Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je sploh še vredno

A je sploh še vredno

Pozdravljeni,

Če je partner čustveno odmaknjen in hladen,nikoli v resnici ne pokaže kaj čuti,nima nikakršnih ciljev in načrtov,živi iz dneva v dan,ni prav zgovoren,razen takrat,ko hočem kaj vedeti,napake vidi samo v meni.A je sploh še vredno vlagati v vezo oz. ali je možno da ga spodbudim,da bi pa vendarle dal več v sebe,dom in družino.Ker počasi mi postaja že vseeno in bojim se,da mi gre to že počasi na živce.Skupaj sva 17 let imava dva otroka.

Babe ste znane po tem, da stisnete piz… takoj ko kje zaškriplje. Niste sposobne vlagati energije v odnose, samo med požret, dokler traja, potem pa ločitev.


A tako.

Če bi vedel koliko jaz vlagam v to najino vezo,da sva sploh še skupaj in to;da pri sexu mi nikoli z njim ni prišlo a ga imam zelo,zelo rada,kljub temu!Verjemi!Rekel bi,da nisem normalna.
A ne morem več tako naprej!

Te že kakšna materialna korist veže nanj.


A tako.

Če bi vedel koliko jaz vlagam v to najino vezo,da sva sploh še skupaj in to;da pri sexu mi nikoli z njim ni prišlo a ga imam zelo,zelo rada,kljub temu!Verjemi!Rekel bi,da nisem normalna.
A ne morem več tako naprej!
[/quote]

Itak da ti nikol ni prislo ce si si pa “izbrala” nekoga samo zato da nekoga imas. Vecni problem zensk je da ni z njihove strani nobene iniciative. Stalno se samo kot plen nastavljajo. In ce si plen, izbiras samo med tem kar se ti ponuja, ne pa tudi med tem kar je teb vsec.

Moski tako ponavadi dobi kar hoce (nima tezav v sexu), zenski se pa ze v spolnosti vidi da ima nekoga samo zato da ni sama in ma zato velike tezave s tem da uziva v seksu. Velio je zensk ki so samo plen svojim moskim in posledicno temu v odnosu sploh ni pravega seksa ampak je vseskup samo zato da se on sprazne, kar vse pa na dolgi rok sprazne tudi odnos.

Ne ni res!

Itak da ti nikol ni prislo ce si si pa “izbrala” nekoga samo zato da nekoga imas. Vecni problem zensk je da ni z njihove strani nobene iniciative. Stalno se samo kot plen nastavljajo. In ce si plen, izbiras samo med tem kar se ti ponuja, ne pa tudi med tem kar je teb vsec.

Moski tako ponavadi dobi kar hoce (nima tezav v sexu), zenski se pa ze v spolnosti vidi da ima nekoga samo zato da ni sama in ma zato velike tezave s tem da uziva v seksu. Velio je zensk ki so samo plen svojim moskim in posledicno temu v odnosu sploh ni pravega seksa ampak je vseskup samo zato da se on sprazne, kar vse pa na dolgi rok sprazne tudi odnos.
[/quote]

Glej,odnos gradita dva človeka!Ni vse v sexu,če imaš nekoga rad,ga nimaš rad samo za sex.
Zakaj pa mora bit sex na prvem mestu!

“Glej,odnos gradita dva človeka!”

Daj si dopovedat butara! Če ga ne, ga ni!

Kdaj se je pa to začelo ta čustvena odmaknjenost in hladnost.?

