Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Ne povedo pa, s čim si jih zaslužijo. Z vulgarnim, primitivnim besednjakom in celulitičnimi selfiji na facebooku? O čem se današnje zahojene tridesetletnice pritožujejo? O moških. Ni tipov, ki bi jim z denarnicami podaljšali otroštvo. Starši so jih po svojih močeh v vato zavijali, jim vse nosili h guzam, jim stanovanja kupovali, službe rihtali, vse naredili namesto teh telic, ker pa oni in njihovi dohodki niso večni in neusahljivi, je treba za podaljšano otroštvo masturbatork najti kakega sponzorja. Pri sponzorjih je pa kot pri delodajalcih: ogromna ponudba (tridesetletnih) sponzoruš in malo tistih, ki bi jih financirali.

Večina bab v srednjih letih je nesposobnih preživetja. Obvezno potrebujejo nekoga, da jih (finančno) podpira; naj bodo to starši, dedci, institucije socialne države … In kaj je skupno vsem tem nesposobnim babam? To, da moške ponižujejo in podcenjujejo. To je osnovna psihološka finta tistih na dnu, da vse okoli sebe obtožujejo nesposobnosti. Potem pa za te zavožene babe dedci niso dovolj pravi dedci, vsi so mamini sinčki, vsi so razvajenčki, samo one so vrhunske s svojimi prekoračenimi limiti, bednimi službami, ki si jih ne upajo opustit, ker ne bodo druge našle, s svojimi preozkimi oblekami iz prejšnje sezone, s svojimi antidepresivi in po vseh omarah skritimi vrečkami sladkarij.

Današnje tridesetletnice se bodo samo še starale v četrta, peta, šesta desetletja nesmiselnega bivanja … Odrasle ne bodo nikoli, samo cel moški svet obtoževale, da jim je prehitro ukradel otroštvo.

Katera in zakaj te je pa tko razjezila? 🙂

Jaz zase vem da sem pravi ulov za zensko, ampak mi je zadnja misel da bi se podil za zensko in metal po trepalnicah za njo zato,da se bo lahko ona pocutila nekomu neki vredno ali se huje da bo mislila, da sem tok obupan picke da se bom po trepalnicah metal za njo.

Kjera bo hotla bo ze sama kaj naredila, men nic ne fali =)

Kot sem omenil v svoji temi, te babe so glasne in pomembne samo zvečer med sebi podobnimi, ko jih brezvezniki iz njihovega ali iz nižjega socialnega kroga fehtarijo za telefonske. Čim naletijo na dedca, ki ne kaže seksualnega interesa in z njimi komunicira o nečem, kar nima veze z njihovim videzom, so pa precej zgubljene.

Kje najdeš take? Med mojimi znamkami, prijateljicami, sosedi, sodelavkami, sorodnicami ni niti ene take..

Kje najdeš take? Med mojimi znamkami, prijateljicami, sosedi, sodelavkami, sorodnicami ni niti ene take..
[/quote
*znanke, ne znamke:-)

Problem pri današnjih “zrelih” (ta pridevnik je res smešen, glede na moderne babje večne otroke) ženskah je, da se ne znajo za nič potrudit. Starši so jim priskrbeli eksistenčno platformo, nadgradnje pa niso sposobne. Ostane jim samo še jamranje, da ni pravih moških, ki bi jim nekaj dodatnega ustvarili.

Kje najdeš take? Med mojimi znamkami, prijateljicami, sosedi, sodelavkami, sorodnicami ni niti ene take..
[/quote]A, če pa ni ene take, potem se pa ve, kam pes taco moli in lepo poveš o sebi. 😁

Drugače je res povsod polno takih, ni treba posebej iskat, pogledaš k sosedu, srečaš v prvi trgovini, …😁

Kje najdeš take? Med mojimi znamkami, prijateljicami, sosedi, sodelavkami, sorodnicami ni niti ene take..
[/quote]

Ne sekiraj se. Kljub temu, da ni NITI ENEGA SAMEGA ZAPISA , v katerem bi te obupane ženske prosjačile za moške ( in ne, kdor je zdajle prišel na idejo, od zdaj naprej veljajo samo registrirani :))) – in kljub temu da je poplava zapisov obupanih moških, ki tožijo, jokajo, stokajo, se po tleh mečejo, kolnejo, umirajo od hudega, grozijo, fehtajo, pisarijo neskončne tožbe – bi nas radi prepričali, da je črno pravzaprav belo, da ne vidimo prav, da je ravno obratno :)))
Pa razumi, če moreš.
Moja sedanja teorija je, da želijo ustvariti umetno paniko po načelu “tisočkrat ponovljena laž postane resnica” in da bodo s pomočjo te prevare le našli kakšno obupanko, ki jih bo hotela :))
Ej, fantje, med sedemdesetletnicami je menda veliko vdov, penzije so majhne, mogoče pa v to smer? Tridesetletnice vas očitno ne šmirglajo :))))

In zanikanje je tudi simptomatično. Jaz in moje prijateljice pa že nismo take. Imamo svoje službe (ki so jih prek vez zrihtali starši – to se pozabi), imamo svoja stanovanja (ki so jih kupili starši ali dedovali po svojih in princeskam podarili – to se tudi pozabi), nimamo pa pravih moških. Ker teh pa svojim princeskam starši pač ne morejo kupiti.

