Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdor ima raje zimo kot poletje, je zame čudak

Kdor ima raje zimo kot poletje, je zame čudak

Mraz, veter, sneg, oblaki, ponekod trdovratna megla. Sonce sije bolj poredko. A to imate nekateri radi??

Zame je tak norec! Poletje, sonce, kratke hlače, majica, natikači, to je to, to je Life!


Lej je silno lepo ko pobeli sneg pokrajino ampak to je tudi to. Cez okno. Pozimi kolnem,ko je treba se smeti odnest. Super bi bila kulisa snega in toplooo. Tudi jaz sem samo za japanke. Furam jih od aprila do novembra. Tud ce je dez. Vcasih na stumf. Ne prenesem oklepov:bund,gojzarjev..

nova
Uredništvo priporoča

Zaradi bolezni zelo težko prenašam vročino in imam raje hladnejše temperature, imam pa rada sonček in do največ 25 stopinj.

Vročina, da se kar topiš, nicesar vec nimas za sleči, v avtu 70 stopinj, v senci 30 stopinj. Vsak, ki mu je to vsec, je ČUDAK.

Mmmm, pozimi smučarija, sprehodi po sredogorju med tistimi lepimi zasneženimi smrekami, lepo zakurit v kaminu in opazovat ogenj…. spet poleti super toplo, dolgi dnevi, vse vodne dejavnosti, kolesarjenje…. mislim da če hočeš lahko v obeh letnih časih preprosto uživaš.

Najbrž je vsak letni čas po svoje lep. Res je tudi to, da je poleti lahko vročina kot nekdo zgoraj piše. Res ni fajn vsak dan po službi sesti v avto, ki je kot savna! Pa vročina, da te skoraj kap. Posledično hude nevihte, toča…
Po drugi strani pa je tudi zima lahko lepa. Ko zapade sneg in ko spucajo ceste. Pa posije sonček, zna biti tudi lepo, čeprav je mraz.

Sama imam raje sonce in toploto kot mraz. Čeprav hudo vročino vsako leto težje prenašam. Ampak vseeno imam pomlad in poletje rajši kot pa jesen in zimo.

Ne zima ne poletje, vsi odtenki vmes, to bi jz.

Cel let enih 20°, polet pa ene par več.

Zime absolutno ne maram. Ravno ne tako vročine nad 33°C, vse ostalo je OK.

Sami čudaki:):):)

Jap točno tako!

Ima pa vsak letni čas svoj čar.

Ja, imamo.
Pa zmerna poletja tudi.
In zdaj?

Jap točno tako!

Ima pa vsak letni čas svoj čar.
[/quote]

Zima nima nobenega čara, vsaj v Ljubljani ne, ko sonce posije na vsake 3 tedne za ene pol urice, megla, mračno, oblačno, sivo in šugavo, potem pa še pade sneg, ki prvi dan malo rasvetli s svojo belino, potem je pa ena sama plundra in rjavo-črno sranje!
Da ne govorm o tem, da ne glede na to, koliko se oblečeš, zunaj zmrzuješ!

Zima je fajn samo za čez okno gledat in nič drugega. Mraz, sneg, brozga, led,…..brrrr. Ne hvala. Če bi bilo celo leto od 20 stopinj naprej bi bila jst čist happy 🙂

Ma kakšno poletje neki. Greš do trgovine pa prideš nazaj stuširan od švica. Najraje imam pomlad in jesen, ker je nekaj vmes imam pa zimo stokrat raje kot savno poleti

Kdor ne mara sonca, ne mara topline, življenja, rasti, veselja.

Poleti smo normalni ljudje bolj aktivni, čuti se veselje v zraku, sproščenost, to pa vampirjem ni všeč. Eni so najbolj srečni v turobi, sivini, mrazu, vlagi in mokroti, Jaz bi vas vse na kol nabila, mogoče vam pa tega manjka 🙂

Rada imam pomlad in jesen. Sem polčudak?! :))

Meni je pa jesen zakon

Joj, no, tistih par dni, ko je 30+, pa res ni problem, če te 2x švic stušira!

Trenutna jesen je za en klinc, prehiter in konkreten padec temperature, zjtraj mraz kot sredi zime, meni sploh nivšeč. Mi je bila pa všeč letošnja pomlad, ko se je aprila na hitro toplilo in so bile temperature prijetno visoke za pomladni čas.
Moj letni čas je poletje, četudi me švic stušira do trgovine in nazaj.

Joj, no, tistih par dni, ko je 30+, pa res ni problem, če te 2x švic stušira!

Trenutna jesen je za en klinc, prehiter in konkreten padec temperature, zjtraj mraz kot sredi zime, meni sploh nivšeč. Mi je bila pa všeč letošnja pomlad, ko se je aprila na hitro toplilo in so bile temperature prijetno visoke za pomladni čas.
Moj letni čas je poletje, četudi me švic stušira do trgovine in nazaj.
[/quote]

Ni bilo le par dni, vsaj pri nas ne. Je bilo kar ene 3x po en teden, ampak raje kot da je zunaj minus.

ha ha kako blefirate, kolk vam pomeni 35 stopinj, dejansko pa poleti samo senco iščete, v pisarnah pa klime vklapljate.

Nič ne blefiram, letos mi je bilo avgusta tud na pregretem asfaltu s soncem nad glavo čisto ok, priznam pa, ko je junija zakurilo, sem res majčkeno iskala senco.
Moji doma sicer vklopijo klimo, a jaz se hodim gret na balkon ali ven.

Trenutno sem od sobote skoraj po ves dan v postelji, me zebe za umret, oblečena v debelo trenirko, dvojne dolge rokave, flis in volnene nogavice. Saj grem ven, imamo psa, ga je treba zlaufat večkrat na dan, se tudi razgibam, me neha zebst za tisti čas, ko se gibam, potem, ko s eohladm, me pa še bolj zebe.
100x raje in lažje preživim 35 stopinj brez sence!


imam rada pomlad, poletje.
ker sem bolj zmrzljive sorte in me hitro zazebe, zime zato ne maram ravno preveč.
Ampak ok, pozimi je tudi zimska pokrajina lepa – če je sneg, in rada tečem na smučeh, tako,da če je zima pozimi v pravih mesecih, ajde mi je tudi še ok in lepo.
Najbolj ne maram tega,da zapade gora snega, ga odmetavami ko zmešani, potem na naslednji dan dežuje in je sama voda, brozga in popolave, od snega pa nič, razen matrarije odmetavnja, ki ga ne maram.
Torej na trenutke mi je lahko tudi še zima lepa in ok.

jesen mi pa sploh ni všeč – ko gledam naravo, se mi zdi, da kot da bi “umirala” vse to listje na tleh, sam veter, dež, dolgočasno, krajši dnevi, privajanje na nižje temperature. Evo zdaj mrzlo, pa še kurijo ne in zmrzujemo zvečer v blokih… v glavnem nič fajn. najmanj maram jesen.

Zima je odlična! Res pa je, da bi imel povsem drugačno mnenje, če ne bi rad smučal in lovil lignjev. …potem bi bila zima precej dolgočasna.

New Report

Close