Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgodba o maminih pritepencih

Zgodba o maminih pritepencih

Velikokrat tu zasledim razne zgodbe o tem, kako ste v dilemah in silite svoje sinove in hčerke, da naj sprejmejo vaše partnerje, da nočejo z njimi žret usrane božične večerje, da se zapirajo v svoje sobe, so hladni in imajo odpor do vas in njega, ve matere ki se pa za svoje otroke neznansko žrtvujete, pa nimate pojma kako jih še prisilit v skupno življenje … tu je moja zgodba o tem. In o tem, zakaj se mame ne da več imenovati “mama” …

Starša sta se ločila, ko sem bil star štiri leta in že takoj zatem si je našla novega (in ko rečem “našla” mislim da ga je NASELILA v bajto in že z njim ni bilo lepo. Zame je bil tujec, nisem ga poznal, zahteval je da ga kličem “ati” in mama me je na samem vedno zmerjala naj mu pravim kot mi reče ker je on moj nov foter in da nimam pri tem nobene besede. Seveda se je s prepiri in temu vse končalo in je privlekla novega. Takrat sem bil na začetku osnovne šole in ta je bil še slabši od prejšnjega, velikokrat sem jih fasal od njega in mama ga je opravičevala in zagovarjala, da nisem bil priden in da on že ve kaj dela. Tudi on je zahteval, kako naj ga kličem in če ga nisem me je užgal. Če sem mami kaj rekel je prav vas tu citirala:

“V MOJO SREČO SE NE BOŠ VMEŠAVAL!”

Ta pofukan stavek (in tisti, kako se je vedno žrtvovala zame kot najmanj jezus na križu pa drugi) je najbolj osovražen in največkrat slišan citat mojega otroštva. Za udarce ji ni bilo mar saj ji je bilo mar samo za srbenje med nogami in velikokrat sem bil tisto dretje ZNOVA IN ZNOVA primoral poslušat. Odlično ne? Za njeno srečo?

Do konca osnovne šole sta tako pri nas živela še dva gnoja tako eden za drugim in zaradi enega z mamo nisva govorila več kot pol leta. Dobesedno nisva govorila. Z njim pa tudi ne. Z naslednjim so se spet začela ustrahovanja, kakšen zmazek sem da bom grd do njega in do mame, ko sem bil proti njegovi vselitvi. Pri tem pa pretepi niso bilo samo enostranski saj sem bil star 14 ali 15 in sem mu jih tudi sam nekajkrat naložil, ko se je spravil name.

Predzadnji kreten je od mene na začetku srednje šole zahteval, da naj se poberem delat ker sem do lastne mame največji gnoj (že 10 let ustrahoval in ničkolikokrat jih fasal od njenih porivačev in sem bil največji gnoj) ko nič ne delam in ker nasprotujem njenim odločitvam in srečnemu življenju z njim. Marsikaj mi je razbil in jaz njemu … šli so telefoni, gume na avtu in tako dalje, saj vemo kako gre to potem.

Potem zadnji njen porivač se je prigonil dve leti kasneje, seveda že poročen in je tudi hotel diktirat hišnega šerifa z raznoraznimi grožnjami. To je terjalo seveda najslabše možne odnose in spet molk, ker sem bil JAZ TISTI, KI JE UNIČEVAL SREČO. Mamino srečo, vi usrani zagovorniki pofukaških mam, ki jim tu vsak dan lezete v riti.

Zgodba z njim še traja, le da sem zdaj samostojen in se me ta drekač boji in se me izogiba. In da so jasna financiranja njenih kretenov – vse kar sem v življenju do ustvaril sem ustvaril sam in od nikogar od teh idiotov nisem razen udarcev imel in dobil nič.

Kako pa stvari z mamo stojijo? Ne morem ji več reči mama ker to že skoraj 20 let ni več. In zato sem tudi tole zapisal … S tem ko branite in opravičujete raznorazne mamine sreče, sooblikujete in podpisujete zgodbe kot je moja. Zgodbe udarcev, pretepov, terorja, poslušanja natepavanja lastne mame s strani popolnih neznancev v mojem “domu” ki že takrat ni bil varen pristan temveč prej kurbnhaus. CSD je vedel, policija je bila velikokrat pri nas in vedno so bili vsi nedolžni samo jaz sem si izmišljeval. Še dandanes se spomnim, kako me je eden izmed policajev trdo prijel za roko in mi zadirčno rekel, da bo zaradi mojih klicev in izmišljotin mama kazen dobila, ko sem klical policijo. In evo ti še fakiča pravni državi, samo to je druga zgodba …

TOREJ PRISILIT OTROKE V NOVE PARTNERJE? ZA MAMINO SREČO?

