Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, da me je pičil nilski komar!!!

Mislim, da me je pičil nilski komar!!!

Prej me je pičil komar, ampak je pikovina zelo zrasla i boli zelo. Kaj če je bil komar nilski in bom zbolela za nilskim virusom? Kako lahko preverim in ukrepam? Prosim hitro, ker sme živčna.

Če te bo začelo zvijat in boš zakuhala nad 39 stopinj, pokliči šarlatana v svoji vukojebini. Če ne bo vedel, kako naprej, se boš pač stegnila.

A tebi je to smešno, da so v Sloveniji umrli že trije ljudje zaradi nilskega virusa???

Samo mirno 🙂 Če ne pride do pojava gripi podobnih simptomov, se nimas cesa bat.

PS: tudi mene je nocoj picil komar. Nastal precejsen mehur, srbi za znoret, pa ni strahu 🙂

Živijo v okolju, kjer je veliko komarjev in so vsak dan popikani, kadar se ne zaščitijo. Lahko greš na pijačo ali sediš na vrtu ali samo zračiš in imaš odprto okno in te štihne. Po mojem, če ni vročine, se nimaš kej bati. Večina ljudi virus Zahodnega Nila preboli ne, da bi vedeli, da so ga sploh imeli. Jeseni je baje največ komarjev, ki povzročajo to bolezen.

Ce se bos zjutraj zbudila in v ogledalu zagledala nilskega konja, bo treba k zdravniku!

A tebi je to smešno, da so v Sloveniji umrli že trije ljudje zaradi nilskega virusa???
[/quote]

Tri okuzbe, noben umrl, baba zmesana.

Vsekakor bolje kot da te ugrizne nilski konj.

Nilski konj tu nimamo šans ljudje. Tu se vidi kdo smo, samo usta govoreca.

Si ga prepoznala po dolgem rilcu?

New Report

Close