Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poklici kjer je veliko službenih poti, spanj po hotelih

poklici kjer je veliko službenih poti, spanj po hotelih

mene pa zanima kateri poklici imajo veliko službenih potji po svetu in spanj po hotelih
star sem 23 let in si prav želim en poklic da bom po cel teden nekje v hotelu spal

Ne želi si tega:!!!

Mula recimo? Zna te edino zaj., če te odkrijejo in končaš v kakem perujskem zporu.

nova
Uredništvo priporoča

Še nisem spoznal človeka, ki bi na službenem potovanju užival.

pa za ene 5, max. 10 let bi si želel tega, pa da je seveda 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} legalno. kakšno svetovanje oziroma kaj podobnega sem razmišlajl.

Haha, a mladiči dandanes razmišljajo, da bodo združili prijetno s produktivnim… Ne samo to, v vsakem hotelu te bo pričakala mična gospodična in te ob garaškem dnevu zmasirala. Tebi kot gospodiču na poslovnem sestanku v stilu James Bonda ne bo potrebno napenjati možganov in mišic, ampak se boš samo zleknil v udoben naslonjač, kjer ti bo direktor firme lastnoročno natočil kozarček vrhunske peninice. Za nameček se bo zgodba odvijala v pentahouse hotelu v Honolulu, kjer boš kot gospodič imel pogled na prostrane plaže in mokre bejbike, ki si bodo nadvse želele tvoje potešitve.

Turistični vodič?

Stevard, pilot, poslovnež, zastopnik mednarodnega podjetja …

znanec je serviser nekih elektricnih medicinskih naprav…

skoz potuje po evropi, pa tud kam dlje zaide…

zdrzal je cca 3 leta. pa je brez druzine, samo punca…

Na začetku še je zanimivo, potem pa je tudi na potovanjih rutina. Je pa vsekakor vredu, da si malo razširiš svet.

Še nisem spoznal človeka, ki bi na službenem potovanju užival.
[/quote]

Zakaj potem vsi z zavistjo govorijo o tistih, ki so veliko na službenih poteh?

A tako kot Clooney v filmu Up in The Air

Zakaj potem vsi z zavistjo govorijo o tistih, ki so veliko na službenih poteh?
[/quote]
sosedova trava je vedno bolj zelena.
sicer pa, seveda so taki poklici. praktično ti vsak poklic skoraj omogoča službena potovanja, le dovolj dobrr moraš biti za kaj takega.
moje delovno mesto recimo predvideva redna potovanja v eno od evropskih prestolnic. 😊

Zakaj potem vsi z zavistjo govorijo o tistih, ki so veliko na službenih poteh?
[/quote]

Zaradi tega ker sami nimajo službenih poti in jih nikoli niso imeli. Zato govorijo o nekakšnem uživanju, lenarjenju in podobnih zadevah.

Lahko si voznik turističnih busov

Narediš izpit za šleperja in voziš po Evropi. Sicer ne boš spal po hotelih, a Evropo boš videl.

Drugače niso samo poklici, ki zahtevajo potovanja, enostavno padeš na tako delovno mesto, čeprav poklic ni nič posebnega in ni povezan s potovanji. Je pa tako, da ti je prvič 5x waw in wow, potem ti je nič posebnega in na koncu ti je že brez veze.
Da bi videl kaj dosti sveta in imel kaj od tega, da službeno potuješ, pa verjemi, da ni tako, ker gre za poslovna potovanja, je celo bivanje v tujini v “rok službe” in če slučajno nimajo ravno organiziran kak ogled mesta v programu, nimaš nič od tega, da si bil v Londonu ali Parizu. Jaz si včasih vzamem kak dan dodatno na svoje stroške, a tudi tega ne moreš vedno, ker se običajno mudi nazaj v službo delat.

Narediš izpit za šleperja in voziš po Evropi. Sicer ne boš spal po hotelih, a Evropo boš videl.

[/quote]
Med poklicnimi vozniki so samo še južnjaki- uvožena delovna sila. Plače nikakve, in zakonodaja jih tudi ne ureja. Vidiš pa industrijske cone in avtoceste.

razlika med psom in šoferjem je
Nobena
Vsi spijo po kočah, jejo konzerve in ščijejo po gumah

Saj meni se ne gre toliko za to, da bom nekaj turistično hodil bolj se mi gre zato, da bom spal po hotelih in se vozil z letali.

Razvojni inženir pri Airbusu. Toliko službenih poti, da sem pozabil, kje sem doma. Od Manchesterja do Dubaia, od Toulouseja do Bombaja. Meni ni sedlo. V bistvu večina velikih nemških podjetij išče takšne kadre. Ni pa to tako, kot v pravljici… hotelsko življenje prinese tudi minuse. Po dveh letih sem imel vsega čez glavo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

o film up in thenair

Mornar tovorne ladje.

na križarki


sosedova trava je vedno bolj zelena.
sicer pa, seveda so taki poklici. praktično ti vsak poklic skoraj omogoča službena potovanja, le dovolj dobrr moraš biti za kaj takega.
moje delovno mesto recimo predvideva redna potovanja v eno od evropskih prestolnic. 😊
[/quote]

Predidevam, da odžiraš davkoplačevalski denar v Bruslju.

Recimo pilot potniških letal in vsa posadka, ki je z njim (hostese & Co.).

Predidevam, da odžiraš davkoplačevalski denar v Bruslju.
[/quote]
predvidevaš popolnoma zgrešeno, zaposlena sem v eni od multinacionalk.

New Report

Close