Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi si mislili, da je ta tip star 70 let?

Bi si mislili, da je ta tip star 70 let?

Oče od Alenke Košir je praznoval 70 let. Res izgleda mladostno za svoja leta.

https://www.instagram.com/p/BoMMo9OHdmm/?taken-by=vformizalenkokosir

Nobena, ampak res nobena 70-letnica ne izgleda stara 55, kot izgleda ta gospod.

Ženske, požrite se. Ve ste dale tisoče evrov, on pa za operacije, botoks in ostala sranja NIČ…

Požrite se! Ste stare, grde, gnile, poleg tega pa ste najbrž ob najmanj 30.000, če prištejemo, da že vsaj 30 let kupujete “kremice”…

Če bi imel sive lase bi kar lepo kazal leta.

nova
Uredništvo priporoča


popustil??? Ali samo na izhodu?

Kaj je tok mladostnega na njem? Danes, ko ne garajo vec na polju,ko so se zgodaj upokojili, zivijo brez stresa in se rekreirajo na svezem zraku je to obicajno.

Malce so ga retuširali. Da danes veliko 70 letnikov izgleda zelo dobro, se strinjam.

Pri 40+ prodajati sebe, svoje otroke, starše (pokojne in živeče), ljubimce …. samo za promocijo in biznis, se mi zdi popolnoma nezrelo početje z njene strani.

Seveda zgleda gospod dobro, kot tudi drugi številni sedemdesetletniki, npr. moj oče … vendar ne rabijo potrditve z objavo na spletu. Pa vse dobro obema.

Čez fotko je polno filtrov. A vam res ni jasno, da so fotografije na instagramu ena navadna risanka, daleč od realnosti? Nekaj lepotnih filtrov ima že sam telefon, malo jih še dodaš z aplikacijami. Osnovna pismenost ti pove, kaj vse je fotografija prestala, preden je prišla v objavo.
Dojenček v naročju tega gospoda je čisto presvetljen, ker so z z večanjem presvetljenosti gospodu zabrisali gube. Za dojenčka v realnosti vsi vemo, kak je. Pogledaš dojenbčka na sliki in vidiš, koliko “podatkov” tej sliki pravzaprav manjka.

Oprosti, meni ta moški izgleda 70 let. Poglej vratne gube in gube okoli oči. Je pa res, da je svež 70 letnik, če se tako izrazim.

A je edinka, da se je oklicala za najljubšo hči?

Pa še s filtri mi deluje moški, ki mu na prvi pogled prisodim 60 +.

Meni ta moski ne deluje prav nic mladostno. Dajte si ocala gor ce drugac ne vidite.

New Report

Close