Forum.Over.Net

Starševski čvek

Čigave odgovore v temah preskakujete, jih ne berete?

Default avatar

Xrobe

samo tole je napisal/a:
Hvala vam, da se pogovarjate z mano.
Default avatar

samo tole

Xrobe je napisal/a:
Tokrat se res "pogovarjam" s tabo, če temu lahko tako rečem :-) Da preverim, če sem se slučajno zmotila.
Nisem se :-)
Default avatar

Xrobe

samo tole je napisal/a:
Lejte, draga zlata duša. Ne vem kdo ste...
Default avatar

jaz tudi ne

Ne berem je napisal/a:
Če vidim da je za A4 , ali še več, ne berem. Enostavno se mi ne da.
Sicer pa ne berm viharnega, stepnega, desideriusa samo če je kratek ( do 10 vrstic), potem redna. Pa še ena ženska je? Tudi mauro je težak, preskočim največkrat.
Default avatar

eva 119

od naslednjih je napisal/a:
Dobro O.K. Še nekaj bi razumela , ampak DESI, ta pa mi deluje čisto O.K. Kat spremljam je v Nemčiji, uspešen podjetnik na področju informatike. Vedno , ko je postavljeno vprašanje na to temo, pa včasih tudi o dobrodelnosti se vedno oglasi in odgovori na vprašanje. Eden redkih. Dobro Desi javljaj se še kaj naprej in ne izgini iz radarja MON-a. Zavist ali SLO izraz foušija pa itak poznaš.
Lp
Default avatar

tako pač je

eva 119 je napisal/a:
Moraš razumeti, da je Desi trn v peti predvsem večini moških tu gor.
Višina > 160, izgled normalen, uspešen, z družino, znanjem, splošno razgledanostjo in kulturo, skratka eden redkih, za katerega ženske pišejo, da bi šle z njim na kavo. Za večino moških je nedosegljiv ideal, ki ga seveda iz tega razloga poskušajo očrniti.
Default avatar

Popay

popay bi navedla je napisal/a:
aaaaaa....., od tega udarca se bom pa težko pobral...

Default avatar

Chocolattt

Popay je napisal/a:
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Joooj, Popay:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Default avatar

čokoladni štantek

Odkar berem, da diši Chocolattt po pravi čokoladi, sem pozabil na princesko senenih kopic in si želim vonj čokoladke.
Default avatar

Xrobe

Stepni_Volk je napisal/a:
:)
Default avatar

Ponavadi

Od vseh nacionalistov in homofobov ne glede na Nick.
Default avatar

princeska z venere

čokoladni štantek je napisal/a:
Chocolattt je moja prijateljica.
Default avatar

Popay

Chocolattt je napisal/a:
evo, pobral sem se od šoka...., čeprav je bilo res težko..., ne bom ji zameril, pač živimo v demokraciji in si lahko to nesramnost dovoli, samo..., če jih/jo pa karma zadene zarad tega jim, pa jst (tistim, ki me ne berejo) nism kriv, da ne bo pol tisto..., Popay, sej te berem/o, celo vse tvoje vejce in pike preberemo, hehe..
Default avatar

Tara_S

Popay je napisal/a:
:-))))
Default avatar

Ena južna

nekaterih ne berem je napisal/a:
Berm naslove tem ne glede na to kdo jih je objavil. Če mi je kakšna tema všeč, preberm tud kakšne odgovore, pa nima veze kdo jih je dal. Začnem brat kakšn odgovor in če mi je že v šrartu glup, grem naprej na naslednga....nicki me v večini sploh ne zanimajo, zato nimam odgovora na to koga preskakujem. Ko pa naletim na kakšn zanimiv odgovor, takrat pa valjda tud pogledam od koga je.
Aja, preskakujem kakšne de.bile ki citirajo men ;) no ja, odvisn od tega kolk mi se da ubadat z njimi ;)