Starševski čvek

Kaj je bilo najbolj “mean” kar vam je rekel bivši/bivša?

Default avatar

Šure

Meni, da je bil najin odnos brez vezen...
Default avatar

zakaj_pa

Šure je napisal/a:
Super si, privlačen si, lepo mi je s tabo, a moram probat še kaj drugega... 😐
Default avatar

Grdogrdogrdo

Tolko je izrekel grdih besed na racun mene kot najine hcere da me se vedno zaboli ce samo pomislim.
Kdaj sem imela obcutek kot da ga je obsedel hudic.
Default avatar

ext

Šure je napisal/a:
... hmmm.... nič se ne morem spomnit. Moje bivše so ble same fest babe... al pa sem že mal senilen....
Default avatar

Snob

A slovenščino se šele učiš?
Default avatar

Julij Cezar

Da sem glih tak kot ona...ob tem sem se res zamislu...preden sem jo nogiral
Default avatar

Lollll

Julij Cezar je napisal/a:
Da te ne bi madam prehitela 😁
Default avatar

Senilnost je fajn

ext je napisal/a:
Mislim, da bo to drugo, ker drugače ne bi bile bivše, ali pa če si še to pozabil in jih sploh nisi imel...Skratka senilnost je fajn, se ti na polno dogaja, problemov se sploh ne spomniš, pa vse je vsak dan novo, skratka pozitivno...hahaha
Default avatar

Zmrda

a po slovensk ne gre je napisal/a:
Kva je zej?
Default avatar

Valentinčica

Nič posebnega i guess. Nimam zlobnih bivših :)
Default avatar

Nimam več kače

Da sem tak kot NJENA mama. To je bilo podlo do amena.
Default avatar

to ampak prvi fant

Da je zaljubljen še vedno v bivšo. Skupaj sva bila že dve leti.
Default avatar

ext

Senilnost je fajn je napisal/a:
Problemi so itak bli, če jih ni bilo, sem jih pa sam naredil:-))) Ampak nobena od mojih ni bila slaba.
Default avatar

exodus

Da bi ga samo zaradi otroka imela, pa še nek fajn material za razplod ni bil (brez kulture, neposebej bister, ali sposoben, brez fleta, sem ga umela jaz, na minimalcu)...zato pa je tako zelo bivši, da še pomislit name več ne upa...:)))
Default avatar

Replika

Meni je en bivši očital, da mi je na morju plačeval kave. Pri tem, da sem jaz na svoje stroške nabavila in vlekla s sabo vso hrano za deset dni šotorjenja. Tudi kuhala.
Mislim, da mi je čeljust dol padla takrat.
Default avatar

gjkuzf

ext je napisal/a:
Ja in zakaj so potem bivše, ali je kaj narobe s tabo?
Default avatar

ext

gjkuzf je napisal/a:
Absolutno je kaj narobe z mano:-))))
Default avatar

replika repliki

Replika je napisal/a:
Eh, večina pezdetkov ima itak vedno potem neke glupe brezvezne nelogične izgovore.Nekaj mora reč, zato o njih niti ni vredno razmišljat.

Moj bivši je take nore stvari govoril ,da sem se na koncu jaz spraševala o svojem zdravju, da sem sploh bila z njim.:)))
Default avatar

Zlobno ne vem če iskreno da

Ona: Ne morem biti več tvoja punca, ker mislim, da sem zaljubljena v drugega.
Jaz: Torej imaš drugega.
Ona: Ne.
Jaz: Kako dolgo to že traja?
Ona : Par dni.
Jaz: In, kdo je on?
Ona: Ime mu je......, kako se piše pa še ne vem.
In potem me je pustila.
Default avatar

moje izkušnje

Oh tega je kar nekaj...zadnji bivši: nekaj sva se spičla, rekel mi je piz.. ti mat... Te imam za maternico, nekaj v tem smislu. Enkrat pa je vpričo moje mame omenil, da bo mojemu sosedu, s katerim sta bila včasih prijatelja in sta se nato skregala, omenil, da je imel nekaj z njegovo ženo še pred njim, čeprav naj ne bi imela nič...

Ta prvi resni pa je znal reči oz. kar pel si je, ti kurbica, al pa če je videl kakšno punco, je na glas komentiral, kako bi jo ali pa to bi bilo potrebno fajn po.... Čeprav je takoj zatem omenil, da se je vse samo šalil, da ne prepoznam heca