Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če mojega otroka učitelji pustijo v drugem kraju

Če mojega otroka učitelji pustijo v drugem kraju

Če mojega otroka učitelji pustijo v drugem kraju jih grem takoj odškodnisko tožit za vsaj 25 tisoč evrov.

Koza zarukana.

Ma, itak, imaš vso pravico, tudi do psihiatrične obravnave in bi jo komot lahko koristilo, bi bilo v tvoje dobro, pa še brezplačno je, medtem ko bi sodnega psihiatričnega izvedenca moralo plačat ti, tudi če bi ga šola zahtevala na sodišču zate.😁

Čisto fer bi bilo, da se toži vsakega učitelja za 10,000 EUR

Zakaj pa ne bi smeli tožit učiteljev? Oni so opustili dolžno ravnanje zagotvalanja varnosti otrok. Jaz bi te učitelje poslal vse na cesto plus naložil vsaj 2500 EUR kazni ter prepoved opravlanja poklica v tem sektroju naslednjih 5 let.

Me veseli,da si za stose..😊😊

a mislite, da so jim krili prevoz z taxijem do doma?

Zakaj pa ne bi smeli tožit učiteljev? Oni so opustili dolžno ravnanje zagotvalanja varnosti otrok. Jaz bi te učitelje poslal vse na cesto plus naložil vsaj 2500 EUR kazni ter prepoved opravlanja poklica v tem sektroju naslednjih 5 let.
[/quote]

Veš, šola pa učitelji pa lahko tožijo starše zaradi vzgojne zanemarjenosti otrok. Če otroci takole nevestno ravnajo, so očitno vzgojno zanemarjeni – to je lahko namreč tudi preveliko ravzajanje otrok, ki jih ne opremiš za samostojno življenje. Pa se bodo šli tožbe oboji. Saj bi znalo biti zanimivo.

Veš, šola pa učitelji pa lahko tožijo starše zaradi vzgojne zanemarjenosti otrok. Če otroci takole nevestno ravnajo, so očitno vzgojno zanemarjeni – to je lahko namreč tudi preveliko ravzajanje otrok, ki jih ne opremiš za samostojno življenje. Pa se bodo šli tožbe oboji. Saj bi znalo biti zanimivo.
[/quote]

Kako pa kaj znjim, glede na to, da si ze celo soboto prakticno tukaj v teh temahin drugim pojes levite o zanemarjenosti otrok. Ne bi raje za svojega malo poskrbela s skupnim casom namesto da tukaj pisaris v nedogled.

Kako pa kaj znjim, glede na to, da si ze celo soboto prakticno tukaj v teh temahin drugim pojes levite o zanemarjenosti otrok. Ne bi raje za svojega malo poskrbela s skupnim casom namesto da tukaj pisaris v nedogled.
[/quote]

Od 365 dni v letu pa nihče ne bo kratke potegnil, če bo mama oz. žena en dan več na tem forumu kot sicer. Koliko pa sem tukaj? No detektiv, pojdi preveriti. Sicer pa hvala za skrb. Upam, da ti ne zamudiš nobene minute za tvojega in otroke, ko te tako skrbi za mojega 😉

Kako pa kaj znjim, glede na to, da si ze celo soboto prakticno tukaj v teh temahin drugim pojes levite o zanemarjenosti otrok. Ne bi raje za svojega malo poskrbela s skupnim casom namesto da tukaj pisaris v nedogled.
[/quote]
Si se le streznilo od včerajšnjega popivanja? 🤗

Pa ti veš, da se z denarjem nikjer ne da kupit pameti? Niti poslušnosti, niti ubogljivosti, niti spoštovanja do učiteljev? Nauči raje tvojega mulca, da bo ubogljiv in se držal pravil, kot se jih morajo ostali v razredu!

Jaz bi starše neubogljivih otrok kaznovala…No, pa saj so že tako kaznovani, ker imajo tako nevzgojene mulce.


Ali pa smrkavca naučiš uporabljati uro in spoštovanja dogovorov!

otroci že v prvem razredu poznajo na uro. Deset let kasneje se pa zgodi kaj?