Pa lep dan.

za tole pa še niso zdravila našli.

Super. A potem če imaš ti pravico odrejati mami s kom je lahko in s kom ne, ima to tudi ona pri tebi in tvojih izbrankah?
Ne razumem čisto, kako to gre.
Drugače pa – če bi bilo tako, kot ti pišeš, razna pretepanja in scene na sporedu, imaš seveda prav, pusti za sabo in glej, da boš boljši.

nova
Uredništvo priporoča

T, kako pa kaj tvoj foter?

Zanimivo je, da bodo sedaj porivačice identične tej iz te zgodbe sedaj modro tiho oziroma se bodo spravile na avtorja.
Mahni še njo enkrat okoli piskra slame.

Ženske znajo bit pujse. Čim prej pejt na svoje. Žal mi je za tebe.

Sej me čudi da otrok ne pustijo in gredo novim jebačom nasproti…ampak ne morajo še otroke uničit.
Kakšne so šele posledice za hčerke.

Kako si samostojen, če pri 24 očitno še vedno živiš doma in prenašaš mamine jebače? Pa ti že šest let ne bi bilo treba.

Če je zgodba resnična, mi je zelo žal, da si imel take starše. Saj menda veš, da je tukaj svojo vlogo odigral tudi oče?

Saj te razumemo in vse. Ocitno si imel res smolo z vsemi temi tipi,ki jih ni bilo malo. Mama se ni postavila ze v zacetku na pozicijo,kajti ona bi morala odrediti meje-razumne za vse. Groza. Iz vsega veje huda negativa in dolgorocna zagrenjenost. Si se ze vprasal kako ven iz tega? Da ti ne naredi v prihodnje se vec skode?
Kje pa je bil ves ta cas oce?

Še kaj povej, da bodo mačke cvilile, ko jih bo rep bolel. Jaz sem imel prijatelja, ki se je obesil zaradi tega. Sam, da sem enkrat na obisk prišel sem videl, koliko je ura. Sam on je brez očeta ostal zarad delovne nesreče.

OP
Kako se pa z očetom razumeš?

Zgleda da imaš za mamo, osebo ki nima karakterja za biti mama, oz. niti človek. Moje sožalje – kar se tega tiče.
To seveda pomeni, da je tudi vedno našla enake dedce.

Samo… nimaš pa prav v tem, ko vse takšne stvari meriš samo s svojimi (slabimi) izkušnjami. Obstajajo namreč tudi čisto drugačne zgodbe, kjer v podobni situaciji izide čisto drug rezultat in dobiš na koncu družine, ki se imajo fajn in rade.
Verjamem da je to težko brati in še težje verjeti – a obstaja.

In zaradi tega se strinjam s temle spodaj citiranim: Predvsem pa si preberi in zapomni zadnji stavek. Ker če boš naprej prenašal to jezo in zamero, ne boš sam nič boljši.


[/quote]
Lahko rečemo da je možno ampak povečini vemo, kaj nastane. Ne bi si metal peska v oči. Če sta mama in očim približno normalna in ne gledata le nase se da za silo speljat do mature. Sam že normalnih družin manjka, kaj šele posameznikov ki so pripravljeni rediti tujega otroka. Sicer pa… tujec nikoli ni OČE. Nikoli! Lahko se potrudi, a froc zanj ne bo nič drugega kot neka ekstra odgovornost ki jo je moral vzet v zakup, če se je hotel trajno vezat z mamo.


In ti nam s tem teženjem želiš lep dan. Daj spelji se nekam ti ki MON uporabljaš za takšne in druge stvari, predvsem pa za svoje frustracije. Bljakkkkkkkkkkkkkk
In mi ti bomo kao pomagali ali pa se želiš celi Sloveniji “pobruhati” o tem, in onem.
Verjemi in verjami mi , na MON-u za tvoj kao problem, sploh ni problem in zato niiiiiiiiiiiii rešitve. Opsa, morda samo “farani”, beri ” verniki” , ki ti bodo prikimali.
Ja v končni situaciji obstajajo samo dve rešitvi zate. Sprejmeš dejstvo, ali pa se mu upreš.
Uf, res imaš slab dan.