O avtor, saj bo no. Bogi revček no.
Daj se malo umiri, čez kak dan ali pa dva pa preberi svoje zapise tu gor in ti bo mogoče vendarle jasno, zakaj te nobena ženska noče povohat.
Je pa zanimivo, da morate ravno moški na monu kar naprej jokat kako grozne smo ženske.
Saj te pa nihče ne sili, da moraš imet kake stike z ženskami? Zakaj se tako obremenjuješ z nami?
Jajca ti lahko tudi tip izprazni.

Namesto da nesposobne babe jamrate, kako ni pravih moških za vas, se raje potrudite same biti prave ženske. Če ste nesposobne, boste pač ostale samske. In vedno več vas je takih. Moderni moški nimamo problemov s samskostjo, babe jih imate pa precej. Ne prenesete dejstva, da morate v modernih feminističnih časih same poskrbeti zase, ne pa tipi za vas.

Zanikanje? Pripni link do zapisa take obupane tridesetletnice, na vsakega, ki ga najdeš, ti jaz pripnem trideset takihle jokanj, kot je tole.
Če je kdo v zanikanju, si ti :))

Temu se rece svoboda govora. Noben ne trdi da isce ali rabi zensko ampak samo pove svoje mnenje o stvari. Tipicno babje da prec sugestirajo seks oz. dans noben vec ne sme povedat nic o zenskah, drugac mu prec samo seksa fali, zenske so pa pac popolna bitja in moski jamrajo sam k seksa ni.

Hja, jaz sem samska, jaz ne jokam po monu kako so moški grozni. Meni samskost ne dela težav.
Ti pa se cmeraš tu po monu. Kot, da bi ubogi revček bil prisljen biti z žensko. Ne rabiš biti z žensko, nihče te ne sili. Če ne zmoreš biti samski (ne vem v čem je problem samskosti?) si pa dobiš kakega tipa. Polarc bi bil pravi zate pa še več monovcev, ki tu v nedogled udrihajo po ženskah, ker so pač zavrnjeni, bi se našlo zate. Ni problema sploh.

Ne sekiraj se. Kljub temu, da ni NITI ENEGA SAMEGA ZAPISA , v katerem bi te obupane ženske prosjačile za moške ( in ne, kdor je zdajle prišel na idejo, od zdaj naprej veljajo samo registrirani :))) – in kljub temu da je poplava zapisov obupanih moških, ki tožijo, jokajo, stokajo, se po tleh mečejo, kolnejo, umirajo od hudega, grozijo, fehtajo, pisarijo neskončne tožbe – bi nas radi prepričali, da je črno pravzaprav belo, da ne vidimo prav, da je ravno obratno :)))
Pa razumi, če moreš.
Moja sedanja teorija je, da želijo ustvariti umetno paniko po načelu “tisočkrat ponovljena laž postane resnica” in da bodo s pomočjo te prevare le našli kakšno obupanko, ki jih bo hotela :))
Ej, fantje, med sedemdesetletnicami je menda veliko vdov, penzije so majhne, mogoče pa v to smer? Tridesetletnice vas očitno ne šmirglajo :))))
[/quote]

Vidis, noben pa ne trdi da od zenske karkoli rabi.

Hja, jaz sem samska, jaz ne jokam po monu kako so moški grozni. Meni samskost ne dela težav.
Ti pa se cmeraš tu po monu. Kot, da bi ubogi revček bil prisljen biti z žensko. Ne rabiš biti z žensko, nihče te ne sili. Če ne zmoreš biti samski (ne vem v čem je problem samskosti?) si pa dobiš kakega tipa. Polarc bi bil pravi zate pa še več monovcev, ki tu v nedogled udrihajo po ženskah, ker so pač zavrnjeni, bi se našlo zate. Ni problema sploh.
[/quote]

A so zenske zabite al nepismene?

A sam jaz vidim da tip nobene zenske ne prosi za nic (da kero hoce), ampak lepo pove sam svoje mnenje o nasprotnem spolu? A to se ne sme?

