Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako resno jemljete astrologijo in slične vraže?

Kako resno jemljete astrologijo in slične vraže?

Običajno o takih temah ne pišem, me pa trenutno resnično zanima slednje.

Kako resno sodite druge po astroloških znamenjih? Vam je astrologija zgolj za popestritev vsakdanjega firbca ali se vanjo vržete serious AF?

Osebno priznam, da se mi je nelagodno pogovarjati o tem. Kadarkoli nanese na to temo, dobim občutek, da sem zaradi rojstnega datuma avtomatsko nezaželen. Nekaterim od vas je že nekako uspelo ugotovit kam naj bi spadal (ne vem kako), čeprav sam na to ne dam veliko. Se pa vedno ob priliki spomnim na dve deklini s katerima sem se dobil zunaj in … vsega lepega bilo je konec ko smo prišli do ku*čeve astrologije. Jaaaa nismo kompatibilni, si težak, si per… fakoff in nisem še naletel na žensko, ki ne bi imela problemov s tem. Saj je lepo, da v nekaj verjameš za dobro voljo, sam pri kristusovih gatah, ne tega jemat za ABSOLUTO! Po polnoletnosti pa se je med vrstnicami to razpaslo kot rak.

Bogvedi, kaj bom naslednjič izvedel o sebi.

men je zdavnaj rekla neka astrologinja da bom nesrecen v seksu…in tocn to se danes dogaja….tak da nevem a se jim samo posreci to ali res kaj vidijo

Po mojem se ti še zdaj v glavi vrti tista njena zapoved in potem se niti sprostit ne moreš. Najlepše je neumnim, pa ne vzemi za slabo. Ti bom razložil: Če ne bi imel pojma o tem, bi ti bilo čist fajn. Zato ker se ne bi sekiral.

nova
Uredništvo priporoča

Ne verjamem v astrološka znamenja, verjamem pa v astrologijo.

Kako to?

Kako to?
[/quote]
tudi jaz ne priznavam znamenj razen za povrsno grobo nezanesljivo informacijo.
s pomocjo astrologije pa je mogoce natancno in tocno za doloceno osebo priti do zanimivih ugotovitev.
ce verjames.


tudi jaz ne priznavam znamenj razen za povrsno grobo nezanesljivo informacijo.
s pomocjo astrologije pa je mogoce natancno in tocno za doloceno osebo priti do zanimivih ugotovitev.
ce verjames.
[/quote]

Recimo, da ti zaupam.

Recimo, da ti zaupam.
[/quote]
samo moje mnenje. ce verjames se je nanasalo na astrologijo.

