Starševski čvek

Kakšna mora bit ženska zadnjica, da vam je všeč?

Default avatar
Vprašanje v naslovu. Oblika, velikost, napetost...
Default avatar
zadnjica je napisal/a:
Kakšna na bo in ne bo zadnjica.
Trdna in napeta in predvsem ne sme imeti podobe kante za smeti ali ali peči za kurjenje s s trdimi gorivi (premog, drva)
Dobro zadnjico pogojuje ozek pas, visoke noge in širši boki.
Trebuh ne sme imeti oblik bojlerja ali pretočnega bojlerja.
Default avatar
Žašpičene so grde, mora bit lepo polna , napeta, da je ravno pravšnja za našeškat, takoj ko jo vidiš.😁
Default avatar
zadnjica je napisal/a:
Skladna in lepo zaobljena. Všeč so mi ritke rekreativnih športnic, da ni preveč suha in trda, da pa ne pleše levo in desno.
Default avatar
zakaj_pa je napisal/a:
Torej so ti všeč najbolj lene in šusate puhloglavke? Ker te so vse po vrsti "rekreativne" "športnice", z obliko riti pa to nima nobene zveze, med njimi je več koščenih, nikakvih, kot lepih, ker z neumno betico"zdravo živijo" - beri stardajo in se preseravajo s prehrano in "super eko živilci".😁 To ti je edino za po uporabi obvezno odvrzi, če bi bil kaj priuda dedc in ne fukfehter, bi to vedel.
Default avatar
poIarni sij nepr je napisal/a:
Ne rabim fehtat, mam svojo, voljno 😁 če bi dobro prebral, bi videl, da sem napisal ne presuho. Vprašanje pa se ne nanaša na karakter, ampak na točno določeno anatomsko posebnost. Dobra, ne presuha in lepo zaobljena ritka mi je fukiš in brez pametnega karakterja samo fukiš... Kapiš
Default avatar
zakaj_pa je napisal/a:
No, če bi dejansko kaj videl in vedel in ne le sanjaril s prazno betico, bi tudi videl, da večina rekreativnih športnic nima dobre riti. Torej je ta podoba nastala v tvoji fuka željni betici, nima pa nobene podlage v reali.😁
Default avatar
Polarni razglablja o reali? Ha ha ha.
Default avatar
Popay je napisal/a:

No, to je že ena grozna rit.Preveč široka.Predstavljaj si, da dobi gor par kilc, pa je rit kot trodelna omara.

https://www.google.si/search?q=ženska+r ... c=i2gVz5CT

Rit mora biti napeta, vendar morajo biti boki samo malce zaobljeni.Če so preširoki, potem ostane v postavi samo še ogromska rit.
Default avatar
Mandolina je napisal/a:

To sem mislila.Ti boki so že preširoki in rit prevelika.

http://vizita.si/clanek/novice/to-je-dr ... ritka.html
Default avatar
zaobljeno velika in skladna z boki in stegni
Default avatar
Mandolina je napisal/a:
No, v momenetu, ko moški zagleda takšno ritko se pač ne ubada s prihodnostjo, pač trenutni navdih in trenutna fantazija... in, stoposto sem, da jo bi vsak zagrabil za rit z velikim veseljem, hehe..
Default avatar
Dobra zadnjica je tista, ki je pripeta na dovolj veliko košarico?
Default avatar
Široki boki in lepo zaobljena rit. babe z moško postavo so všeč samo dedcem z ženskimi hormoni.
Default avatar
Fit - in proporcionalna glede na telo.
Default avatar
Mandolina je napisal/a:
A si ti moški, da se oglašaš v tej temi?? Meni je čudno, ko ženske komentirajo privlačnost drugih ženskih riti. Razen če si istospolno usmerjena...pol pa nekak razumem hahaha.