Brez moških ste velikovečinoma še vedno nebogljene. Vaše feministično gobezdanje in teoretiziranje vas ne bo naredilo samostojne. Ko izgubite podporo svojih staršev in moških, postanete nazaj nebogljene kot piščanci.

A so zenske zabite al nepismene?

A sam jaz vidim da tip nobene zenske ne prosi za nic (da kero hoce), ampak lepo pove sam svoje mnenje o nasprotnem spolu? A to se ne sme?
[/quote]
Obatroje, zabite, usekane in nepismene in to je kar pravilo tega foruma.

A so zenske zabite al nepismene?

A sam jaz vidim da tip nobene zenske ne prosi za nic (da kero hoce), ampak lepo pove sam svoje mnenje o nasprotnem spolu? A to se ne sme?
[/quote]

Iz vsakega avtorjeva zapisa ali pa polarčevega ali pa njima podobnih prav veje obupanost, ker jih nobena ženska noče povohat.
Revčki tu gor kar naprej odpirate teme in pljuvate po ženskah. Prav usmiljenja ste vredni. Ženske smo tako grozne, ampak revčki se morate tako ubadati z nami. Pa ne, ni ena tema dovolj, to morate blejat v nedogled, da ste vse bolj umisljenja vredni. POlarc pa že itak leta tu gor travmira, ker ga je bivša na čevlj dala.

Tebi pa so feministke oprale glavo, ali kaj?!? Antropologija ti tudi ni najbolj blizu, sklepam. Jamras o osnovnih pogojih za odnos med moskim in zensko, ki je nezmoznost zenske poskrbeti zase (zaradi otrok, ki jih spocne z moskim) in doznost moskega, omogociti da ta manjko e vpliva na kakovost zivljenja zenske. Prava zenska bo do moza vedno gojila visoka pricakovanja in pravi moski jih bo vedno presegel. To je kljuc evolucije. Izboljsave ali izumrtje (vrste).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Iz vsakega avtorjeva zapisa ali pa polarčevega ali pa njima podobnih prav veje obupanost, ker jih nobena ženska noče povohat.
Revčki tu gor kar naprej odpirate teme in pljuvate po ženskah. Prav usmiljenja ste vredni. Ženske smo tako grozne, ampak revčki se morate tako ubadati z nami. Pa ne, ni ena tema dovolj, to morate blejat v nedogled, da ste vse bolj umisljenja vredni. POlarc pa že itak leta tu gor travmira, ker ga je bivša na čevlj dala.
[/quote]
Pa ti je res kaj lažje zaradi tako plitvih blodenj, ki se jih poslužuješ multinično?😁

Ti pa prav smešiš moške. A veš, da s svojim zapisom mečeš slabo luč na moške, ne na ženske? Več takih zapisov boste ubogi monovci nakracali, manj možnosti boste imeli, da bi kdaj dobili žensko. Že tako se veliko žensk odloča, da bo raje ostalo samski. TIsta, ki pa bere vas uboge monovske zgube pa jo bo še toliko bolj minilo do moških.

Cisto vsakic ko nekdo pove eno kritiko cez zenske se oglas ena ki zacne bluzit v tri krasne da nima seksa al ga nobena ne smergla. Kot da bi ti baba hotla s seksom zamasit usta da ne govoris o zenskah. In ocitno moski ki kaj recejo cez zenske, zgleda je to tam zato ker ni nobene tam da bi jim picko tlacla v usta da nebi mel cajt jamrat.

Tok sem pa mel zenske za inteligentne da najmanj iz pisanja znajo razbrat da se ne gre za iskanje zensk ampak za navadno izrazanje mnenja o nasprotnem spolu. Men lahk 10 bab na postljo vrzes nagih, fukamo do jutri zjutri pa bom mel se zmer isto mnenje o zenskah. Ne gre za pomankanje seksa ampak za nasplosno nezadovoljstvo s tem kako se nasprotni spol obnasa in razmislja v teh cajtih.

Tebi pa so feministke oprale glavo, ali kaj?!? Antropologija ti tudi ni najbolj blizu, sklepam. Jamras o osnovnih pogojih za odnos med moskim in zensko, ki je nezmoznost zenske poskrbeti zase (zaradi otrok, ki jih spocne z moskim) in doznost moskega, omogociti da ta manjko e vpliva na kakovost zivljenja zenske. Prava zenska bo do moza vedno gojila visoka pricakovanja in pravi moski jih bo vedno presegel. To je kljuc evolucije. Izboljsave ali izumrtje (vrste).
[/quote]Jaz pa mislim, da kar realno piše, le da balkanac kot genetski repencelj in votli napihnjenec, bi fural nekaj svojega, vendar ne gre vedno, veš?

New Report

Close