To, zakaj mora biti seks na prvem mestu, bi se morala vprašat pred leti, ko si se z njim spečala. Razen če ga nisi ujela na lepoto svoje duše. Oziroma sta si bili sorodni duši takrat. Zdaj pa nekako nista več v žlahti …

Glej,odnos gradita dva človeka!Ni vse v sexu,če imaš nekoga rad,ga nimaš rad samo za sex.
Zakaj pa mora bit sex na prvem mestu!
[/quote]odnos je predvsem čustvena bližina (v to spada tudi sex)in moški,ji ni toliko pozoren,da bi te zadovoljiv v spolnosti, te tudi čustveno ne bo:;res ni pomemben sex ;ta ji.samo pika na i.skratka čustva so predpogoj za uspešno partnerstvo (ljubeca za obstoj;neljubeca za propad) …


Ja oba gradita odnos v zakonu,ampak vedno so vzponi in padci.Potemtakem ga “butara”ima še vedno rada in svojo družino na sploh!

Em… Opisala si tipicnega predstavnika moskega spola. Kao nima ciljev, ne kaze custev in podobno sranje… Mogoce pa rabis babo. Bo mela cilje in custva. Ve babe bi mogle met vsaj enkrat v zivljenju babo in z njo zvet vsaj pou leta kot da sta partnerki. Pol bi vidle kok ste ene zatezene. Sam komplicirate lajf tm kjer ni treba.

Kaj dejansko je z njim narobe? Kaksne cilje bi po tvoje mogu imet. Res ste zmesane. Skos neki cilji pa plani in norenje, ker ce nepa kaj. Rata dougcas? Grem stavt, da v zvezo vlagas samo nerganje in vsiljevanje svojih nazorov. Kaj pa ce je njegov cilj pegurat do penzije in zvet v miru pa da se mata rada? A ni dost? Kva bi se rada. Da ti sklati zvezde z neba? Me pa res zanima kako seksata, da ne dozvis orgazma. Ker ne dozvijo vse zenske orgazma samo s penetracijo. A sama ga dozivis. A tega ne bi mal skombinirala? A ga bos zapustila zdj. Sj to pa ves kaksna je izbira na trgu… Nikakva… Da ne bos pol jokala da ni resnih samskih decov… To pusem samo zato ker nisi nic napisala o njem da bi blo za bezat. A pihe alkohol, te tepe, te vara? Aja sam kao nima ciljev pa ne kaze custev. Draga moja, takih je vecina decev. Napisala pa tut nis kaj bi ti rada, da bi on naredu… A ves kaj bi rada? Si mu kdaj to povedala? Pa ne v stilu nc se mi ne posvecas. To ni nic… Sj ne ve kaj pomen, da se ti posveti, ker noben od nas ne zna brat misli.

Še sama ne vem kdaj,kar naenkrat!Zelo je zaposlen,tudi v službi mu me štima vse tako kot je treba in potem je še doma tako.Rada bi mu pomagala a ne vem kako?

MA to da je kar na enkrat mora bit nekaj zadaj. Probi izvedeti kaj je razlog za tako spremembo. Človek se ne spremeni kar čez noč brez razloga

Em… Opisala si tipicnega predstavnika moskega spola. Kao nima ciljev, ne kaze custev in podobno sranje… Mogoce pa rabis babo. Bo mela cilje in custva. Ve babe bi mogle met vsaj enkrat v zivljenju babo in z njo zvet vsaj pou leta kot da sta partnerki. Pol bi vidle kok ste ene zatezene. Sam komplicirate lajf tm kjer ni treba.

Kaj dejansko je z njim narobe? Kaksne cilje bi po tvoje mogu imet. Res ste zmesane. Skos neki cilji pa plani in norenje, ker ce nepa kaj. Rata dougcas? Grem stavt, da v zvezo vlagas samo nerganje in vsiljevanje svojih nazorov. Kaj pa ce je njegov cilj pegurat do penzije in zvet v miru pa da se mata rada? A ni dost? Kva bi se rada. Da ti sklati zvezde z neba? Me pa res zanima kako seksata, da ne dozvis orgazma. Ker ne dozvijo vse zenske orgazma samo s penetracijo. A sama ga dozivis. A tega ne bi mal skombinirala? A ga bos zapustila zdj. Sj to pa ves kaksna je izbira na trgu… Nikakva… Da ne bos pol jokala da ni resnih samskih decov… To pusem samo zato ker nisi nic napisala o njem da bi blo za bezat. A pihe alkohol, te tepe, te vara? Aja sam kao nima ciljev pa ne kaze custev. Draga moja, takih je vecina decev. Napisala pa tut nis kaj bi ti rada, da bi on naredu… A ves kaj bi rada? Si mu kdaj to povedala? Pa ne v stilu nc se mi ne posvecas. To ni nic… Sj ne ve kaj pomen, da se ti posveti, ker noben od nas ne zna brat misli.
[/quote]

