Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

izpadanje las

Default avatar

vitamin d

ali res da pomankanje tega vitamina povzroča izpadanje las? mogoče katera uporablja dodatek oz.kapljice plivit d3 pa je kaj bolje?
Default avatar

Tjasa93

Na izpadanje las lahko vpliva vec dejavnikov med njimi tudi pomankanje vitaminov ter zeleza v krvi
Prehranski dodatki sicer lahko pozitivno vplivajo na lasni mesicek vendar pa njihov namen v prvi vrsti ni namenjen hranjenju in krepitvi lasnega mesicka temvec vitalnim organom (srce ledvica jetra..) zato se ob izpadanju svetuje uravnotezena prehrana z veliko zeleza kot so orescki oz. Surova prosena kasa obvezno neoluscena ( vkljucite jo v jedilnik vsak dan zjutraj na tesce 1 zlica v jogurt mleko ali smootie) v kombinaciji z ampulami ki krepijo lasni mesicek in samponi ki preprecujejo izpadanje las in ne vsebujejo detergenta sodium laurete sulfate (le ta slabi lasni mesicek) je pa pri izpadanju resnicno pomemben cas reakcije to pomeni da ko las izpade ima mesicek 3 mesece faze mirovanja preden zraste nov las in v tem casu moramo mesicku dodati hranila ki mu primankujejo. Lahko se zgodi da ce teh hranil ne dobi mesicek odmre in tam ni vec pomoci. Direkten vnos hranil direktno do mesicka je mozen le z ampulami proti izpadanju in za krepitev lasne korenine sama osebno svetujem ampule linije actyva p factor firme kemon (80% naravnih ucinkovin je v njih) . Vrhunski rezultati! Nasploh v kombinaciji z kisikovimi terapijami za lasisce ki jih ponujamo po nekaterih frizerskih salonih
Upam da je bil moj odgovor v pomoc.
Default avatar

Pri meni

Pri meni je bila ščitnica
Default avatar

Ni pomoči

Pri meni tudi ščitnica, stres...
Default avatar

Tjasa93

Načeloma je res da delovanje ščitnice vpliva na izpadanje žal se ščitnica kontrolira le z usteeznimi odmerki zdravil. Vse kar dodatno naredimo za lasno korenino pa je le plus in definitivno ni stran vrzen cas in denar
Default avatar

Mislim tako

Tjasa93 je napisal/a:
Načeloma je res da delovanje ščitnice vpliva na izpadanje žal se ščitnica kontrolira le z usteeznimi odmerki zdravil. Vse kar dodatno naredimo za lasno korenino pa je le plus in definitivno ni stran vrzen cas in denar
No, predvsem je ta denar vržen v žepe tistih, ki ponujajo razno razne tretmaje, ki so le blažev žegen. Telo je treba zdraviti od znotraj.
Govorim iz lastne izkušnje.
Default avatar

Tjasa93

Definitvino se strinjam da je ogromno tretmajev ki obljubljajo efekt. Pa nic od tega
Tudi strinjam se z tem da je telo zaceti regeneriratu od znotraj vendar vcasih to ni dovolj. Zato pravim da gre vse z roko v roki. Terapije z kisikom zagotavljaji efekt ki ga lahko dokazemo z mikro kamero saj lasisce slikamo pred med in po terapijah.
Sama sm sicer frizerka in imam zelo slabe lase gensko plesavost... v 2 letih kar si pomagam z kisikovimi terapijami in ampulami so se mi lasje 2x popravile kljib hormoskim nihanjem in stresu so lasje boljsi im za to imam dokaz na mikrokameri ter vseh slikah kjer se tocno vidi kaksne lase sem imela pred casom in kaksne imam danes... zares sem mnenja ce pride stranka na terapije ki ne zagotavlajo uspeha je stran vrzen denar in slaba reklama za nas frizerje. Meni je v interesu da so stranke z rezulati zadovoljne in se zaradi tega vracajo k nam... nic ne pomaga ce zasluzim danes v prihodnjih mesecih pa nic pa se stranko izgubim oz. Si naredim slabo reklamo leto ima 12 mesecev in v vsakem je placa odvisna od prometa zato stremimo k izdelkom in storitvam ki zagotavljajo rezultat
Default avatar

Telo varcuje

Itak ker telo varcuje, tudi mišice oslabijo, lasje so bolj krhki.... Jemlje rezerve
Default avatar

plavolaska

pri izpadanju las odlično pomaga ekstrakt industrijske konoplje oziroma tako imenovani CBD. pomaga pri samoobnovi in zavre izpadanje. Uporabljam pa seveda doma izdelan, slovenski proizvod z visokim odstotkom CBDja.. mislim da je tam okoli 45%.