Starševski čvek

A je bla katera mona včeraj na predavanju Vesne Vuk Godina o ljubezni kot tržnem blagu v Drami?

Default avatar
Na žalost sem ostala brez karte in mi je žal, ker sklepam da je bilo zanimivo. Je morda tu katera ki je bila in se ji da v stavku ali dveh napisat, kaj je govorila in kako je bilo? Hvala v naprej!!!!!
Default avatar
Preberi si prispevek v včerajšnji Oni, mislim da je ravno o tem.
Default avatar
ja bi bilo bolje, da ga ne bi objavila. Edina rešitev je, da bi se s polarcem pofočkala.
Default avatar
Zakaj je škoda? Lahko kaj več poveš?
Default avatar
Tu je nekaj:

https://www.onaplus.si/vesna-v-godina-d ... zdaj-moski

Drugače pa mene ona sploh ne pritegne več. Njej se vsi zdijo grozni, vse je treba kritizirati. Grozno razvajeni so otroci, moški so grozni, tako da si današnje ženske sploh ne morejo dobiti tipa itd.

Nje še nisem slišala, da bi kdaj koga pohvalila. Da so otroci fajn, recimo. Ali pa da so moški fajn. Meni so oboji fajn, ona mi pa ni najbolj.
Default avatar
tu je nekaj je napisal/a:
Saj članek sem prebrala:), zanima me, zakaj je škoda, da ga je napisala.
Default avatar
tu je nekaj je napisal/a:
Katastrofa. Do zdaj mi je bila zmerno všeč. Skrajnosti pa zavračam - in tole je odklon v skrajnost.
Default avatar
Replika je napisal/a:
a to misliš članek, ali si morda bila na predavanju? Ker verjetno je na predavanju članek precej nadgradila?
Default avatar
Pri 61 tih ženska še ni tako stara, da bi se lahko izgovarjala na starostno pešanje, pa dementna očitno tudi ni. Škoda je zato, ker se je iz odlične profesorice, spremenila v obžalovanja vredno pisunko.
Default avatar
vvg je napisal/a:
Članek. Črno-belo, senzacionalistično, nepreverjeno, grozno.
Default avatar
Tokrat je pa res zgolj nanizala nekaj ocitnih dejstev. Ne vem, o kakih skrajnostih govorite?
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «
Default avatar
Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Posilstvo je "kriminalizacija moškega libida"? Čist za začetek. Potem se pa samo stopnjuje.
Dejstva so tu zato, da se interpretirajo tako, ali drugače. In njena interpretacija je katastrofa.
Sej v tem si ti mojster - obračanje besed in mešanje megle - in današnji čas je temu blazno naklonjen. Senzacionalistično samo-jaz-to-vidim-ostali-ste-pa-tepci pisanje, "odpiranje oči" in podobne kozlarije. Vzeto iz kontekstov, osvetljeno samo iz ene strani, ali celo naravnost zlagano z drobci resnice vmes za večjo verodostojnost.
V osnovi pa samopromocija in filanje ega.
Default avatar
Replika je napisal/a:
Ko začnete monklje nekoga kritizirat, je to običajno znak, da je vsaj v redu, če že ne super človek, ki ima prav.
Default avatar
ext je napisal/a:
Tudi v redu, če tebi tako špila. Vidim, da avtomatsko limanje nalepk ti že kar gre od rok.
Default avatar
Replika je napisal/a:
V nasprotju z vašo trditvijo, so navedeni tako viri, kot avtorji.. samo poznati jih je potrebno ;)
De omnibus disputandum..
Default avatar
Stepni_Volk je napisal/a:
Ja in? A viri delajo pisanje resnično?
Tudi dixi ves čas navaja avtorje in linke, pa ga zaradi tega ne jemljem avtomatsko resno, pravzaprav tudi tebe ne čisto vedno, malo rezerve je vedno zdravo imeti.
Default avatar
Replika je napisal/a:
Improvise. Adapt. Overcome.
:-))
Default avatar
ext je napisal/a:
Or join?
Default avatar
članek joj joj je napisal/a:
Bila je moja profesorica na pedagogiki-izredno (imena predmeta se več ne spomnim najbolj). Njen izpit sem prišla opravlja že visoko noseča. Ženska mi hladnokrno reče, da je zanjo to izsiljevanje in me brez postavljenega vprašanja pošlje na drugi rok, ki pa je bil v času mojega porod, tretji rok pa le mesec in pol po porodu.
Mislim, da ne rabim več napisati o njej! Bilo pa je to v času, ko je njena Maša obiskovala OŠ.
Vsa predavanja so bila obarvana tako, da nas je seznanjala z njenimi družinskimi zadevami in pa o Mašini posebnosti.
Default avatar
članek joj joj je napisal/a:
Menite, da sme biti človek le ena sama stvar, ena entiteta, ena etiketa?

Pisanje strokovne literature se bistveno razlikuje od predavanja na fakulteti.. in takšno izobraževalno podajanje snovi, se bo zelo razlikovalo od "predavanja" za splošno, laično javnost..
Kolumna, članek je spet namenjen drugi, širši publiki.. posledično bo tudi vsebina drugačna.

Simple.

Napram vsem različnim oblikam pa lahko argumentiramo nastopimo s proti.. to, da ljudje nastopajo pred različno publiko, ni argument.
De omnibus disputandum..