V bistvu je tako, da si baba zmišljuje neke cilje, ki jih mora dec doseči. Če jih ne, je pa luzer. Lahko bi enkrat za spremembo babe same svoje cilje uresničevale, da jih potem vidimo. Najlažje je samo ukazovat in kritizirat.

Em… Opisala si tipicnega predstavnika moskega spola. Kao nima ciljev, ne kaze custev in podobno sranje… Mogoce pa rabis babo. Bo mela cilje in custva. Ve babe bi mogle met vsaj enkrat v zivljenju babo in z njo zvet vsaj pou leta kot da sta partnerki. Pol bi vidle kok ste ene zatezene. Sam komplicirate lajf tm kjer ni treba.

Kaj dejansko je z njim narobe? Kaksne cilje bi po tvoje mogu imet. Res ste zmesane. Skos neki cilji pa plani in norenje, ker ce nepa kaj. Rata dougcas? Grem stavt, da v zvezo vlagas samo nerganje in vsiljevanje svojih nazorov. Kaj pa ce je njegov cilj pegurat do penzije in zvet v miru pa da se mata rada? A ni dost? Kva bi se rada. Da ti sklati zvezde z neba? Me pa res zanima kako seksata, da ne dozvis orgazma. Ker ne dozvijo vse zenske orgazma samo s penetracijo. A sama ga dozivis. A tega ne bi mal skombinirala? A ga bos zapustila zdj. Sj to pa ves kaksna je izbira na trgu… Nikakva… Da ne bos pol jokala da ni resnih samskih decov… To pusem samo zato ker nisi nic napisala o njem da bi blo za bezat. A pihe alkohol, te tepe, te vara? Aja sam kao nima ciljev pa ne kaze custev. Draga moja, takih je vecina decev. Napisala pa tut nis kaj bi ti rada, da bi on naredu… A ves kaj bi rada? Si mu kdaj to povedala? Pa ne v stilu nc se mi ne posvecas. To ni nic… Sj ne ve kaj pomen, da se ti posveti, ker noben od nas ne zna brat misli.
[/quote

Škoda napisanega in hvala za odgovor.Obsojaš in hliniš v nepotrebno!Ali me mogoče poznaš?In imaš s tem izkušnje!Moški se mora za žensko boriti in tako tudi obratno.
Ampak,če eden ni pripravljen in se odmika od napisanega potem nima smisla!A je tako?

Razlog za to spremembo je to,da se je verjetno naveličal in napake vidi samo še v meni.Zdaj sem tudi jaz drugačna in na čase tudi več ne silim v to.

Glede na opis, je odpisan.

Kadar pride do nenadne spremembe razpoloženja v odnosu, je vedno nekaj v ozadju.
Imam prijatelja, poročenega, ki je vzporedno fural še eno ljubico. Dokler je šlo le za avanturo, je bilo vse fino in krasno. Je brez težav shendlal obe.
Potem se je ljubica naveličala sedeti na dveh stolih. Tip se je medtem zatrepal, a ločiti se mu vseeno ni zdelo smiselno. Ljubica ga je zapustila, njemu se je pa sfuzlalo. Depresija, vedenjske motnje … Nenadno spremenjeno obnašanje doma. Ni da ni.
In zdaj nastopi ženina solidarnost. Ni poznala vzroka težav, mu je pa maksimalno stala ob strani. V nočeh brez spanja je z njim hodila na sprehode, spremljala ga je k psihiatru (je ostajala v čakalnici …), bodrila ga je in se vsestransko žrtvovala zanj.
On se je izvlekel iz tuge, ponovno zaživel in ugotovil, da bi sam lažje in bolj svobodno funkcioniral. Ločitev je bila za ženo totalen šok. Zdaj je ona v depresiji, a se iz dreka vleče sama.
On je prost kot ptiček na veji in veselo hara novim dogodivščinam naproti.
Avtorica, hočem rečt, da je lepo, kako hočeš tvojemu partnerju pomagati. A preden se z vsemi močmi vržeš v samaritanstvo, vsekakor ugotovi, kaj stoji za spremenjenim obnašanjem.
Ker žrtvovanje ni vedno smiselno. Niti vredno.
Srečno!