Živc… Ko sem bil mulc, sem kupu Sanjsko knjigo. Ne vem, za štos pomojem. No in v tej knjigi je bilo pol bukle tudi razlage znamenj. Vse za vsako znamenje (tudi spol znamenja) dve strani napisano. Vse od srečnih, nesrečnih dni, do življenjske poti, do seksualne energije, do kompatibilnosti. Ma vse vse vse. No in jest sem vsako punco k sem spoznal in mi je bla mal všeč takoj vprašal, kva si pa ti po horoskop. In valjda vsaka takoj pove in jest poj doma vse prebral o tem znamenju in vse sfantaziral in dejansk mislu da jo čist poznam, zdej k sem vse prebral.
No in jest na to knjigo pozabm. Kupu sem jo v prvem letniku še dons se spomnem in to med počitnicam k sem bil v Sloveniji in nisem mel kej počet na Šobcu k smo mulci cel poletje plaval pa skakal in smo to knjigo pol vsi bral. K biblijo pizdha.
No in poj čez leta jest spet spoznam eno frajlo in se jest spomnem na tisto knjigo in valda, tapru vikend k sem bil v slo sem po matki obrnu celo bajto na glavo, da sem najdu to knjigo. In za njeno znamenje je bla napisana tudi roža k jo ma rada pa kamen, pa HRANA.
Obožuje morsko hrano in če jo hočte očarat (to je tm pisal) jo morte pelat v morsko restavracijo. Obožuje to in to jo sprav mal mn k v postlo direkt.
In evoga, jest jo presenetm in rečm če gre z mano neki pojest in sva šla ob vrbsk jezer in jest izberem RIBJO restavracijo. Prideva not in ona vpraša, če majo tut kej druzga ne samo morske jedi… ???? Fakh kje sem ga zdej usrou! Pa mi prav, veš Aleš jest pa ne maram morske hrane, men je že vonj obupen. Tut tuna mi smrdi že na pol kilometra če kje zavoham da jo ma kdo v sendviču.
ETO. Od takrat naprej – nikoli več ne preberem enega horoskopa, nobenih astroblablabla napovedi. Nič.
Punce k se pa o teh temah pogovarjajo pa enostavno ali odpikaj ali pa reci, da si ti malo bolj strokovno bitje in na te stvari ne daš nič. Da ti je to zgolj tema za mularijo na facebooku. Ne pa kakšna resna tematika.
Ja, nekateri jemljejo to resno. Ampak to so ljudje, ki kaj drugega, kar bi morali jemat resno, ne jemljejo.
Približno tako kot zdravljenje na daljavo z nihalom. Ko je pravil kirurg na pediatriji, da je človek resno prišel k njemu in reku da bi operacijo prestavu za en teden, zato ker še ni končal s terapijo in mora bit ob šestih vsak dan doma, ker je plačal terapijo za ne vem kolk dni in točno ob šestih se ena na drugmu koncu avstrije priklopi na energijo na daljavo in mu z nihalom odpravlja bolečine v kolenu.
Tko da… Lej, različni ljudje, različna mišljenja in videnja.
Ampak men horoskop zagotovo ni nek pokazatelj kakšen je kdo. Če bi to bilo res bi vse ženske bile poročene z tipi ki so po horoskopu škorpjoni, ker so baje hudo strastni ljubimci. Ne vem. Jaz še nisem seksal z nobenim škorpjonom. Če pa bi, kva pa veš mogoč bi se pa še jest v njih zaljubu in postal istospolno usmerjen.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Astrologija še zdaleč ni to, Sanjska knjiga namreč, poguglaj fajn in boš videl. Presenečen boš.


Vsako astrološko znamenje ima svoje značilnosti, ki se prepletajo z drugimi znamenji. Tako se vsak lahko najde vsepovsod po malem.
V redu se mi zdi samo natalna karta, ki posameznika opozori na dobro razvita in manj razvita področja delovanja. Na dnevne, tedenske in letne horoskope nič ne dam.

Če je tvoj domet Sanjska knjiga, potem si res ta zadnji poklican karkoli sodit od teh zadevah.

Ne delaj se tako pametnega o stvareh, o katerih očitno nimaš pojma – tako zelo nimaš pojma, da celo brez sramu navajaš totalno idiotske vire in se še hvališ s tem.

pač domet enega omejenega, povprečnega uma. Ampak ti so itak najbolj glasni in pametujejo vsepovsod.

