Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Luka the rookie gets the cookie

Default avatar

MsOlivija

Všeč mi je kako ta fant igra košarko:) Nisem nevem kak ljubitelj športa, a zdaj razmišljam o nakupu sezonskega dostopa NBA TV :):):)

Default avatar

uspeva mu in privoščim mu

Yeap.... Bravo Luka. he rulzzzzz!

In tudi tukaj vse tiho je bilo...
Zavist slovenska. :DDDDD

Če mu oa ne bi šlo, bi pa vsiu pljuvali.

Luka je maher, bravo. Naslednje leto, ko grem spet v USA, si moram organizirat tako, da grem v živo kakšnjo njegovo tekmopogkedat. Dosedaj Dragića tam v živo, zdej pa Luko.....
Default avatar

KislaŽupa

Saj je super, ampak srbski masoni so 40 let srali po košarki, da je ven prišel njihov Kubrickovski new man, novi dečko. 40 let že serjejo po filmu in kulturi, mogoče jim tu tud rata.

Luka je odličen talent in super dečko in Slovenc seveda, ne noši zanalašč Slovencu netipičen ć v svet... Vseeno ko pomislim na te srbske masonske idiote kak šikanirajo in posiljujejo vse nivoje in aspekte države, mi gre vse res na ******. Če ne bi bili tako noro, bolano netalentirani in deprimirani, noben ne bi niti opazil da kontrolirajo vse. Srbski mason se joče ko te kolje stari
Default avatar

dober je

Dober je, proti ostalim tam v NBA izgleda počasen kot polž (so mu že dali nadimek Slowčić), ampak vse nadoknadi z raznimi fintami in tehniko, pa dober met ima, zato ga je kar luštno gledat.
Default avatar

Popay

KislaŽupa je napisal/a:
Saj je super, ampak srbski masoni so 40 let srali po košarki, da je ven prišel njihov Kubrickovski new man, novi dečko. 40 let že serjejo po filmu in kulturi, mogoče jim tu tud rata.

Luka je odličen talent in super dečko in Slovenc seveda, ne noši zanalašč Slovencu netipičen ć v svet... Vseeno ko pomislim na te srbske masonske idiote kak šikanirajo in posiljujejo vse nivoje in aspekte države, mi gre vse res na ******. Če ne bi bili tako noro, bolano netalentirani in deprimirani, noben ne bi niti opazil da kontrolirajo vse. Srbski mason se joče ko te kolje stari
kaj teb dogaja, stari, bi rekli mulci na igrišču...., o čem ti to... Zanalašč ima ć..., sponim se, da je bilo govora, da tujih črk ne bodo uporabljali v osebnih dokumentih..., torej samo tiste, ki so v abecedi, pa ni bilo nič od tega, še vedno se uporabljajo vse črke....qwxy in seveda...ć... in, zdej, če je on slovenec je tud janković, pa ti zdej to dopovej recimo pripadniku SDS, ni teorije...
Default avatar

preberem

KislaŽupa je napisal/a:

Se strinjams teboj.
Jaz preberem v medijih samo naslov in me vrže naprej, ker mi gre na bru, bru, bruh.... vse skupaj. Košarka je lep šport, ko navijaš za ekipo, ko vzljubiš športnika,
To, kar se sedaj dogaja, je posiljevanje. Balkansko posiljevanje.
Default avatar

feniccka

Tudi jaz em začela spremljat to košarko. :) Ne vem, če ne bom še kje začela stave igrat :)
Default avatar

Dončić simpatiko

za ameriško tv je rekel, da OBOŽUJE srbske ćevape, kot njegov oče Dončić Saša., ki ga je uvedel v košarko, ker je tudi sam bivši košarkar in trener.
Default avatar

sluz teče

Ah, dajte no, se sluzit na enega prepotentnega mulca ki bo čez dve let na cesti ker nima pameti
Default avatar

Dončić je faca

Njegov oče in mati bi te nekam poslala in imela bi prav.

sluz teče je napisal/a:
Ah, dajte no, se sluzit na enega prepotentnega mulca ki bo čez dve let na cesti ker nima pameti
Default avatar

sluz teče

Dončić je faca je napisal/a:

sluz teče je napisal/a:
daj daj, s tem dončičem bo isto kot z vsemi ostalimi športnniki - najprej ga imate za heroja povzdigujete do nebbes,potem pa cel halo kolko zasluži pride na dan in pošten slovencelj se upre in ga tlači v drek
ma isto je vedno hahaha
Default avatar

Mnmnmn17

Lej... Fant je res dober, kapo dol! Naj mu čim dlje čimbolje uspeva! Pa brez poškodb.
In vsem, ki bodo šli po njegovi poti prav tako ( Urban Klančnik ...).
Default avatar

ahjakajčmotkoje

zdaj pa si umazani jezik izperi. Adios.

sluz teče je napisal/a:
Dončić je faca je napisal/a:

daj daj, s tem dončičem bo isto kot z vsemi ostalimi športnniki - najprej ga imate za heroja povzdigujete do nebbes,potem pa cel halo kolko zasluži pride na dan in pošten slovencelj se upre in ga tlači v drek
ma isto je vedno hahaha