Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Miselna igra za odrasle

Miselna igra za odrasle

Za darilo bi potrebovala neko miselno igro za odrasle. Za človek, ki ima rad puzzle, rubikovo kocko … razmišljala sem o escape room, ampak je tip, ki se ne spravi od doma in bi darilo šlo v nič. bojim se, da bi knjiga na to temo pristala zaprašena na polici …
Mi daste kakšen namig, kje najti kaj, kar bi ga pritegnilo in navdušilo?
Hja, cena pa maksimalno do 100 eur. Raje manj. 🙂

Escape room je nateg.

Kupi mu japonski puzzle box ali kakšno zagonetko, ki je sestavljena iz stojala, vrvic, kroglic in obročev. Na primer Salomonova uganka ipd.

Zakaj je nateg??? Pa glih nameravam it. Si ostal notri, pa so se ti zamerili? 🙂

Zakaj je nateg??? Pa glih nameravam it. Si ostal notri, pa so se ti zamerili? 🙂

lol@goldie

Avtorica: Sicer nista individualni, ampak družabni, ju pa priporočam: Codenames (v slj je standard verzija, lahko pa nabaviš adult v ang) in Cards against humanity

Zakaj je nateg??? Pa glih nameravam it. Si ostal notri, pa so se ti zamerili? 🙂
[/quote]

Tistih 50 ali 100 eur je preveč.

Escape roomi niso nič posebnega. Povečini so dokaj dolgočasno osnovani. Vsi se poslužujejo enakih načinov vodenja do ključa. Ne bi rekel, če bi to bila hiša, kjer se moraš prebijet skozi več sob in raziskovat okol… doživetje za en dan. Ampak da ti pa za ta dnar jeben ključ skrijejo in te v neko sobo za bogo uro…

Ne hvala. Balkanski posli.

Tistih 50 ali 100 eur je preveč.

Escape roomi niso nič posebnega. Povečini so dokaj dolgočasno osnovani. Vsi se poslužujejo enakih načinov vodenja do ključa. Ne bi rekel, če bi to bila hiša, kjer se moraš prebijet skozi več sob in raziskovat okol… doživetje za en dan. Ampak da ti pa za ta dnar jeben ključ skrijejo in te v neko sobo za bogo uro…

Ne hvala. Balkanski posli.
[/quote]
Gre za izkušnjo več, ne da bi zdaj hodil kot na plavanje :). Greš, vidiš in to je to. Pa z druščino se imaš fino.

Jaz imam več kot odlično= fenomenalno idejo, te bo pa koštala 100€ raj več.

Prostitutka na dom? 🙂


Gre za izkušnjo več, ne da bi zdaj hodil kot na plavanje :). Greš, vidiš in to je to. Pa z druščino se imaš fino.
[/quote]

Ej… iskreno povedano je bila najboljša dogodivščina, ko smo se z družbo ob polnoči vsi nabiti ko zmaji odločil osvojit najvišjo točko na enem otoku.

Vmes smo se zgubl… po kamenju so lazil kar v natikačih, vems na divje svinje naletel (sj ne vem, kdo se je koga bolj splašil), petkrat zalutal v krogu in po ene dveh urah končno dosegli vrh… in to sredi noči brez kakršnekoli svetilke. 4 fri.

Čudovita miselna igra za odrasle je klikanje jebene googlove rekapče. Fajn ane.

drug drugega programiramo

Ej… iskreno povedano je bila najboljša dogodivščina, ko smo se z družbo ob polnoči vsi nabiti ko zmaji odločil osvojit najvišjo točko na enem otoku.

Vmes smo se zgubl… po kamenju so lazil kar v natikačih, vems na divje svinje naletel (sj ne vem, kdo se je koga bolj splašil), petkrat zalutal v krogu in po ene dveh urah končno dosegli vrh… in to sredi noči brez kakršnekoli svetilke. 4 fri.
[/quote]

No, meni to ni nekaj, na kar bi bila ponosna. Skrajno neodgovorno, otročje in vsi pod vplivom alkota. Imeli ste srečo, da se ni komu kaj zgodilo.

Prostitutka na dom? 🙂
[/quote]

Dolgčas, te dobiš na vsakem vogalu. Zadeva je moralno neoporečna, etično sprejemljiva, zakonsko dovoljena, družbeno sprejemljiva in še prostovoljsko karitativna. Saj pravim os in sploh, pa še naveličat se je ne bo mogel. Ni možno spljoh!

Edina slaba lastnost te ideje je, da avtorica nikoli več ne bo mogla dat boljšega darila temu tipu. Ja?

Dolgčas, te dobiš na vsakem vogalu. Zadeva je moralno neoporečna, etično sprejemljiva, zakonsko dovoljena, družbeno sprejemljiva in še prostovoljsko karitativna. Saj pravim os in sploh, pa še naveličat se je ne bo mogel. Ni možno spljoh!

Edina slaba lastnost te ideje je, da avtorica nikoli več ne bo mogla dat boljšega darila temu tipu. Ja?
[/quote]

Ves sem uho. Jst bi to sebi kupu.

drug drugega programiramo

Dolgčas, te dobiš na vsakem vogalu. Zadeva je moralno neoporečna, etično sprejemljiva, zakonsko dovoljena, družbeno sprejemljiva in še prostovoljsko karitativna. Saj pravim os in sploh, pa še naveličat se je ne bo mogel. Ni možno spljoh!

Edina slaba lastnost te ideje je, da avtorica nikoli več ne bo mogla dat boljšega darila temu tipu. Ja?
[/quote]

Obstaja kaj takšnega tudi kot darilo ženski? Ker zdaj zanima mene, da dam sama sebi ahahahaha.

No, meni to ni nekaj, na kar bi bila ponosna. Skrajno neodgovorno, otročje in vsi pod vplivom alkota. Imeli ste srečo, da se ni komu kaj zgodilo.
[/quote]

Ah, to je bilo bolj podobno hoji na Šmarno goro. Če ne še skor bolj položno s široko potjo… genijalci smo misll da bomo usekal bližnco čez grmičevje.

Obstaja kaj takšnega tudi kot darilo ženski? Ker zdaj zanima mene, da dam sama sebi ahahahaha.
[/quote]

HMMMMM????? Bentiš, tola morm pa razmislt! ;-((((

HMMMMM????? Bentiš, tola morm pa razmislt! ;-((((
[/quote]

Hmmm, potem tista igra ni primerna za oba spola? Kako bom pa zdaj zaspala…

Hmmm, potem tista igra ni primerna za oba spola? Kako bom pa zdaj zaspala…
[/quote]

V bistvu je za oba spola ja. Teoretično. Praktično pa najbrž ne, ne vem no, morm še razmislt.

V bistvu je za oba spola ja. Teoretično. Praktično pa najbrž ne, ne vem no, morm še razmislt.
[/quote]

Lahko deliš z nami? Pusti nam, da razmišljamo :).

V bistvu je za oba spola ja. Teoretično. Praktično pa najbrž ne, ne vem no, morm še razmislt.
[/quote]

Lahko deliš z nami? Pusti nam, da razmišljamo :).

Pederčina, ti nas malo nateguješ.

drug drugega programiramo

Zgin prasc, si me dal ob nebeško glasbo!

Zgin prasc, si me dal ob nebeško glasbo!
[/quote]

Pojma nimam, kam je zginla prekrasna lepotica.

drug drugega programiramo

Lahko deliš z nami? Pusti nam, da razmišljamo :).
[/quote]

Zlata ribica bi razmišljala???? WTF, ni čudn, da gre svet u maloro!!!

New Report

Close