Se takšne stvari res dogajajo? Neverjetna zgodba… in žalostna, če je resnična.. :(((

Včasih je dobro zgubiti spomin in začeti znova . Zgubiti spomin ne mislim dobesedno ampak ne ozirati se več nazaj ampak Sam se naprej gledat
Enkrat davno nazaj sem vprašala mojo taščo zakaj se ni nikoli več vezala po moževi smrti saj so jo moški kar osvajali
Njenega odgovoira ne bom pozabla, rekla je ah mene Že hočejo Samo nočejo mojih otrok, čeprav so trdili nasprotno, zdaj pa mi po tolikih letih samskega življenja za nov zakon ni
Je bila v zmoti ali ne nevem ampak tudi sama je odlično opravila svoje delo kot mama in oče hkrati
Glej naprej ker pred tabo je se mnogo let ne zapravi vseh let ki prihajajo zaradi tistih ki so ze minila

Tej zgodbi seveda verjamem. Ker vem, da je čuda folka na tem svetu, tako moških kot žensk. Hkrati pa poznam sama osebno družine, ki fantastično funkcionirajo. Kjer so “nove mame” dejansko boljše od pravih mam (s svojimi pastorki se učijo ure in ure, brez njih ne bi niti šole zdelali, tapravim mamam pa kar dol visi okoli tega) in kjer so “novi očetje” dar neba v primerjavi z biološkimi očeti. Jasno pa je, da je treba novega partnerja izbrati s pametjo, ne z ritjo. Poznam najmanj štiri ženske, ki so več kot čudovite in požrtvovalne mačehe in dva očima, ki sta dobesedno zlata. Seveda jih otroci kličejo po imenu in ne mama oz. oče.

Zato resnično ne obtožuj in ne bodi jezen na ves svet. Imel si situacijo, kot si jo imel, nauči se nekaj iz nje. Vsaka situacija v življenju nam je dana z nekim namenom, da rastemo, se krepimo, morda dobimo določene vrednote, ki jih nujno potrebujemo. Morda boš zaradi svoje izkušnje drugače izbiral partnerko, kot sicer, bil drugačen oče. Razmisli raje o tem in nadi v sebi pozitivno moč.


Lahko rečemo da je možno ampak povečini vemo, kaj nastane. Ne bi si metal peska v oči. Če sta mama in očim približno normalna in ne gledata le nase se da za silo speljat do mature. Sam že normalnih družin manjka, kaj šele posameznikov ki so pripravljeni rediti tujega otroka. Sicer pa… tujec nikoli ni OČE. Nikoli! Lahko se potrudi, a froc zanj ne bo nič drugega kot neka ekstra odgovornost ki jo je moral vzet v zakup, če se je hotel trajno vezat z mamo.
[/quote]

Na osnovi svojih izkušenj in tega kar vidim blizu sebe – nisem tako skeptičen do te zadeve, kot ti.
Beri tudi nad tem mojim pisanjem – od Filo….(nekaj).

Vem za 2 primera, kjer so novi partnerji (en moški, ena ženska) bolj mame in očetje, od pravih staršev. Pa to niso moje besede, pač pa izjave teh otrok. En je že odrasel. Očitno sta bila vsaj tadva pripravljena “rediti tujega otroka”. Celo več kot to – imeti ga rada, najbrž se da celo reči ljubiti ga. Vzgajati, dajati dobre zglede, delati njim za šolo, popravljati in razlagati naloge, prebirati in svetovati pri projektih, se igrati doma in zunaj, hoditi skupaj na izlete in počitnice, učiti športov, razmišljanja, “moških” domačih opravkov, voziti in pobirati na popoldanskih dejavnostih, hoditi na šolske proslave in nastope, itd.

In to sta dva od treh za katere vem. Statistika torej v primeru mojih znancev/bližnjih ni tako tragična. Res pa je, da so se ti spoznali do otrokovega 6 leta in so se tudi otroci in odrasli “zaštekali” med sabo – brez pritiskov oz. prisile s strani starša.

To je tvoja zgodba avtor, vsak ima svojo. Ti prav hraniš jezo in v tebi raste in raste. Okej, sam ni povsod tk a veš. Temelje si še vedno lahko postaviš, sam skuliri si lajf.

oh, za kaj takega pa je potrebno veliko energije in razumevanja, od 5 sestavljenih, kolikor toliko samo ena še funkcionira, vse ostalo je bilo no go že v začetku.

Nakladaš. Kje je fotr v vsej zgodbi? Če je blo tok hudo zakaj nisi šel k njemu? In stari starši?
Izmišljena zgodba.

