Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cammeo taksi, vaše izkušnje?

Cammeo taksi, vaše izkušnje?

Slišim marsikaj in skoraj ne morem verjeti?
Kaj menite? Vaše izkušnje?

Kaj se sliši, prosim povej. Ti bom hvaležen.

Kaj se sliši, prosim povej. Ti bom hvaležen.
[/quote]

Da so najboljši in najbolj profesionalni v celi Sloveniji. Ugodne cene prevozov, plače pa imajo nadpovprečno dobre. Vsak, ki da kaj nase … se pelje z njimi.

Prosim.

Ali imajo zaposleni res zelo dobre plače? Bi pri njih vozil.
Hvala.


Sem vozil pri njih in za 190 ur sem dobil dobrih 1200 € neto

Taksi kot taksi. Zadovoljen (kot stranka).

So korektni, nimam nobeniv pripomb cez njih. Jih priporocam.

kot na hrvaškem.


Sem vozil pri njih in za 190 ur sem dobil dobrih 1200 € neto
[/quote]

Zakaj bivši?

Da so najboljši in najbolj profesionalni v celi Sloveniji. Ugodne cene prevozov, plače pa imajo nadpovprečno dobre. Vsak, ki da kaj nase … se pelje z njimi.

Prosim.
[/quote]

Mislil sem v negativnem smislu, da je kaj.

Mislil sem v negativnem smislu, da je kaj.
[/quote]

Zakaj pa bi moralo biti kaj v negativnem smislu? Čudno, da ti je to prišlo na misel…
A mogoče veš kaj, kar jaz ne vem?

Zakaj pa bi moralo biti kaj v negativnem smislu? Čudno, da ti je to prišlo na misel…
A mogoče veš kaj, kar jaz ne vem?
[/quote]

Slišal sem nekaj da je minus, noben pa mi ne izda kaj. Mutni posli.

treba je biti preudaren/pazljiv kateri taksi boste naročili. priporočam – najboljši je INTER taxi.

Da so najboljši in najbolj profesionalni v celi Sloveniji. Ugodne cene prevozov, plače pa imajo nadpovprečno dobre. Vsak, ki da kaj nase … se pelje z njimi.

Prosim.
[/quote]

Aha, pa glede na vožnjo, očitno zaposlujejo osebke brez vozniškega izpita.

Žal ena grozljiva izkušnja, ena fantastična (prav vesela sem, da sem se spomnila sedaj) in cca dve navadni (1 je precej trajalo, 1 je bilo precej togo, pretirano vljudno). Tista grozljiva pa ne vem, kako je model prišel čez zaposlitveno rešeto.

Aha, pa glede na vožnjo, očitno zaposlujejo osebke brez vozniškega izpita.
[/quote]

A res???

Grozljiva?

Prosim

Cammm
napiši kakšna je bila grozljiva izkušnja. Pliz.

Pome je prisel v A8, jaz sem pa specificno narocil 750i!

Da ne omenjam, da je imel SIVE hlace.

Nesprejemljivo.

Pome je prisel v A8, jaz sem pa specificno narocil 750i!

Da ne omenjam, da je imel SIVE hlace.

Nesprejemljivo.
[/quote]

Naročil, a ne? Daj vsaj bolj čitljivo beri, če se že želiš zafrkavati tu gor.
Cammmm je ženska. Halooooooooooo. Bogi.

Naročil, a ne? Daj vsaj bolj čitljivo beri, če se že želiš zafrkavati tu gor.
Cammmm je ženska. Halooooooooooo. Bogi.
[/quote]

Kaj ti jaz vem kaj je one, jaz sem ti samo svojo izkusnjo povedal. In ce narocim bel 750, pridejo pa z crnim A8, jeboga, da je to problem. Sive hlace na soferju je pa tudi tako, kot da jaz pridem v gatah na sestanek – crne hlace in reklc, bela srajca, crni cevlji, ne pa da je tak, ko da bo sel glihkar za Laguno vozit!

Kaj ti jaz vem kaj je one, jaz sem ti samo svojo izkusnjo povedal. In ce narocim bel 750, pridejo pa z crnim A8, jeboga, da je to problem. Sive hlace na soferju je pa tudi tako, kot da jaz pridem v gatah na sestanek – crne hlace in reklc, bela srajca, crni cevlji, ne pa da je tak, ko da bo sel glihkar za Laguno vozit!
[/quote]

Hm,v končni fazi imaš prav. Očitno sploh niso resni in profesionalni. Nezanesljivi. Vsekakor je bolje je iti peš, kot pa z njimi. 😉

Kaj ti jaz vem kaj je one, jaz sem ti samo svojo izkusnjo povedal. In ce narocim bel 750, pridejo pa z crnim A8, jeboga, da je to problem. Sive hlace na soferju je pa tudi tako, kot da jaz pridem v gatah na sestanek – crne hlace in reklc, bela srajca, crni cevlji, ne pa da je tak, ko da bo sel glihkar za Laguno vozit!
[/quote]

Malo brcaš v temo kolikom mi je znano imajo Dacia vozila 😛

New Report

Close