v lekarni Vichy da se lasje hitr obnovijo in imam bolj goste.

Edino kar me skrbi kako bi lahko sprala to barvo da ne bo več tok svetla k je preveč svetla?

Pa se kaj naj naredim da bom imela goste lase? Ali deluje ce se ne barvaš nič več in nič likanja in feniranja in pustis da gre barva dol 3 mesce in mas spet bolj goste lase? Koliko casa rabas da mas bolj goste lase in ce lahko imas goste lase?

Res se ne bi barvala nic z nobeno barvo ker frizerka je rekla ce se bom barvala bom mela se bolj redke lase da raj pustim tko kot je.

Vendar jo hocm pocas sprati to barvo ker grozno zgledam res

Prosim za pomoc

hvalaaa 😀

Razbarvanih las ne moreš sprati. Če bi iz temnejše hotela sprati, bi pa malenkost pomagal headnshoulders. Edina rešitev je, da se pobarvaš z barvo skupine 2. (semi perm.), ki lasu samo doda barvo, 3. jo prvo odstranijo.

Za goste lase so pa geni, zdravje in čim manj kemije.

Glavno , da nisi rdeca. Vse Stajerke furajo neke grde rdece lase in vse imajo iste frizure. Grdooo. No niso cisto vse take.

nova
Uredništvo priporoča

Blanž “razgrite” barvo las, nimaš kaj spirat. To je kot da bi črno majico pomočila v varekino. Barva se uniči in ne bo več nazaj črna, pa če jo boš prala z ne vem čim. Edina rešitev je druga, temnejša barva čez. Če hočeš bolj goste lase, se začni redno barvat s kano. Večkrat jo naneseš, bolj gosti in močni bodo lasje. A ko imaš enkrat gor kano, nekaj mesecev ne smeš nanašat čez barve za lase.

Poskusi z barvnim prelivom, če bo prijel. Drugače naj ti pa dober frizer ta presvetli blanš popravi. Potem se pa čim manj barvaj s kupljenimi barvami oz. te naj frizer, če že. Ali prešaltaj na barvne prelive oz. šampone, so bolj prijazni do las.
Razni likalniki lase uničujejo, če pa fen na neki zmerni tolpoti uporabiš, pa nima tok vpliva, da bi ti las kvaril. Seveda je bolje, naravno sušenje, če že.
Tanke lase ne moreš spravit v neko bujno gostoto. Lahko jih pa okrepiš.
Sama sicer nimam tankih las, ampak že celo večnost uporabljam navadni Brezov šampon od Ilirije (tistega v prvotni stari embalaži).
Lahko delaš pa tudi kure s predahom, ki trajajo 3 mesece. Vsake toliko časa kupim pri branjevkah neoluščeno proso, eno malo žličko zjutraj z vodo poplaknem in to je to. Nekateri ga zmeljejo, dajo v jogurt. Jest direkt na žlico in vodo, sem prej fertik hehe.

Če tanki lasje niso dedno pogojeni, ti lahko manjka določenih vitaminov in beljakovin in so zato krhkejši in tanjši.

Najverjetneje si si z blanežm precej poškodovala lase, v tem primeru pomaga samo, da ti zrastejo novi in čim manj barve oziroma temna, ker manj poškoduje lase.

Jaz bi si dala gor rozasto eho peno.

Tudi ti bi imela tanke lase, če bi jim z blanžem odstranila vso barvo.

Pokaži nočni medicinski sestri, kaj si napisala na forum Med over.net in verjamem, da bodo našli rešitev. Mogoče boš dobila dvojni odmerek Valiuma, mogoče te bodo malo potolažili s Helexom. Si pa simpatično napisala (dobro ne bom štel napak, ponavljala si se tudi kot kokoš, ampak si uporabljala odstavke in vse velike začetnice) in vedno bolj verjamem, da tudi tisti, ki ste končali šolo s prilagojenim programom postajate kolikor toliko pismeni. To je pohvale vredno.
Ne skrbi za lase. Bodo zrasli in se zgostili. Barva naj te ne skrbi. Če ti ni všeč, reci sestri, da ti da kakšno drugačno pižamo, da bo pasala k lasem.

Večina vas je tukaj neumnih, nerazgledanih, zavistnih in brez osnovnih življenjskih načel. Ne znate komunicirat, najhuje je to, da ne znate niti brat. Jaz se absolutno z vami ne bom zapletal v pogovore, zato se ne trudite s citiranjem mojih sporočil. Če bom pri kateremu od vas začutil, da mu povem kakšno nazaj, bom to storil verjetno zato, ker se mi je v svoji gluposti celo zasmilil in mu bom bedaku še enkrat pojasnil. Redki pa boste deležni moje pohvale. Ker vas nimam kaj hvalit. Norcev se pač ne hvali. Neregistrirani no-name kozli pa samo stran. Vi ste pa nizko, da verjetno delite globino z nafto!

Isto se je zgodilo meni.
Prosila: samo, da ne bom blond.
Cest predolg so pustil blanz, na koncu preliv in… BLOND.
Naslednji dan sla nazaj in so mi dal temnejsi preluv cez.
Po dveh pranjih: BLOND
Jutr grem k drugi frizerki na popravek.

https://www.lasni-podaljski.net/product/lasulja-anne-1-crna/
Teta Ana te bo rešila.

New Report

Close