Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Katera je za vas najlepša planinska pot ali vrh v Sloveniji?

Default avatar

navdušena nad hribi

Katera planinska pot oziroma vrh vas je doslej najbolj očaral?

Mene Slemenova špica, ki sem jo imela priložnost obiskati v toplem jesenskem vremenu. Kakšni razgledi, kakšne lepote!
Default avatar

vršič

meni je všeč pot iz vršiča preko nekega slemena, katerega imena ne vem. :) všeč mi je sama pot, pa razgled ko pridem na sleme. nisem pa bila na mojstrovki, a pravijo, da je tudi čudovito za videt.
všeč mi je tudi pot na poštarski dom, pa tista ajdovska deklica v skalah. to mi je fascinantno. mi pa sploh niti malo ni ok, da je toliko ljudi, da vse nekaj beži, nori, da je vse zabasano s pločevino. glede na to ,da nisem hud ljubitelj 2000 + m vršacev, bom svoja pohajanja po gorah po moje delala zgodaj spomladi in pozno jeseni, ko najbrž ni takega navala.

pa še to, z boča se prečudovito vidi rogaška slatina in vse okoli nje. vredno ogleda.
Default avatar

Planinec sem

Uf težko je reči, Slovenija ima ogromno lepih vrhov in planinskih poti. Zagotovo pa ne Triglav.
Default avatar

Tara_S

Nisem ravno neka huda planinka. A izmed poti, ki sem jih naredila, mi je bila pot proti vrhu Olševe nekaj najlepšega.
Default avatar

hhm

ni ravno planinska, je pa najlepše Po Vorančevi poti od Mokronoga do Pijane gore.
žal ste tisti uradni pohod za letos v večini zamudili...
Default avatar

ljjbh

Korošica, pa naprej kateri od vrhov...Lučki dedec npr.

Julijci so prenatrpani. Pojdite v Kamniško Savinjske. Toliko lepih poti imamo, ne lesti na najbolj obremenjene vrhove.
Default avatar

Nad 1500m

Do sedaj: Slemenova špica in Viševnik
Default avatar

kobariški stol

kobariški stol ni tisti, na katerega bi šla še kdaj. se raje v zemljo ugreznem. :) je pa prečudovita pot na matajur. in pogled z vrha ... adijo pamet
Default avatar

fgt

Raduha.
Ciprnik.
Default avatar

pollarni sij nepr

Za monklje in večno samsko babovje zagotovo Šmarna gora kamor se lahko hodijo nastavljat na pol gole z dvem kilama topljive fasade.

Drugače jih je pa veliko. Meni najbližje je Lisca, ki je v zadnjih letih ogromno naredila na ureditvi številnih planinskih poti in Lisce same.
Default avatar

velika maca

pollarni sij nepr je napisal/a:
Za monklje in večno samsko babovje zagotovo Šmarna gora kamor se lahko hodijo nastavljat na pol gole z dvem kilama topljive fasade.

Drugače jih je pa veliko. Meni najbližje je Lisca, ki je v zadnjih letih ogromno naredila na ureditvi številnih planinskih poti in Lisce same.
Imaš slike Lisce, je res tako lepa, ker na spletu ni videt.
Default avatar

pollarni sij nepr

velika maca je napisal/a:

Imaš slike Lisce, je res tako lepa, ker na spletu ni videt.
https://www.facebook.com/groups/1560851744139338/
Default avatar

pollarni sij nepr

Vseno hvala, ni mi všeč.
Iatak večnoa samska, bi bilo čudno ča bi bila😁, čisto vask hrib je lep pri nas, ti ki imajo številne in pestre poti skozi gozdove, pa še posebej.
Default avatar

velika maca

Vseno hvala, ni mi všeč.
Iatak večnoa samska, bi bilo čudno ča bi bila😁, čisto vask hrib je lep pri nas, ti ki imajo številne in pestre poti skozi gozdove, pa še posebej.
Enega otroka imam in tega vzamem na pohod, a ti pa celo vas otrok vzameš s seboj?
Default avatar

pollarni sij nepr

Enega otroka imam in tega vzamem na pohod, a ti pa celo vas otrok vzameš s seboj?
Saj bo bolš 😁
Default avatar

velika maca

Saj bo bolš 😁
Kaj bi hotel, pubec? Otroku ni všeč in bi hotel kam drugam, a je s tem kej narobe?
Default avatar

kva zdej

Meni je zelo všeč takoimenovani štajerski triglav.......Donačka gora.
Čudovit razgled.
Default avatar

žebabi

Presenečena sem bila nad lepotami Vogla oz. ski hotela proti Šiji, Voglu, itd. v letnem času.
Pa mogoče tudi krožna pot po fužinskih planinah, najbolj planina Kristenica. Pa še bi se našlo.