Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pri 44-ih ni doživela orgazma

Pri 44-ih ni doživela orgazma

Kolegica (44 let) mi je priznala, da še nikoli ni doživela orgazma. Ima zelo srečen zakon (ni zaigran, res sta zelo povezana), a se s tem ne ukvarja. Pravi da se niti o tem ne pogovarjata. On ne vrta v njo, ona je vsa srečna, da se o tem ne pogovarjata, ker spremeniti se ne da nič, zakaj bi si s tem grenila življenje. Pravi, da ji je lepo v spolnosti, a vrhunca ne doživi. Je pa zelo vitalna ženska, polna energije, zelo privlačna, večina moških jo požira z očmi (nikoli si ne bi rekel, da je frigidna). Mene je to zelo presenetilo, da pri 44-ih ne doživiš orgazma. Ali je to možno, je še kdo tak? Sploh tako energična in privlačna oseba.

Spolnost ni edini kriterij uspešne veze. In prav ima, da se ne ukvarja s tem in ne razmišlja. Poznam pare, ki imajo vsak dan odnose, pa sta tako razsuta, samo kregata se.

Obstajajo.
A tudi “sama” ne doživi orgazma, ali samo z njim?

nova
Uredništvo priporoča

Če pomisliš na to, kako dolgo traja en orgazem in čas orgazmov primerjaš s celotnim življenjem, se res ni vredno obremenjevati s tako majhnim deležem življenja. Sploh pa je verjetno v teh letih poskusila že marsikaj in se je pač vdala v to, da bi karkoli spremenila na tem področju. Če je to ne onesrečuje in ima lep zakon, je to veliko bolje, kot pa da bi to njun zakon spravljajo v težave in jo onesrečevalo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res je, TO je pravo vprašanje.
Ali ženska tudi pri samozadovoljevanju ni nikoli doživela orgazma? Ali samo s partnerjem?

Frigidnost ni enako nezmožnosti doseganja orgazma!

Odgovarjam na vaša vprašanja – tudi sama ga ne doživi, ji je lepo, a ne doživi vrhunca.

Sex brez orgazma ne pomeni, da je slab. Eden najboljši sex kar sem ga kdajimela je bil prav ta, brez vrhunca.

Avtorica, zakaj se ne ukvarjaš s sabo. Kaj te briga.

Ta tvoja kolegica očitno zna živeti in uživati življenje.

Ja, potem je pač del statistike.

A ti uživaš samo tistih par sekund orgazma ali cel odnos, kolikor pač traja?
No evo.
In to, da ne doživi orgazma, niti slučajno ni frigidnost. Če si spolnosti želi in imata redne odnose, očitno uživa! Sicer tega ne bi počela.

Jaz jih štejem več kot kolegica in imam isto smolo, z možem še nisem doživela vrhunca, čeprav mi je zelo lepo se ljubit….

Povej ji tole, ali pa ji daj tole prebrat:

za dosego orgazma se mora najprej sama pomatrat in spoznat svoj brenkalni inštrument. Ko se bo sama znala z roko popeljat do orgazma, bo tudi z možem ga znala doživet. Ker bo točno vedela katere mišice napet, kateri položaj.. in to celo brez da brenka zraven.

Škoda, ker ji je šlo naprimer že 30 let brez orgazma v nič :)))))

Z ljubimcem? A si? Verjetno prej kot z možem.

Z ljubimcem? A si? Verjetno prej kot z možem.
[/quote]
zaenkrat ga še ni na vidiku

Z ljubimcem? A si? Verjetno prej kot z možem.
[/quote]

Če ne pozna dobro erogenih točk na svojem spolovilu, ji niti ljubimec ne bo pomagal….. To mora pa sama najprej odkrit. ene odkrijejo to v najstniđkih letih, nekater pri 40ih, nekatere pa nikoli, ker se jim ne da in ker mislijo, da je moški tisti, i mora to naredit – niti naučit se same nočejo 😛

Nikoli še nisem doživela orgazma z moškim, je pa tudi meni lepo, rada imam sex. Niti nisem doživela orgazma s prsti, z igranjem sama s sabo. Dokler nisem kupila zelo močnega vibratorja, ki zelo močno draži klitoris. ( še vsak ni dober). Šele sedaj vem kaj je orgazem. Je super, toda čez dober sex, pa četudi brez orgazma, ga ni. 🙂

Tudi sama ga z moškim še nisem doživela pa sem stara malo čez 20. Sama ga z lahkoto ampak tudi samo na en način. Pa sem probavala že vse živo pa ne gre. Mi je pa malo smotano, ker potem vsak s katerim sem bila misli, da ni dovolj dober pa to sploh ni res. V sexu čist uživam samo ni vrhunca.