V bistvu bi jih tudi jaz tožil za vsaj 25 tisoč evrov. Taka prilika se ne pokaže vsak dan…


Tudi če bi dobili vseh 25 jurjev bi ostali idioti…
Pameti se ne da kupiti🤔


Tudi če bi dobili vseh 25 jurjev bi ostali idioti…
Pameti se ne da kupiti🤔
[/quote]

Bi pa končno imeli nov avto in se po tem razlikovali od ostalih idiotov 🙂


To pa se bi v bistvu splacalo. Ni slabo tako na hitro zasluziti in to bi naredil otrok. Zato si za nagrado zasluzi najmanj nov Aphone xs, tisti za 1600€. Kasneje lahko v tej smeti skupaj izobrazujeta ostale.
Bi pa končno imeli nov avto in se po tem razlikovali od ostalih idiotov 🙂
[/quote]

Ti si pa otroke zapustil, sel z drugo curvo.
Stike z otrokom bi ti morali prepovedat, ker si slab zgled.

Srednja šola ni obvezna in če se ne upošteva njenih pravil, naj mularija raje leži doma na kavču, na grbi staršev, ki jih ne znajo vzgajati, pa jih ne bo nihče nikjer pustil!!!! Jaz bi jim vsem ukore pred izključitvijo potalala!


kaj bi dala pa sebi s tvojim načinom komunikacije in obnašanja? tako kot se tukaj pogovarjaš (nick) če tako vzgajaš otroka, potem hja no.
Ne meči kamenja v druge. Pri sebi pospravi.
Taki ste najbolj smešni, derete se na ves glas o vzgoji, sami pa komunicirate žaljivo, slabšalno, nesramno, ne poslušate razlag, vas ne brigajo, samo to,da je po vaše in da bi se vi izživljali z avtoriteto in močjo nadrejenosti.
Sebe vzgojite najprej v spoštljive.

Pa še enkrat dokler učitelji ravnajo izjemno nestrokovno,tako da kršijo lastne obveznosti in dolžnosti, ki so btw. veliko hujše narave kot pa petminutna zamuda, potem so oni res težko tisti, ki si smejo dovoliti metati očitke o vzgoji, spoštovanju pravil, odgovornosti.

Mene pa zanima ali je šlo rescsamo za 5 minut in ali je šlo za dijake, ki so vsestransko vzorni.

Veš, šola pa učitelji pa lahko tožijo starše zaradi vzgojne zanemarjenosti otrok. Če otroci takole nevestno ravnajo, so očitno vzgojno zanemarjeni – to je lahko namreč tudi preveliko ravzajanje otrok, ki jih ne opremiš za samostojno življenje. Pa se bodo šli tožbe oboji. Saj bi znalo biti zanimivo.
[/quote]

Predvsem bi bilo pri problematični mulariji treba potipat starše, tudi denarno.


kaj bi dala pa sebi s tvojim načinom komunikacije in obnašanja? tako kot se tukaj pogovarjaš (nick) če tako vzgajaš otroka, potem hja no.
Ne meči kamenja v druge. Pri sebi pospravi.
Taki ste najbolj smešni, derete se na ves glas o vzgoji, sami pa komunicirate žaljivo, slabšalno, nesramno, ne poslušate razlag, vas ne brigajo, samo to,da je po vaše in da bi se vi izživljali z avtoriteto in močjo nadrejenosti.
Sebe vzgojite najprej v spoštljive.

Pa še enkrat dokler učitelji ravnajo izjemno nestrokovno,tako da kršijo lastne obveznosti in dolžnosti, ki so btw. veliko hujše narave kot pa petminutna zamuda, potem so oni res težko tisti, ki si smejo dovoliti metati očitke o vzgoji, spoštovanju pravil, odgovornosti.
[/quote]
Učitelji so ravnali povsem odgovorno. Razvajene mulce pa bi si naj starši sami prišli iskat.

Če bi pa mojega pustili v drugem kraju brez opravičljivega vzroka, bi se jim pa zahvalila in ga še jaz skregala zaradi neodgovornega ravnanja do učiteljev, šoferja (ki je vezan na ostale vožnje) in sošolcev.

New Report

Close