Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boste šli na razstavo Body Worlds v Lj?

Boste šli na razstavo Body Worlds v Lj?

Najbrž ste slišali, da so v Lj odprli razstavo Body Worlds, kjer je mogoče videti prava človeška telesa od znotraj.

Boste šli gledat, vas to zanima?

Link: https://4d.rtvslo.si/arhiv/odmevi/174569996

Ja. Z veseljem.

Ne morem se (še) odločiti; glede tega sem v resni dilemi.

nova
Uredništvo priporoča

Ne. To je interesantno kvečjemu za študente medicine.


Abejžno.


Abejžno.
[/quote]

Kaj je?

Kaj je?
[/quote]
A nis več tolk pr seb, da ne veš da je sobota? Zvečer.


A nis več tolk pr seb, da ne veš da je sobota? Zvečer.
[/quote]

Kaj tebe točno moti? Želiš biti z mano na soboto zvečer?

Ne ker sem bila na prejšnji razstavi z imenom Odprta telesa. Ravno tako je bilo pokazano kakšno je telo od znotraj in tudi takrat je bilo rečeno, da so bila prava telesa. Ne vem če je kaka bistvena razlika med prejšno in to razstavo

Kaj tebe točno moti? Želiš biti z mano na soboto zvečer?
[/quote] Z zlato ribico? Nikakor. Ostani v cvetju.

Če se ne motim, gre za isto razstavo, ki je bila pred cirka 8 leti (+/- 1 leto) v Zagrebu. Zelo dobro, interesantno, sploh za nekoga, ki mu anatomija ni tako zelo blizu.

Kakšna drama 🙂

Gre samo za preparirana tkiva. Enako kot pri nagačenih živalih, le da tu vidite notranja tkiva mišic in ožilja.

Že videl… cca pred 6 leti.

Je precej impresivno, če vas količkaj zanima anatomija.

Edino ena zadeva je bila za nekatere malo bolj čustveno pretresljiva… mislim… V formaldehidu s imeli za zaveso razstavljene tudi zarodke, ki so umrli med nosečnostjo. Vsaka ženska je od tistega dela prišla objokana. Verjetno jih stisne tist materinski strah.

V glavnem… če imate želodec priporočam.

Verjetno ne.

Smo si ogledali pred leti na Gospodarskem razstaviscu. Zelo zanimivo in poučno, čeprav mi je pogled na kri sicer neprijeten.

New Report

Close