Starševski čvek

Kam so izginili

Default avatar
Kje so Barca, Ena južna, Miles, Grda resnica, Kahlo, Desiderius, Antilopa,Shogun??
Default avatar
Nevenič je napisal/a:
Ne verjamem. Bi jih prepoznala.
Imajo svoj unikaten stil pisanja.
Pa Vagabund tudi manjka.
Default avatar
Še malo pa bodo tu ostali damo še raznorazni aktivisti.
Default avatar
zvecer pa frulica je napisal/a:
Hm. A ni bil en Paco moralles? Zanimivo :)))
Default avatar
vsi so tle je napisal/a:
No, no, ne tako, da je ne izgubimo, pa mislim, da ni bilo tako slabo mišljeno, kot si ti Replika vzela...tudi Replika je čisto ok, malo bo še spregledala pa bo.Upam, da ostaneš in prav je, da se kdaj razjeziš.

Drugače pa avtor, so še tukaj, nič bat, sam so se poskrili, da jim ne moreš zadeve direktno očitat, ker ne veš kaj je prej rekel...še vedno pa pišejo podobne stvari, po tem jih spoznaš.Lahko pa, da do določeni zrastli, pa je to zato.

Smo pa tukaj, da kaj novega izvemo, malo nasmejemo in tako rastemo, samo v fizično širino se ne sme...to je tukaj še večji greh kot neumnost ali pa revščina.

Pravi aktivizem aktivira možgane, pa srce...srečo in zadovoljstvo.A je s tem kaj narobe.
Default avatar
Milesa pogrešam, je dober moški
Default avatar
vsi so tle je napisal/a:
Kako moreš tko no. Antilopa je ene dva dni skup ropotala glih neki dni nazaj. Da ne bo spet babjega ravsa, ktera je glavna v vasi. 😄
Default avatar
Be free je napisal/a:
Lej, važno je, da sem jaz še vedno tukaj.
Default avatar
Več ali manj so vsi še tu, ampak ne pod svojimi starimi nicki. Milesa pa res pogrešam, Grdo resnico tudi. Najbolj pa Barco.

Antilopa je tu, ni šla nikamor.
Default avatar
Ne klici vendar nazaj teh zdraharjev. Hvala bogu da jih ni.
Default avatar
Aja, Ena južna tudi ni šla stran, najbrž po Jadranu leta:-)
Default avatar
hehehehehehehe je napisal/a:
Zdej pa vem, zakaj si me zanč vprašal, če tud jest z narobno nogo pišem. 😛😂😄🙌
Default avatar
Naj mi eden prosim, na kratko razloži zakaj je šla Barca?
Default avatar
Da ostane čimveč ljudi gor! Zato so vsi cool, sej nedavno je bil predlog, da bi se formiral resničnostni show. To pa zato, ker je velika obiskanost, kar pomeni, da bi bila tudi velika gledanost! Problem je samo v tem, da je anonimnost tisto, kar ljudi gor drži, zato reality show odpade.
Default avatar
Tukaj so je napisal/a:
Ja, saj je mogla malo na jug, a ne...so še tisti šli, ki niso južni...so pa tužni, ružni...;-)
Default avatar
Ma monaaaa,tukej ste samo raterdiran folk z jeziki....Zaupam samo stepnemu volku pa lei39.
Nimaste druzga dela!!!
Lp primorska
Default avatar
Forumi izgubljajo čar za mlajše. Forumi so bili zanimivi za današnjo generacijo med 40 in 50, pogojno 35 in 50.
Default avatar
Pamet jih je srecala je napisal/a:
Ti tudi očitno ne in te tudi še ni pamet srečala...bereš pa a ne...😂 in to je edino vlažno.

Očitno je vsa tvoja pamet pri stepnemu in lei...

Lep pozdrav, šajerska.
Default avatar
... in kako je grešila po forumu?