Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zakaj imamo Slovenci rusko zastavo z žigom kakšnega planinskega društva?

Default avatar

Pikulet

si kdaj pomislilo je napisal/a:
Pikulet je napisal/a:

Očitno ne poznaš časovnice, bili bi prvi. Verjetno alter bedak. :D

In seveda takrat ni bilo planu nobenega osamosvajanja razen našega, a ne?
Dejansko pa je tako, da mi nismo bili (še) v planu, medtem ko je neka druga bistveno večja igralka od nas že imela pripraljn cel scenarij.
Kdaj je bila slovenska zastava uradno sprejeta in kdaj ruska?
Default avatar

si kdaj pomislilo

Pikulet je napisal/a:

In seveda takrat ni bilo planu nobenega osamosvajanja razen našega, a ne?
Dejansko pa je tako, da mi nismo bili (še) v planu, medtem ko je neka druga bistveno večja igralka od nas že imela pripraljn cel scenarij.

Si daj pomislilo, kaj je ena Slovenija in kaj je Rusija?
Si pomislilo, kaj je bila osamosvojitev Slovenije v svetovnem pomenu in kaj razpad SZ?
Kaj se je načrtovalo v svetovnem planu in kako za obe državi?
Default avatar

Pikulet

Pikulet je napisal/a:

Si daj pomislilo, kaj je ena Slovenija in kaj je Rusija?
Si pomislilo, kaj je bila osamosvojitev Slovenije v svetovnem pomenu in kaj razpad SZ?
Kaj se je načrtovalo v svetovnem planu in kako za obe državi?
Aha, mednarodna svetovna zarota bi prišla do Slovenije in ukazala, da naj spremeni zastavo, ker so se Rusi odločili, da bodo vrnili caristične barve? :)))) Ok, tako glup še Roberto ali kaj je že tisti brezjajčnik, ki mu je tašča ukazala, da hodi v cerkev, ni. :D
Default avatar

Simboli nesreče

Naš grb nam prinaša nesrečo. Žal.
Default avatar

tisienbutl

Daj, pozanimaj se, kaj več o tistem "planinskem grbu", potem pa gobcaj. Če si prespalo zgodovino v OŠ, potem ti ni pomoči.
Jaz vidim našo zgodovino gor, pa še kakšno. Celjski grofje, Triglav in morje Jadransko, za kar smo se skozi zgodovino še kako borili.
Mah, kaj ti čem razlagat, če si tako bogo...
Default avatar

Ruska zastava

Komunistična zastava in satanovi simboli v grbu.
Default avatar

Rdeča v zeleno

JAZ bi rdečo progo spremenila v zeleno in BI bila prav super zastava
Default avatar

grda reala

Rdeča v zeleno je napisal/a:
Haha, antikomunistična...
Default avatar

ext

grda reala je napisal/a:
Rdeča v zeleno je napisal/a:
Ne. Islamistična. Barve imajo svoj pomen.
Default avatar

islam je rdeča z mescem iz zvedo

Islamska bo rdeča z mescem in zvezdo. Ali pa črna. Ta zelenih muslimanov ne bodo vozili gor, gor bodo vozili ta črne muslimane (od IS)
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Kukulelee je napisal/a:
Bolje?
Slika
Združene slovenske vasi in zaselki?
________________________________________________________________________________________________________
» Vztrajaj! « (Kdo sem?)
Default avatar

Likiii

ext je napisal/a:
grda reala je napisal/a:

Ampak a ni zelena tudi značilna za Slovenijo? Pa ne taka islamistično zelena, ampak drugačna zelena. Imeli so jo recimo na dresih na olimpijskih igrah, košarkarska reprezentanca, nogometna in podobno. Lipa je tudi naš simbol.
Default avatar

Kot zimski sporti

Likiii je napisal/a:
ext je napisal/a:

Ampak a ni zelena tudi značilna za Slovenijo? Pa ne taka islamistično zelena, ampak drugačna zelena. Imeli so jo recimo na dresih na olimpijskih igrah, košarkarska reprezentanca, nogometna in podobno. Lipa je tudi naš simbol.
Ja, take barve kot so pri smučarskih in skakalcih, slovenskih seveda, vse kape in šali so v modro-zeleno-beli barvi, meni zelo lepo in slovensko.
Default avatar

ext

Likiii je napisal/a:
ext je napisal/a:

Seveda je. Kot je slovenska zastava slovenska. Le zakaj jo povezujejo z Rusijo...
Default avatar

Heh

Vedno se spominjam kako so naši hokejisti na olimpijskih igrah prišli med osem najboljših na svetu v opremi v barvah slovenske trobojnice.

Nobena bledo zelena barva ne more nadomestiti tega.

Še košarkaši so izbrali litovsko kombinacijo zelene lani na evropskem prvenstvu.