Povej ji tole, ali pa ji daj tole prebrat:

za dosego orgazma se mora najprej sama pomatrat in spoznat svoj brenkalni inštrument. Ko se bo sama znala z roko popeljat do orgazma, bo tudi z možem ga znala doživet. Ker bo točno vedela katere mišice napet, kateri položaj.. in to celo brez da brenka zraven.

Škoda, ker ji je šlo naprimer že 30 let brez orgazma v nič :)))))
[/quote]

Brenka? Umrla sem od smeha! :)))

Poskusi kdaj tako, da ga ima on notri in se ti z vibratorjem do konca. Vsake toliko si to privoščim, načeloma pa niti ne rabim. Sem potešena tudi brez tega.

Pri meni je enako. Imam majhnega kovinskega hudička, kaki mehki, pa tudi če so kakovostni, so prešvoh.
Jaz mislim, da smo tako pač zvezane. Imaš ženske, ki se samo dotaknejo ščegija in doživijo orgazem.
Imam redne spolne odnose, načeloma vsak dan, velikokrat sem tudi jaz pobudnica, ker enostavno pašeeeee. Vibrator pravzaprav uporabim zelo redko, še največkrat, ko rabim razgradit stres in sem živčna.

Poskusi kdaj tako, da ga ima on notri in se ti z vibratorjem do konca. Vsake toliko si to privoščim, načeloma pa niti ne rabim. Sem potešena tudi brez tega.

Pri meni je enako. Imam majhnega kovinskega hudička, kaki mehki, pa tudi če so kakovostni, so prešvoh.
Jaz mislim, da smo tako pač zvezane. Imaš ženske, ki se samo dotaknejo ščegija in doživijo orgazem.
Imam redne spolne odnose, načeloma vsak dan, velikokrat sem tudi jaz pobudnica, ker enostavno pašeeeee. Vibrator pravzaprav uporabim zelo redko, še največkrat, ko rabim razgradit stres in sem živčna.
[/quote]

Lahko daš kakšen link do tistega majhnega kovinskega hudička? 🙂 Hvala.

zamuja pa ogromno. Pri orgazmu se sprosti ogromno hormona dopamina, ki je hormon zadovoljstva :))). Pa endorfin in serotonin tudi. Mi je jasno, zakaj nekatere pojedo potem po 300 gramov čokolade naenkrat – pa nimajo PMSa. 🙂

Orgazem je zakon.

Zame seks brez nekaj orgazmov na eno rundo ni seks. Pa sem ženska. In po 40em ga intenzivneje doživljaš, kot pri 20ih. Zame je seks brez mojega orgazma kot hrana brez okussa.

zamuja pa ogromno. Pri orgazmu se sprosti ogromno hormona dopamina, ki je hormon zadovoljstva :))). Pa endorfin in serotonin tudi. Mi je jasno, zakaj nekatere pojedo potem po 300 gramov čokolade naenkrat – pa nimajo PMSa. 🙂

Orgazem je zakon.

Zame seks brez nekaj orgazmov na eno rundo ni seks. Pa sem ženska. In po 40em ga intenzivneje doživljaš, kot pri 20ih. Zame je seks brez mojega orgazma kot hrana brez okussa.
[/quote]
Kot juha brez soli-:))

Lahko daš kakšen link do tistega majhnega kovinskega hudička? 🙂 Hvala.
[/quote]

Ga imam že nekaj časa in zdajle sem pobrskala po spletni trgovini, pa nimajo. Imajo pa nekaj podobnih variant.
Bil je zelo drag, je na polnjenje, ne na baterije. Popolnoma preprost, kovinski, čisto majhen. V BTC mi ga je priporočila prodajalka, zrelih let, temni lasje, in moram reči, da je dobro svetovala.
Imam še enega od Fun Factory, pa se ne more primerjat, čeprav je tole menda kar dobra firma.

Sploh si ne predstavljam, da pri seksu ne bi doživela orgazma. Meni orgazem veliko pomeni. Če se ga ne bi veselila, se sploh ne bi spuščala v seks.
Je pa zanimivo, da moški nimajo težav s tem, kajne?

New Report

Close