Zakaj bi bilo to izmišljeno?
Pa še zgodba ?
Življenje samo piše.
Tudi sama sem podobno doživela kot avtor.
Samo,da sem bila že dosti stara, ko sta se ločila (12) mogoče že prevelika.
Materini loverji me niso tepli.Se je najedel kak ,ki je zmerjal. Mati je začela tepst, če ni bilo kot si je zamislila. Evo primer. Petek,sobota zvečer onadva se kregata, tepeta….pride policija in umiri situacijo. Potem sledi vroči sex,ki ga je treba slišat seveda. Drugi dan kakor,da se nič ni zgodilo. Gremo na kosilo v gostilno. Seveda nisem hotela. Sledilo je lasanje in grožnje v moji sobi iz strani tako ljube matere. Kaj mi je preostalo ?
Šli smo na to kosilo in solze so mi tekle v juho in spet je sledilo scipanje pod mizo.
Kaj naj še dodam razen tega, da ni vsaka mama mama !
Foter se je odselil daleč, daleč stran. Ni ne poklical ne obiskal. Torej ?
Sedaj sta pa oba zelo, zelo pametna in pozrtvovalna. Ne,ne rabim ju !

So, samo ne pri nas, v našem popolnoma zblojenem svetu take ničvredne uničevalke vzpodbujajo in jih podpirajo, v drugem delu sveta pa potolčejo s kamni, v poduk ostalim, ker dobro vedo, da je to edino smiselno.

Zakaj bi bilo to izmišljeno?
Pa še zgodba ?
Življenje samo piše.
Tudi sama sem podobno doživela kot avtor.
Samo,da sem bila že dosti stara, ko sta se ločila (12) mogoče že prevelika.
Materini loverji me niso tepli.Se je najedel kak ,ki je zmerjal. Mati je začela tepst, če ni bilo kot si je zamislila. Evo primer. Petek,sobota zvečer onadva se kregata, tepeta….pride policija in umiri situacijo. Potem sledi vroči sex,ki ga je treba slišat seveda. Drugi dan kakor,da se nič ni zgodilo. Gremo na kosilo v gostilno. Seveda nisem hotela. Sledilo je lasanje in grožnje v moji sobi iz strani tako ljube matere. Kaj mi je preostalo ?
Šli smo na to kosilo in solze so mi tekle v juho in spet je sledilo scipanje pod mizo.
Kaj naj še dodam razen tega, da ni vsaka mama mama !
Foter se je odselil daleč, daleč stran. Ni ne poklical ne obiskal. Torej ?
Sedaj sta pa oba zelo, zelo pametna in pozrtvovalna. Ne,ne rabim ju !
[/quote]

Izmišljena bi znala biti za to, ker je nastala izpod tastature trola, ki čisto vsak dan objavi prispevek, v katerem udriha po ženskah. Pač nedojeban migetovček. Zdaj se je spravil še na mame, predvidevam, da bodo čez mesec ali dva na vrsti babice.

Izmišljena bi znala biti za to, ker je nastala izpod tastature trola, ki čisto vsak dan objavi prispevek, v katerem udriha po ženskah. Pač nedojeban migetovček. Zdaj se je spravil še na mame, predvidevam, da bodo čez mesec ali dva na vrsti babice.
[/quote]

Kar pa verjetno velja dopuščati je to, da je res imel slabo mamo. Kaj slabo, verjetno katastrofalno, da ženskam ne zmore odpustiti. Samo velika zloraba zgenerira toliko sovraštva, po mojem. Iz čistega miru nihče ne sovraži in trola naokrog.

Izmišljena bi znala biti za to, ker je nastala izpod tastature trola, ki čisto vsak dan objavi prispevek, v katerem udriha po ženskah. Pač nedojeban migetovček. Zdaj se je spravil še na mame, predvidevam, da bodo čez mesec ali dva na vrsti babice.
[/quote]
Multinično, tudi če je izmišljeno, je identično žalostnih zgodb in uničujočih početij zmešanih bab ob podpori popolnoma zblojenega feminiziranega sistema, pri nas na tisoče. Podobno je povsod po Evropi. Ker baba im pravico karkoli se ji rit spomni, niti trpinčeni in uničeni otroci niso in ne morejo bit nad to pravico. Sicer pa, vsaj na pol bralno sposobno? Tem, ki jih odpirajo take kot jo opisuje avtor, da ima ona pravico do lastnega življenja in da otrok ob tem nima besede, imaš na monu mlo morje.

New Report

Close