Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex darilo za 47 rojstni dan

sex darilo za 47 rojstni dan

Ne vem, kaj naj si mislim. Moj dragi ima zadnje čase malo čudne izpade, da bi me rad videl seksati z drugim tipom?? WTF njega bi to kao ful rajcalo… Po 28 letih zakona. RESNO?? Danes mi je rekel, da mi rihta darilo za rojstni dan. ?? Še nikoli si za rd nisva nič podarila, tak imava dogovor, da ne kupujeva daril drug drugemu. On pa z idejo pride ven, da mi bo za rojstni dan pripeljal nekoga za sex?? Res sem se zamislila, ali je čisto zmešan ali kaj.

…mogoče pričakuje podobno za njegov rosjtni dan 😉

Uživaj! Jaz razmisljam podobno in to bi mi bilo najbolj všeč. Težko pa jo bo prepričat …

Lej, lahko ti jo ofukam, če je čista in zdrava. Gledal glih ne boš, ker ne potrebujem bebčkov zraven. Ti bo pa povedala kasneje podrobno, da si telebajsek in bo čakala ves čas name. Ti boš pa seečen, bimbo.

Dober odgovor, Hja. Sem istega mnenja!

Res me zanima kako se je končalo, če se je že?


Jaa končalo. Ma sem hudobna res, ampak sem ga prizemljila 😀 Kaj in kako je rihtal nisem zvedela, sem se pa pozanimala kje je kak swinger klub in sem moža povabila da greva, da si tam izberem enega sama. Itak je pristal takoj. In sva šla, a glej mojo hudobo, zbrala enega in se z njim zaprla v sobo, taka so pravila, da če vrata zapreš ne sme nihče not, tako da sem svoje dobila, on pa zunaj čakal, ker ni smel notri it gledat. Kaj je počel ne vem ali je katero kresnil ali ne, vem samo, da ne govori z menoj že 2 dni 😛

Tko se dela, bravo.

Ene 17ta tema o “cuckoldingu”; poleg savn in analcev; tisto nekaj, ker najbolj pretrese slovenceljske možgančke.. očitno.

De omnibus disputandum..


Jaa končalo. Ma sem hudobna res, ampak sem ga prizemljila 😀 Kaj in kako je rihtal nisem zvedela, sem se pa pozanimala kje je kak swinger klub in sem moža povabila da greva, da si tam izberem enega sama. Itak je pristal takoj. In sva šla, a glej mojo hudobo, zbrala enega in se z njim zaprla v sobo, taka so pravila, da če vrata zapreš ne sme nihče not, tako da sem svoje dobila, on pa zunaj čakal, ker ni smel notri it gledat. Kaj je počel ne vem ali je katero kresnil ali ne, vem samo, da ne govori z menoj že 2 dni 😛
[/quote]
Dobro si ga zrihtala. Dec, ki bi raje svojo videl z drugim, si zasluži, da si jo drugi vzame za zaprtimi vrati 😉

Midva včasih swingava, ampak nikol skupaj.

Po moje ste skoz pod ful dozo.. 🙂 al pa budale nedozorele.

New Report

Close