Živc… Ko sem bil mulc, sem kupu Sanjsko knjigo. Ne vem, za štos pomojem. No in v tej knjigi je bilo pol bukle tudi razlage znamenj. Vse za vsako znamenje (tudi spol znamenja) dve strani napisano. Vse od srečnih, nesrečnih dni, do življenjske poti, do seksualne energije, do kompatibilnosti. Ma vse vse vse. No in jest sem vsako punco k sem spoznal in mi je bla mal všeč takoj vprašal, kva si pa ti po horoskop. In valjda vsaka takoj pove in jest poj doma vse prebral o tem znamenju in vse sfantaziral in dejansk mislu da jo čist poznam, zdej k sem vse prebral.
No in jest na to knjigo pozabm. Kupu sem jo v prvem letniku še dons se spomnem in to med počitnicam k sem bil v Sloveniji in nisem mel kej počet na Šobcu k smo mulci cel poletje plaval pa skakal in smo to knjigo pol vsi bral. K biblijo pizdha.
No in poj čez leta jest spet spoznam eno frajlo in se jest spomnem na tisto knjigo in valda, tapru vikend k sem bil v slo sem po matki obrnu celo bajto na glavo, da sem najdu to knjigo. In za njeno znamenje je bla napisana tudi roža k jo ma rada pa kamen, pa HRANA.
Obožuje morsko hrano in če jo hočte očarat (to je tm pisal) jo morte pelat v morsko restavracijo. Obožuje to in to jo sprav mal mn k v postlo direkt.
In evoga, jest jo presenetm in rečm če gre z mano neki pojest in sva šla ob vrbsk jezer in jest izberem RIBJO restavracijo. Prideva not in ona vpraša, če majo tut kej druzga ne samo morske jedi… ???? Fakh kje sem ga zdej usrou! Pa mi prav, veš Aleš jest pa ne maram morske hrane, men je že vonj obupen. Tut tuna mi smrdi že na pol kilometra če kje zavoham da jo ma kdo v sendviču.
ETO. Od takrat naprej – nikoli več ne preberem enega horoskopa, nobenih astroblablabla napovedi. Nič.
Punce k se pa o teh temah pogovarjajo pa enostavno ali odpikaj ali pa reci, da si ti malo bolj strokovno bitje in na te stvari ne daš nič. Da ti je to zgolj tema za mularijo na facebooku. Ne pa kakšna resna tematika.
Ja, nekateri jemljejo to resno. Ampak to so ljudje, ki kaj drugega, kar bi morali jemat resno, ne jemljejo.
Približno tako kot zdravljenje na daljavo z nihalom. Ko je pravil kirurg na pediatriji, da je človek resno prišel k njemu in reku da bi operacijo prestavu za en teden, zato ker še ni končal s terapijo in mora bit ob šestih vsak dan doma, ker je plačal terapijo za ne vem kolk dni in točno ob šestih se ena na drugmu koncu avstrije priklopi na energijo na daljavo in mu z nihalom odpravlja bolečine v kolenu.
Tko da… Lej, različni ljudje, različna mišljenja in videnja.
Ampak men horoskop zagotovo ni nek pokazatelj kakšen je kdo. Če bi to bilo res bi vse ženske bile poročene z tipi ki so po horoskopu škorpjoni, ker so baje hudo strastni ljubimci. Ne vem. Jaz še nisem seksal z nobenim škorpjonom. Če pa bi, kva pa veš mogoč bi se pa še jest v njih zaljubu in postal istospolno usmerjen.
[/quote]

O tem ne vem ničesar, sploh me ne zanima in torej tudi nimam odnosa do tega.

Ne verjamem v to
Men so vsi rekli da se bova jaz skorpijonka in on lev potovkla med sabo
Pa Evo naju oba se ziva 🙂

Živc… Ko sem bil mulc, sem kupu Sanjsko knjigo. Ne vem, za štos pomojem. No in v tej knjigi je bilo pol bukle tudi razlage znamenj. Vse za vsako znamenje (tudi spol znamenja) dve strani napisano. Vse od srečnih, nesrečnih dni, do življenjske poti, do seksualne energije, do kompatibilnosti. Ma vse vse vse. No in jest sem vsako punco k sem spoznal in mi je bla mal všeč takoj vprašal, kva si pa ti po horoskop. In valjda vsaka takoj pove in jest poj doma vse prebral o tem znamenju in vse sfantaziral in dejansk mislu da jo čist poznam, zdej k sem vse prebral.
No in jest na to knjigo pozabm. Kupu sem jo v prvem letniku še dons se spomnem in to med počitnicam k sem bil v Sloveniji in nisem mel kej počet na Šobcu k smo mulci cel poletje plaval pa skakal in smo to knjigo pol vsi bral. K biblijo pizdha.
No in poj čez leta jest spet spoznam eno frajlo in se jest spomnem na tisto knjigo in valda, tapru vikend k sem bil v slo sem po matki obrnu celo bajto na glavo, da sem najdu to knjigo. In za njeno znamenje je bla napisana tudi roža k jo ma rada pa kamen, pa HRANA.
Obožuje morsko hrano in če jo hočte očarat (to je tm pisal) jo morte pelat v morsko restavracijo. Obožuje to in to jo sprav mal mn k v postlo direkt.
In evoga, jest jo presenetm in rečm če gre z mano neki pojest in sva šla ob vrbsk jezer in jest izberem RIBJO restavracijo. Prideva not in ona vpraša, če majo tut kej druzga ne samo morske jedi… ???? Fakh kje sem ga zdej usrou! Pa mi prav, veš Aleš jest pa ne maram morske hrane, men je že vonj obupen. Tut tuna mi smrdi že na pol kilometra če kje zavoham da jo ma kdo v sendviču.
ETO. Od takrat naprej – nikoli več ne preberem enega horoskopa, nobenih astroblablabla napovedi. Nič.
Punce k se pa o teh temah pogovarjajo pa enostavno ali odpikaj ali pa reci, da si ti malo bolj strokovno bitje in na te stvari ne daš nič. Da ti je to zgolj tema za mularijo na facebooku. Ne pa kakšna resna tematika.
Ja, nekateri jemljejo to resno. Ampak to so ljudje, ki kaj drugega, kar bi morali jemat resno, ne jemljejo.
Približno tako kot zdravljenje na daljavo z nihalom. Ko je pravil kirurg na pediatriji, da je človek resno prišel k njemu in reku da bi operacijo prestavu za en teden, zato ker še ni končal s terapijo in mora bit ob šestih vsak dan doma, ker je plačal terapijo za ne vem kolk dni in točno ob šestih se ena na drugmu koncu avstrije priklopi na energijo na daljavo in mu z nihalom odpravlja bolečine v kolenu.
Tko da… Lej, različni ljudje, različna mišljenja in videnja.
Ampak men horoskop zagotovo ni nek pokazatelj kakšen je kdo. Če bi to bilo res bi vse ženske bile poročene z tipi ki so po horoskopu škorpjoni, ker so baje hudo strastni ljubimci. Ne vem. Jaz še nisem seksal z nobenim škorpjonom. Če pa bi, kva pa veš mogoč bi se pa še jest v njih zaljubu in postal istospolno usmerjen.
[/quote]

