Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole pa drži kot pribito – ljudska modrost o babovju

Tole pa drži kot pribito – ljudska modrost o babovju

Beži hudič, baba prihaja!

Baba je še hudiča v flašo stlačila.

Babe se še hudič boji.

Kamor si hudič ne upa, pošlje babo.

Baba ne molči, saj ji hudič na jeziku sedi.

Žena je vražja mreža.

Ženski jok pa mačkine solze.

Kjer žena hlače nosi, si mož kruha prosi.

[img]https://www.brainyquote.com/photos_tr/en/h/harrystruman/137865/harrystruman1.jpg[/img]

Hehe luštno.

Brez babovja bi nekateri kar umrčkali.

Mogoče pa hudič ni tako inteligenten, kot baba, o kateri je govora?


Amapk koristnega babovja, s katerim si imaš kaj pomagat in se lahko dopolnjuješ, ne jeznoritih možačastih frustrirank in travmirank, te ste vsem v napoto in višek povsod.😁

Mogoče pa hudič ni tako inteligenten, kot baba, o kateri je govora?
[/quote]
Seveda ni, ker je baba tri dni strejša od vraga.😁

Ko vrag omaga, mu baba pomaga.


Amapk koristnega babovja, s katerim si imaš kaj pomagat in se lahko dopolnjuješ, ne jeznoritih možačastih frustrirank in travmirank, te ste vsem v napoto in višek povsod.😁
[/quote]

Glej, nisem ti jaz kriva, da v realnem življenju srečuješ same nekoristnice. Sam sebe vprašaj, zakaj je temu tako. Moj dečko nima pripomb glede moje koristnosti.

Mogoče pa hudič ni tako inteligenten, kot baba, o kateri je govora?
[/quote]

Normalno, saj je dec:_))

Glej, nisem ti jaz kriva, da v realnem življenju srečuješ same nekoristnice. Sam sebe vprašaj, zakaj je temu tako. Moj dečko nima pripomb glede moje koristnosti.
[/quote]

Kaj pa ti veš kaj jaz srečujem? Tu pišem le o tvoji podobi in tebi podobnim na forumu, ki jo skozi pisanje kažete na forumu.😁

Kaj pa ti veš kaj jaz srečujem? Tu pišem le o tvoji podobi in tebi podobnim na forumu, ki jo skozi pisanje kažete na forumu.😁
[/quote]

Glede na tvoja stalna lajnanja o ženskah je zelo jasno, da srečuješ čudne ženske. Jaz se pa v tvojih lajnah ne najdem. Sori.

Ena luštna panjska končnica na to temo obstaja… Čakte, da najdem.

Aha. Hudič babi jezik brusi.
[img]http://nish.blog.siol.net/files/2009/06/hudic-brusi-babi-jezik.jpg[/img]

kje je vam glupim f.ukfehtarjem bila copatarska pamet, ko ste se poročali z babami, od katerih ste že ločeni? To s eraje vprašajte. danes polni nekih kao modrosti, kakšne so babe, baje ste te modrosti slišali kot otroci že, prijelo s evas pa nič ni, kot vsa ostala moška copatarska nesnaga ste rinili va babe, dobili po smrčku, danes pa užaljeno frustracije stresate..


To je bilo včasih. Zdaj se samo konica odlomi, kot pri Olfa nožkih:-)

Tejle ljudske modrosti, kaj nam povedo, da ste dedci tako glupi, da si iscete babe, cmihate za njimi, ker vas nobena noce, po drugi strani se pa tolazite, da se hudic bezi pred babo, pa je kao potem bolje, da ste sami. Sigurno je te kao “modrosti” naumil en zafrustriran tezko karakteren dedec, kdo pa drugi :))

Naslednjic ko boste spet cmihali s temi vasimi oglasi, da iscete zensko za bla bla, vam bom odgovorila, da bezi se hudic pred njo, torej jaz to smatram, da je na drugi strani en zelo neinteligenten moski, kes si isce zensko…:)))

Tejle ljudske modrosti, kaj nam povedo, da ste dedci tako glupi, da si iscete babe, cmihate za njimi, ker vas nobena noce, po drugi strani se pa tolazite, da se hudic bezi pred babo, pa je kao potem bolje, da ste sami. Sigurno je te kao “modrosti” naumil en zafrustriran tezko karakteren dedec, kdo pa drugi :))

Naslednjic ko boste spet cmihali s temi vasimi oglasi, da iscete zensko za bla bla, vam bom odgovorila, da bezi se hudic pred njo, torej jaz to smatram, da je na drugi strani en zelo neinteligenten moski, kes si isce zensko…:)))
[/quote]
… za pogovor?

Te “modrosti” so le zakasnele ugotovitve besnih copatarjev.

Sem od hudiča.
Celo egzorcisti se me izogibajo 😉

Nič vi debili copatarski ne poznate nobenih “resnic o babah”. če bi jih, bi bili mgtow. Vi ste samo copatarske prismode, ki si pravite za šanki kosmate štose, ko vas babe načevljajo, pa žalost utapljate v alkoholu in mačističnih štosih.

pameten moški je pameten že prej. In copatarske izkušnje niti ne rabi. Iz vaših izvajanj tukaj pa vemo, da ste bolj kot ne zbirališče babjih sužnjev.


… za pogovor?
[/quote]

Za pogovor z nekom, ki je huj od hudica???? To moras bit sele zmesan 😉

Pa kje so vsi ti moški ki kao nonstop ubogajo svoje babe.? Jaz bi telefonske od njihovih zen in to urgentno :))

Pa se en bosanski, bom dala se prevod
Ide zena i tri vraga
Prihaja ženska in trije hudiči
Pomen da je ena baba za tri vraga 🙂

Za pogovor z nekom, ki je huj od hudica???? To moras bit sele zmesan 😉
[/quote]

Sploh, ko veš, da ne boš prišel do besede…

Sploh, ko veš, da ne boš prišel do besede…
[/quote]

In potem vsi uzaljeni, ce vas nobena ne povoha, dajte raje za maso, da je temu tako :))

Jaz sem vedno mislila, da se moški, ki je itak krona stvarstva in popolnost v eni osebi, z ženskami sploh ne ukvarja. Niti opazi jih ne, on ima višje cilje, višjo inteligenco, vzvišene ideje, le zakaj bi se to skristalizirano zen zvezdno bitje ukvarjalo s čim TAKIM, kot so recimo ženske?
Pa namazane, pa pohlepne, pa lažnive, pa hudičeve, pa mahnjene na denar, pa zvite, pa preveč partnerjev imajo, pa …
Jaz tega res ne razumem. Meni so recimo Sumo borci blesavi za gledat in že na pogled zoprni.
A ste me kdaj že videli pisati o njih? Ne, a ne? Ker me Sumo borci pač ne zanimajo in se z njimi tudi od daleč ne ukvarjam.
Zakaj torej toliko tem o ženskah?
In to zgleda kar od pamtiveka? Tradicionalno pljuvanje po ženskah na starodavni način?

New Report

Close