Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Reka ljubezni - kdo umre?

Default avatar

Amalena

Gledala na tv pri poročilih. Scenaristi nadaljevanke pravijo, da v tej sezoni nekdo od likov umre. Mogoče kdo ve kdo?
Default avatar

se bo že

A da kdo umre? Tisti, ki se je naveličal igrati v tej bedariji. Najbrž je nekaj takih. Bomo videli , komu je najteže.
Default avatar

umrl bo

se bo že je napisal/a:
A da kdo umre? Tisti, ki se je naveličal igrati v tej bedariji. Najbrž je nekaj takih. Bomo videli , komu je najteže.
Umrl bo tisti, ki bi rad nehal igrati.
Default avatar

berem naprej

in preberem,da se bosta sara in blaž zastrupila z gobami. Ne vem, upam da ne bo s tem kaj povezano. Ker onadva sta bila ok in bi bilo škoda, če katerega ne bi več bilo.
Upam,da ni s tem kaj povezano.
Default avatar

Razkrijem skrivnost

Amalena je napisal/a:
Gledala na tv pri poročilih. Scenaristi nadaljevanke pravijo, da v tej sezoni nekdo od likov umre. Mogoče kdo ve kdo?
Umre precej gledalcev, od dolgčasa.
Default avatar

Bettsy

Nekje sem prebrala, da bo umrl Tomaž. Bomo videli, ce je res.
Default avatar

o škoooda

Bettsy je napisal/a:
Nekje sem prebrala, da bo umrl Tomaž. Bomo videli, ce je res.
On, Jože pa še mogoče dva so dobri, ostali niso.
Default avatar

ali pa sara

Mogoče pa bo umrla Sara, ki se bo z Blažem zastrupila z gobami.
Default avatar

nojaa

ali pa sara je napisal/a:

Sara mogoče. Bo Blaž že ob drugo, keteri se ni dalo več igrat te traparije.
Default avatar

bi bila lahko

To bi bila lahko ena prijetna serija, všečna, na momente malo duhovita. Prav škoda, da ne znajo nič napisat. Kar ni za verjet, da še vedno vztrajajo pri istih piscih. Ali ne? Čisto nič ni boljše od 2.sezone.Pa še dogaja se v lepem okolju (kar je eksterierov).
Default avatar

kdo je rekel da

nojaa je napisal/a:
ali pa sara je napisal/a:

Sara mogoče. Bo Blaž že ob drugo, keteri se ni dalo več igrat te traparije.

Pa kdo pravi, da bo kdo umrl?
Default avatar

Moja boš

Reke ljubezni ne gledam, gledam Mojo boš. Vedno me bolj privlačijo tuje nadaljevanke hehe
Default avatar

sej ti norci

Rubina1111 je napisal/a:
Blaž. Zaradi zastrupitve z gobami.

https://m.napovednik.com/#tv15744706_re ... ona_16_del
od scenaristov - znajo samo bedarije pisati. jaz gotov sploh ne gledam prav zaradi tega. da si izmislijo,da eden od glavnih likov umre, zato da s tem dodajajo napetost je skrajno neumno.
Drugega ne znajo kot s prevarami in smrtjo delati neko napetost,ki to ni.
da bi jim malo možgani začeli delat in da bi si namislili zanimive, napete zaplete v odnosi, to pa ne.
bedno.
lepo,da sem prebrala tukaj, še toliko kolikor sem gledala, zdaj vem,da ne bom več.
Default avatar

eh eh eh

sej ti norci je napisal/a:
Rubina1111 je napisal/a:
Blaž. Zaradi zastrupitve z gobami.

https://m.napovednik.com/#tv15744706_re ... ona_16_del
od scenaristov - znajo samo bedarije pisati. jaz gotov sploh ne gledam prav zaradi tega. da si izmislijo,da eden od glavnih likov umre, zato da s tem dodajajo napetost je skrajno neumno.
Drugega ne znajo kot s prevarami in smrtjo delati neko napetost,ki to ni.
da bi jim malo možgani začeli delat in da bi si namislili zanimive, napete zaplete v odnosi, to pa ne.
bedno.
lepo,da sem prebrala tukaj, še toliko kolikor sem gledala, zdaj vem,da ne bom več.
Očitno ima Voranc Boh druge načrte in nima časa snemati.