Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kako si luftate tamalo v službi?

Default avatar

sveži zrak

Cel dan v gatkah in hlačah ali žabah ali pajkicah. Poleti je že ok, ko pod kiklo ni treba oblečt gatk, sam kaj pa jeseni pa pozimi? Ker tole, da se tamala cel dan pajsa brez svežega zraka.pa tudi ni ok.
Default avatar

Kaj misliš kako

sveži zrak je napisal/a:
Cel dan v gatkah in hlačah ali žabah ali pajkicah. Poleti je že ok, ko pod kiklo ni treba oblečt gatk, sam kaj pa jeseni pa pozimi? Ker tole, da se tamala cel dan pajsa brez svežega zraka.pa tudi ni ok.
A za kurbarijo na službenih mestih pa še nisi slišal?
Zdaj veš, od kod pride.
Default avatar

matjazko

sveži zrak je napisal/a:
Kje pa ti živiš? Si še 100 let za leseno žlico.
Moderni IT ozaveščeni šefi imajo prenosne USB ventilatorčke, pa malo prepihajo.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

poIarni sij nepr

matjazko je napisal/a:
sveži zrak je napisal/a:
Tebi jo je že katera pokazala in ti dala navodila, kako se ji jo prelufta?😁
Default avatar

odprem usta

Glej, jaz od cajta do cajta odprem usta, pa se durhcug naredi. Ti verjetno tega ne rabiš, ker ti vakum v glavi zrak not vleče.
Default avatar

Prepih

S prepihom se vse reši...
Default avatar

matjazko

poIarni sij nepr je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

Nisem šef. Pri tebi pa tudi mislim, da se ti roka preveč trese za šefa, bi ti preveč plesala, saj že pri navazovanju trnkov imaš malo težave s koncentracijo in rabiš kar nekaj časa, da zadaneš. :)))
Default avatar

eden in edini

matjazko je napisal/a:

Nisem šef. Pri tebi pa tudi mislim, da se ti roka preveč trese za šefa, bi ti preveč plesala, saj že pri navazovanju trnkov imaš malo težave s koncentracijo in rabiš kar nekaj časa, da zadaneš. :)))
Pismo, ti si verjetno edini stabilni nick mona, ki bi mu želela pripopati obraz še v reali :-)
Default avatar

Tipkarska napaka

eden in edini je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

Pismo, ti si verjetno edini stabilni nick mona, ki bi mu želela pripopati obraz še v reali :-)
Mislis, pripopati eno na obraz, brzkone?
Default avatar

Polarni sij nepr

matjazko je napisal/a:
poIarni sij nepr je napisal/a:
Po tem kar pišeš, ni ravno videt, da bi kaj mislil, ne? 😅
Pa tako vljudno sem te vprašal. 😁 Zase recimo lahko povem, da se v dana#njem času ne grem nobene dotika, ki nima hologacije. 😅
Default avatar

Polarni sij nepr

Homologacije😅
Default avatar

eden in edini

Tipkarska napaka je napisal/a:

:D včasih res, za brezsramno arogantnost, ampak zmeraj znova me navdušujejo ljudje, ki to naredijo potencialom kakovosti.
Default avatar

Polarni sij nepr

Tipkarska napaka je napisal/a:

Eh, tumasta je, kot vse multinične tu, saj tako ne ve kaj je povedala.

Le želela je dobro ispast, pa ne ve, da ji ni ratalo. 😁
Default avatar

za polarnega

kako si ga pa ti luftaš?
Default avatar

Polarni sij nepr

Drugače pa vprašanje sploh ni na pravem forumu. Tu so pretežno večno samske, ki imajo tako zamrzovalne omare med nogami. 😅
Default avatar

matjazko

matjazko je napisal/a:

Eno zidarsko pripopati čez obraz? :) Pa nisem vedno nemaren, da bi si to zaslužil.
Aja, poljubček.
Saj si močna, a ne, sem lažji kot 2 žaklja cementa, tko da me lahko dvigneš, vzameš v naročje in malo pocartaš... :)
Default avatar

eden in edini

matjazko je napisal/a:

Eno zidarsko pripopati čez obraz? :) Pa nisem vedno nemaren, da bi si to zaslužil.
Aja, poljubček.
Saj si močna, a ne, sem lažji kot 2 žaklja cementa, tko da me lahko dvigneš, vzameš v naročje in malo pocartaš... :)
Glede na slike, ki jih je nekdo dal gor, kakšen bi naj bil povprečen monovec, morš bil skoro maneken, če te ni za dva žakla cementa :-) Obvladam tud fangl in kelo po potrebi, vseeno pa za poljubčke grem raje jst v naročje :D
Default avatar

Tipkarska napaka

matjazko je napisal/a:

Aja, poljubček.
Glede na slike, ki jih je nekdo dal gor, kakšen bi naj bil povprečen monovec, morš bil skoro maneken, če te ni za dva žakla cementa :-) Obvladam tud fangl in kelo po potrebi, vseeno pa za poljubčke grem raje jst v naročje :D
Oooooo Matjazko ma obozevalko :D watamistejkatumejka :D :D :D
Default avatar

Gunnar

PSS2-15 web.jpg
(20.83 KiB)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!
Default avatar

Neumni monzlji

Čim je govora o pički, takoj fukfehtarji začnejo zgodbo. Tudi ena baba se še ni javila z odgovorom. Samo fehtarski sluz se dol cedi.