Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek operacija nosu

operacija nosu

Naslednji teden me čaka operacija nosu (nelepotna hehehe) in me je strašno strah. Ali kdo ve, koliko časa traja sama operacija? Naj bi mi dali lokalno anestezijo, pa me zdaj skrbi, koliko časa naj bi gledala in poslušala, kako mi rijejo po nosu. Če ima kdo kako izkušnjo, da me malo pomiri, bom blazno vesela.

Operirali nekje slabo uro, rino in septoplastika.
Gledala pa ne boš nič, ti prekrijejo oči, samo slišala boš.

Uf, ok, to mi je že malo bolje. Razmišljala sem, da bi si vzela kak mp3 player, da bi poslušala muziko vmes… Pa ne vem, če bi mi dovolili hahaha. Res sem malo v strahu.

nova
Uredništvo priporoča

Ne bo šlo, ker moraš sodelovati z operaterjem, včasih pihniti, razširiti nosnico, te opozori, ko bo začelo teči v grlo … skratka, ne bo šlo s slušalkami.

Kolega mi je pravil, da sam poseg ni nič kaj takega, ker si pod anastezijo. Bolj ga je motilo, ko je moral še nekaj dni nositi tampone v nosu.

Aha, hvala za informacijo glede slušalk. Da naredim križ čez to. 🙂

Ja, vem, da je anestezija, samo me skrbi, ker je samo lokalna… Ena punca mi je prejšnji teden pravila, da je blo zanjo ful hudo in ima še zdaj nočne more, zato me je strah…

Kaj pa, če pred operacijo enga ta kratkega srkneš? Rum za pogum?

Hehe, moram biti totalno tešč, so mi rekli. Pa mislim, da ni dobro mešat to z anestezijo sploh. Slišala sem pa, da ti dajo tudi pomirjevalo …

Jaz sem ga dobila.

Super, hvala ti. Res sem hvaležna za te informacije…

Pod lokalno ni šans, da grem oz.sem bila naročena pa sploh nisem šla. Imam zaprt en prehod in se moram sedaj spet naročit ampak grem samo pod splošno (imam problem, ker lahko diham samo skozi nos in ne vem kaj bi tam na mizi naredila).

Je pa kak mesec nazaj bil kolega in ke rekel, da lokalno nikoli več ne bi šel.

New Report

Close