Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezensko življenje 16-letnice

Ljubezensko življenje 16-letnice

Stara sem 16 in zaljubljena nisem bila že 5 let. Skoraj vse moje sosolke imajo fanta, kar me vcasih malo užalosti. Kaj ce mene nihce ne bo imel rada me cenil me sospostoval ali mislil da sem lepa oseba. Me kdaj objev…vcash mislim da nisem dovol lepa ali zadosti dobra-uspesna in me zato nihce noce imeti rad. Vcasih zavidam sosolkam ki imajo fanta in se pocutijo ljubljene vredne pozornosti. Sicer ljudje ki me poznajo pravijo da sem lepotica.res je tudi da imam zelo veliko kriterijrv do fantov na vsakem vidim nekaj kar mi ni vsec ali me moti. Bojim se da bom vecno sama

Odraščaš… moj nasvet je da poskusi komu dati priložnost, tudi če ti ne bo mr. Perfect. Najstniške zveze so zelo redko večne in tudi napake se lažje tolerirajo v tvojih letih. Predstavljaj si, da bi se na lastnih banalnih napakah učila pri 30ih.

Izkušnje v odnosih so tiste, ki bodo kasneje iz tebe naredile žensko. Vseeno previdno in poslušaj svojo vest in tud kakšen nasvet od tastarih, ki so to že dali skozi.

Lp in vse dobro.

pri 16tih imajo fante vecinoma punce iz (socialno) nezrelih druzin tako, da kar v miru, izkoristi se malo otrostva/mladosti potem kot odrasla pa se bos sla partnerstva z drugimi spoli. Ce bos zrela bos nasla enega zrelega in tako bo ostalo za celo zivljenje. Srecno!

nova
Uredništvo priporoča

Pa dvakrat o samskih pa….hahaha…Ljubezensko življenje 16 letnice…lepotica…16 letnice ne govorijo tako po moško…

Skupo te plati (,ko ) te ne zna.😂😂😂

Tebi je pa res dolg čas, pa še pozornost rabiš.😂😂😂Najd si no neko krtačo…😂😂😂 pa bo bolj…

Kristus tole pa še Majda48 ne bi zmogla lepše napisati.
Pri 16 ima fanta 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deklet, ne glede iz kakšnih družin izhajajo. V Sloveniji točno 5 deklet pri 16tih nima fanta (vir; drž. zavod za statistiko)

Če si res 16, potem je to nekaj čisto običajnega. Se ti nikamor ne mudi. Verjetno pa se tudi ne družiš s krogom ljudi, ki ti ustreza in še vedno odraščaš. Pridno se uči in študiraj. Ne gre samo za pridobivanje znanja, da boš kaj znala in trenirala svoje možgane, ampak tudi za to, da širiš svoj krog ljudi, se socializiraš, ugotoviš katere dejavnosti te veselijo… potem ko to najdeš, boš pa gotovo spoznala tudi enga fanta, ki ti bo všče in ti njemu. Primerjat se z drugimi kaj imajo in kaj nimajo, je pa najslabše. Takrat pozabiš živeti zase in živiš samo za druge, ampak to ni to, ane. Živet je treba v prvi meri zase, ko pride družina se pa prioritete spremenijo.

Od kod pa si, ce lahko vprasam?

Kristus tole pa še Majda48 ne bi zmogla lepše napisati.
Pri 16 ima fanta 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deklet, ne glede iz kakšnih družin izhajajo. V Sloveniji točno 5 deklet pri 16tih nima fanta (vir; drž. zavod za statistiko)
[/quote]
Točno tako. Če se sama spomnim življenja pri 16. letih(no pa nisem iz socialno nezrele družine) VSA dekleta so imele fante, tudi jaz, prvi poljub je padel takrat in seveda tudi prvo in največje razočaranje.


Točno tako. Če se sama spomnim življenja pri 16. letih(no pa nisem iz socialno nezrele družine) VSA dekleta so imele fante, tudi jaz, prvi poljub je padel takrat in seveda tudi prvo in največje razočaranje.
[/quote]

Otroke usmerjajo v izobrazevanje in zapolnijo timing z ucenjem jezikov, sporta, instrumenta. Ostane jim nekaj malega casa za kino s prijateljicami in to je to. Ostali mladostniki postopajo, eksperimentirajo in se prezgodaj podajajo v odnose,ki jim niso dorasli. Zorenje osebe se izkoristi za kaj bolj pametnega. Zdaj je dozorelo telo in je cas, da dozorijo se mozgancki potem pa se spucaj v odnose z drugim spolom. Po pameti oz cakaj, da se tudi ta se malo razvije. Ne bo ti zal. Vse kar bos zamudila je vredno, da zamudis in vse kar je koristno bo se prislo.

Otroke usmerjajo v izobrazevanje in zapolnijo timing z ucenjem jezikov, sporta, instrumenta. Ostane jim nekaj malega casa za kino s prijateljicami in to je to. Ostali mladostniki postopajo, eksperimentirajo in se prezgodaj podajajo v odnose,ki jim niso dorasli. Zorenje osebe se izkoristi za kaj bolj pametnega. Zdaj je dozorelo telo in je cas, da dozorijo se mozgancki potem pa se spucaj v odnose z drugim spolom. Po pameti oz cakaj, da se tudi ta se malo razvije. Ne bo ti zal. Vse kar bos zamudila je vredno, da zamudis in vse kar je koristno bo se prislo.
[/quote]
Mislim, da ste uspeli kljub nicku ugotoviti kako usmerjajo otroke socialno zrele druzine in kako socialno nezrele prepuscajo otroke izkusnjam ”ulice”.

New Report

Close