Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske pripiročam vam vegana

Ženske pripiročam vam vegana

Naj že takoj na začetku povem, da hardcore veganov ne prenesem. Tistih zateženih nakladačev, ki jim je to vse kar poznajo v življenju.
Med poletjem sem na morju spoznala enega tipa za katerega sploh nisem vedela, da je vegan. Tipi vegiji so mi vedno delovali kot presušeni, pol moški. Ta pa športnik, lep natreniran, jamice v ličnicah, sijoč obraz, zabaven, razgledan, skratka ni da ni. Sva izmenjala kontakt in je zdej že kak mesec malo več kot prijateljujeva. Sex odličen, trdota res v nulo, tudi okus sperme je zelo naraven in kar mi je še najbolj všeč neagresivnost. Sem mislila je pač tak tip in danes zjutraj iščem nekaj na youtube in najdem en video, kjer se razlaga ravno to, da imajo vegani nenormalno sexualno vzdržljivost in trdoto ravno zaradi čistega krvnega obtoka, ki je seveda za tiča najbolj pomembna, in da mesojedci so nasplošno precej agresivni kot moški.
Lahko iz prve roke potrdim, če katera rabi dobrega j…, naj si najde vegana, ampak takega nezateženega in nepresušenega.

Ja, par veganov je res pravih mačkonov:

https://www.youtube.com/watch?v=uFWcVFRMtKE

Pa tale, ki je medicinc je tudi njami
https://youtu.be/VI15UmbC2I8


V Sloveniji zelo težko najdeš vegana, ki ful dobr zgleda. Pa še ti ponavadi niso samski.

Sam da je one iz mesa in da ni veganski ali plastični. 😄 Ter da mi veganstvo ne tlači v usta. Aja, sej za kanale pucat ne rabiš pogledov in debat okrog prehrane. Da me pol slučajno ne mine. In ker ni glih vse v onetu.


V Sloveniji zelo težko najdeš vegana, ki ful dobr zgleda. Pa še ti ponavadi niso samski.
[/quote]

Res je, jaz sem imela kar veliko sreco.

Par besed v prvem zapisu razkriva, da je tekst spisal moški, ki se pretvarja da je ženska.

Veganstvo je dieta.
Kar se pa tiče trdote in agresije pa… Punce nehajte no ;)))) Pa ni vse za verjet kar je na netu no…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Itak.

Veganstvo ni dieta, ampak način življenja. Plant based diet je dieta, veganstvo pa je etičen način življenja.

Mene že zmrazi ob besedi vegan.

Veganstvo ni dieta, ampak način življenja. Plant based diet je dieta, veganstvo pa je etičen način življenja.
[/quote]

Hahahah. No in kaj sem jaz rekel drugega? Torej veganstvo je dieta. Beseda dieta namreč izhaja iz Grškega jezika in naj bi pomenila način življenja. Jo pa mi uporabljamo tudi ko “način prehranjevanja” kar je pa konec koncev zelo enako.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Zakaj? A misliš da jedo samo rastlinski sladoled in zmrznjene ledene kocke iz mede in melise? :))) Ja, je kar rigorozna dieta ja… Za mene ne pride v poštev, ker res ljubim vse kar je iz mleka. Od zrezkov v smetani, do jogurtov, do sirov…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Zakaj? A misliš da jedo samo rastlinski sladoled in zmrznjene ledene kocke iz mede in melise? :))) Ja, je kar rigorozna dieta ja… Za mene ne pride v poštev, ker res ljubim vse kar je iz mleka. Od zrezkov v smetani, do jogurtov, do sirov…
[/quote]

Zame je pravi moški tisti, ki ima na krožniku krvav šnicl.

curak nima zveze s veganstvom. Je kri in meso ☺

Zame je pravi moški tisti, ki ima na krožniku krvav šnicl.
[/quote]

Zame pa ženska ki zna elegantno jest kranjsko klobaso…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Zame pa ženska ki zna elegantno jest kranjsko klobaso…
[/quote]
Kako diskretno zapičiš v kranjsko klobaso, ne da ven špricne?


Kako diskretno zapičiš v kranjsko klobaso, ne da ven špricne?
[/quote]

OMFG

Pa kaj se res nč ne znajdete? Košček kruha daš gor in pikneš z vilico.

OMFG

Pa kaj se res nč ne znajdete? Košček kruha daš gor in pikneš z vilico.
[/quote]
Ma jst se znajdem, enkrat letno, ko to jem, jo že prešpikam v vodi. Vagabund se mi zdi, da še ni razmišljal o tem ahahaha.


Kako diskretno zapičiš v kranjsko klobaso, ne da ven špricne?
[/quote]

Režeš jo z ostrim nožem. In najbolj pomembno – ne režeš jo od kraja, ampak je najprej na sredini daš na dva konca. Primer košček kruha ga položiš na klobaso in odrežeš košček. Torej položiš ko blazino gor. Hahahahah, to sem se zdaj zmislu. Hahahaha ;))) bom pa probal hahahah

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Ma jst se znajdem, enkrat letno, ko to jem, jo že prešpikam v vodi. Vagabund se mi zdi, da še ni razmišljal o tem ahahaha.
[/quote]

Dej… grrr pa ti jst pridem na dom demonstrirat kako se to po gosposko nardi.

Vzameš košček kruha, ga položiš na klobaso in čez krih pikneš 2x ali 3x z vilicami. Kruh sproti pivna zato nič ne šprica naokoli.

Pa dober tek.

OMFG

Pa kaj se res nč ne znajdete? Košček kruha daš gor in pikneš z vilico.
[/quote]

nE morem verjet. A mi verjameš, da sem zlati ribci napisal točno to in ko sem komentar oddal mi pokaže tvojga. Stari midva isto razmišljava. Ko boš hodu po tirolah greva na pir pa kranjsko klobaso. Pa še riba zraven, da bo vsaj mal morskega hahahahha

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Dej… grrr pa ti jst pridem na dom demonstrirat kako se to po gosposko nardi.

Vzameš košček kruha, ga položiš na klobaso in čez krih pikneš 2x ali 3x z vilicami. Kruh sproti pivna zato nič ne šprica naokoli.

Pa dober tek.
[/quote]
Kolk kruha pa poješ? 🙂


Kolk kruha pa poješ? 🙂
[/quote]

Oma pravi, da premalo.

Oma pravi, da premalo.
[/quote]

Hahahaha, car si :).

New Report

Close