Ja. Imam izkusnje s tocno tem in tudi izkusnje s posledicami. Seveda te ne poznam in po napisanem te tudi nocem. Nc ne obsojam. Dol mi visi kuko zivis. Ampak ce kle pises po forumu in sprasujes za mnenja ti povem. Mogoce ti bo kej nucal mogoce pa ne. Je pa moje skromno nepomembno mnenje sa si ena zmesana kura. Doma mas perfect tipa zase, ki te je sposoben prenasat. V resnici si pa neprebavljiva za normalne moske. In ce bos se ustvarjala napetost in mu se tezila in bosta mogoce sla narazen, bos sele dojela kaj si pustila za seboj. Ker takih butar noben pr zdravi pameti ne mara. Tole je cista neumnost: moski se mora boriti za zensko in obratno. Prevec si gledala ljubavnih filmov in brala pravljic a la tipa snjeguljcica. Uspesna zdrava zveza je samo takrat ko se dva spostujeta in podpirata. Takrat je tudi komunikacija. Pri vama pa tega ocitno ni. Ti se kr bor zanj in on nj se zate, ce vama je cilj v borbi.
Napisala si premalo da bi lahko kdorkoli sploh priblizno dojel vajino situacijo. In to je moski vidik na tvoj res skop opis: ti si nergacka in zdraharka on pa hoce mir.

Evo….pa imamo posledice gledanja turskih nadaljevank. Tocno to se tam dogaja. Ne vem,avtorica,je res tako hudo da je treba na noz it?


Če nimaš kaj dobrega povedati, tudi slabega ni treba.

Točno tako!Verjetno je tudi sam v podobni situaciji in ima samo slabo za povedat!On naj pometa pred svojim pragom ne pa pod tujim,nepoznanim!

Sj pravm, pol pa ne pis na forum, ce hoces slisat samo tisto, kar zelis slisat. Samo dokazujes, da si ozkogledna. Me res zanima kaj bo. Vrtej v partnerja in raziskuj naprej kaj je v ozadju in povej, kaj bos ugotovila. Me pa res zanima. :P. Se vedno nisi povedala nic o sebi, samo da kao velik vlagas v odnos… Nimam vec tezav doma. Sm pa meu tocno eno tako nergacko, k je morila da nisem dost custven, da nimam ciljev in podobna sranja. Sama je pa samo cakala kam jo bom pelu za vikend, kaksno presenecenje ji bom zrihtu itd… Vse kar je vlozila v odnos je blo pa najedanje kako bi mogl bit in kako je to pri drugih… No sam ona no stradala orgazmov sam to nima veze, glih tko je hotla skos neko dramaticno dogajanje. Jst pa ne vec in zdj imam cisti preljubi mir in tukej pametujem ko se mi da. 😀 Se sam ne morem verjet, da obstajajo tut zenske, ki niso zdraharice. Se ni treba nc borit, enostavno se spostujes, se podpiras in si das dihat. Ni najedanja o ciljih in romantiki. Zivljenje iz dneva v dan postane res preprosto, pravljica. Sam mogoce je brez dram enim dolgocajtno. Da se vam da…

New Report

Close