Ugotavljam, da nimam pojma o medicini.

Kirurg na pediatriji bo odraslemu človeku zdravil koleno??????????????????????

Jaz sem pa mislila, da je ukvarjanje s poškodbo kolena domena ortopeda travmatologa.

Nic.

pri nas sta dva sinova rojena par dni narazen (in par let seveda), isto astrološko znamenje … vse ostalo pa kot noč in dan.
jaz verjamem da ti ljudje, ki se ukvarjajo z astrološkimi kartami, zanjo povedat marsikaj zanimivega in mnogo tega sigurno drži. samo astrološko znamenje pa ni dovolj za kakršnokoli predalčkanje.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ugotavljam pa, da nimam pojma o astrologiji, Sanjske knjige nisem še nikoli imela v rokah (a je ta sploh o astroloških znamenjih?), horoskopov pa ne berem.

Ugotavljam, da nimam pojma o medicini.

Kirurg na pediatriji bo odraslemu človeku zdravil koleno??????????????????????

Jaz sem pa mislila, da je ukvarjanje s poškodbo kolena domena ortopeda travmatologa.
[/quote]

Saj ni bilo prvič, da je pomešal specializacije.

Ko dobro beres in poslusas ljudi, mu takoj lahko napoves prihodnost. Vedezevalke so nekatere eksperti in namesto, da bi povedale resitev, spremembo razmislanja, dejanj, povedo logicni razplet. In ko ta clovek to dozivi, rece, vav res je super, vse ve. Zame hudobni ljudje.

https://youtu.be/MhX_nXTF0Ec

De omnibus disputandum..

Še podnapisi:

[img]http://78.media.tumblr.com/tumblr_lol7bgB8gX1qmk3iwo1_400.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Vsi rojeni z vnaprej določenim datumom carskega reza so fu*** up.

Eh, meni so zanimanje za horoskope priskutili v najstniških letih, ko je bil praviloma komentar na to, kaj sem po horoskopu, “uuu, pol si pa ful strastna”… To, da so se me nekateri ljudje bali, ko sem povedala, da sem škorpijonka, je prišlo kasneje… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nič ni zacementirano – tudi če bi bilo res.

Všeč mi je bil komentar tebi podobnega: “Nekaj slabosti sicer imam, a sem jih v glavnini že odpravil.” Dobre lastnosti, zaradi katerih je bil cenjen, spoštovan in predvsem ljubljen, mu pa ni bilo niti treba naštevati.

New Report

Close