Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim da mama vara očeta

Mislim da mama vara očeta

Torej pred kaksnimi tedni nazaj sem opazila da mama dobiva veliko sporocil, vedno ji je pisal nek moski. Seveda sem prvo pomislila, da ima nek odnos z njim kot prijatelja ampak sedaj sem videla pogovore in mislim da mama vara oceta.Nevem kaj naj naredim, nekaj mi pravi da moram povedati ocetu, nekaj pa da naj molcim. Strah me je da bo nasa druzina razpadla, imam tudi enega brata in res nevem kaj naj naredim. Prosim vas za pomoc. In ja nobenemu nisem se povedala.

Res je, ste družina, si del družine in takšna ugotovitev mora biti težka zate.
Ampak kaj boš dosegla, če boš povedala očetu? Najmanj spor, še slabše odnose, mogoče celo ločitev, mogoče bo še oče začel varati. Mama bo jezna nate, oče mogoče tudi. Res želiš biti v tem zosu na sredi?! Želiš biti posredi krivec za vso zmešnjavo, ki jo lahko prinese to, da poveš očetu, da ga mama vara?
Nikakor ne zagovarjam varanja, ampak ne veš kakšen odnos imata tvoja mama in oče in mogoče je tudi oče že kdaj varal mamo, pa tega ne veš. Mogoče imata odprt odnos. Dosti ljudem se v življenju zgodi, da spoznajo še koga, traja nekaj časa, potem se zaključi in nikoli več ne varajo. Pa imajo vseeno radi svojega partnerja. Vseeno menim,da je njuj odnos v prvi vrsti njuna stvar.
Si mlado dekle, ki ima dovolj svojih problemov. Pusti starša, da je njun odnos samo njun.

Sicer bom rekla, da je mama zelo zelo neodgovorna, da to ne skrije pred hčerko, če res vara. V prvi vrsti pa bi morala biti zelo trdno prepričana, da vara, da bi povedala očetu. Si res 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da vara? Ne vem, če si, če pišeš – mislim, da mama vara očeta. Misliš ali veš?

Če bi s kom govorila, bi z mamo. Vprašala bi jo direktno: mama vidim, da od nekega moškega dobivaš veliko sms-jev. Je to tvoj ljubimec? Če ne drugega, bo pazila, da bo tebe izvzela iz tega dogajanja, ki te po nepotrebnem obremenjuje.

Zelo dober nasvet, podpišem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close